Leon AUSPURG nieaktywny Access
2003-06-03 Zürich 173 cm Zürich university student
Trener: Gheroghe Chiper, Zoltan Kelemen, Kelsey McNeil Choreograf: Nikolai Morozov, Alexander Gazsi
Rekordy i statystyki ISU
| Osiągnięcie | Kategoria | Ranga | Wynik | Ustanowiono na | Data |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Men · Total | 510 | 117.58 | ISU CS Lombardia Trophy 2021 | 12.09.2021 |
| Personal best ranking | Senior Men · Free Skating | 483 | 82.78 | ISU CS Lombardia Trophy 2021 | 12.09.2021 |
| Personal best ranking | Senior Men · Short Program | 506 | 42.62 | ISU JGP Grand Prix de Courchevel 2019 | 21.08.2019 |
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Senior Men | Program Krótki | 34.80oficjalny | Challenger Series Lombardia Trophy (Bergamo/ITA) | 2021/2022 |
| Senior Men | Program Dowolny | 82.78oficjalny | Challenger Series Lombardia Trophy (Bergamo/ITA) | 2021/2022 |
| Senior Men | Łączny | 117.58oficjalny | Challenger Series Lombardia Trophy (Bergamo/ITA) | 2021/2022 |
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Bronze Men | Łączny | 25.62nieoficjalny | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Cadet Boys | Program Krótki | 32.15nieoficjalny | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet Boys | Program Dowolny | 54.85nieoficjalny | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet Boys | Łączny | 83.66nieoficjalny | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet Boys U16 | Program Krótki | 28.55nieoficjalny | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet Boys U16 | Program Dowolny | 54.66nieoficjalny | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet Boys U16 | Łączny | 83.21nieoficjalny | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| FS Junior Men | Program Krótki | 39.19nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| FS Junior Men | Program Dowolny | 78.09nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| FS Junior Men | Łączny | 117.28nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| Jugend Sev Boys | Program Krótki | 18.99nieoficjalny | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Jugend Sev Boys | Program Dowolny | 49.49nieoficjalny | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Jugend Sev Boys | Łączny | 68.48nieoficjalny | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Junior Men | Program Krótki | 46.40nieoficjalnyoficjalny 42.62 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Men | Program Krótki | 53.88nieoficjalny | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Men | Program Dowolny | 86.12nieoficjalnyoficjalny 70.37 | 10ème Trophée Romand (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Men | Program Dowolny | 81.79nieoficjalny | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Men | Łączny | 135.67nieoficjalny | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Men | Łączny | 129.70nieoficjalnyoficjalny 112.99 | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Men Swiss Ice Skating | Program Krótki | 45.31nieoficjalny | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior Men Swiss Ice Skating | Program Dowolny | 89.24nieoficjalny | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior Men Swiss Ice Skating | Łączny | 134.55nieoficjalny | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior Sev Men | Program Krótki | 39.83nieoficjalny | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Sev Men | Program Dowolny | 78.27nieoficjalny | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Sev Men | Łączny | 118.10nieoficjalny | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Men Sev Nachwuchs U16 | Program Krótki | 29.80nieoficjalny | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) | 2015/2016 |
| Men Sev Nachwuchs U16 | Program Dowolny | 59.77nieoficjalny | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) | 2015/2016 |
| Men Sev Nachwuchs U16 | Łączny | 89.57nieoficjalny | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Krótki | 33.96nieoficjalny | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Dowolny | 50.78nieoficjalny | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Nachwuchs Sev Boys | Łączny | 84.74nieoficjalny | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Nachwuchs Sev U16 Boys | Program Krótki | 30.61nieoficjalny | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev U16 Boys | Program Dowolny | 55.36nieoficjalny | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev U16 Boys | Łączny | 85.97nieoficjalny | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Junior Men | Program Krótki | 48.43nieoficjalny | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Junior Men | Program Dowolny | 82.27nieoficjalny | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Junior Men | Łączny | 130.70nieoficjalny | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nw U16 Men | Program Krótki | 30.17nieoficjalny | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Nw U16 Men | Program Dowolny | 52.66nieoficjalny | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Nw U16 Men | Łączny | 82.83nieoficjalny | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Speranze (U13) Boys | Program Krótki | 23.70nieoficjalny | Trofeo dei Castelli 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze (U13) Boys | Program Dowolny | 44.92nieoficjalny | Trofeo dei Castelli 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze (U13) Boys | Łączny | 68.62nieoficjalny | Trofeo dei Castelli 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze Boys | Program Krótki | 25.37nieoficjalny | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze Boys | Program Dowolny | 52.43nieoficjalny | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze Boys | Łączny | 77.80nieoficjalny | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2021/2022
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Program Krótki | 34.80oficjalny | Challenger Series Lombardia Trophy (Bergamo/ITA) |
| Senior Men | Program Dowolny | 82.78oficjalny | Challenger Series Lombardia Trophy (Bergamo/ITA) |
| Senior Men | Łączny | 117.58oficjalny | Challenger Series Lombardia Trophy (Bergamo/ITA) |
Najlepsze wyniki 2020/2021
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Krótki | 45.09nieoficjalny | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Junior Men | Program Dowolny | 84.14nieoficjalny | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Junior Men | Łączny | 129.23nieoficjalny | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2019/2020
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| FS Junior Men | Program Krótki | 39.19nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| FS Junior Men | Program Dowolny | 78.09nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| FS Junior Men | Łączny | 117.28nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| Junior Men | Program Krótki | 42.62oficjalny | ISU JGP Courchevel 2019 (Courchevel/FRA) |
| Junior Men | Program Krótki | 53.88nieoficjalny | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Men | Program Dowolny | 81.79nieoficjalny | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Men | Program Dowolny | 70.37oficjalny | ISU JGP Courchevel 2019 (Courchevel/FRA) |
| Junior Men | Łączny | 112.99oficjalny | ISU JGP Courchevel 2019 (Courchevel/FRA) |
| Junior Men | Łączny | 135.67nieoficjalny | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Men Swiss Ice Skating | Program Krótki | 45.31nieoficjalny | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Junior Men Swiss Ice Skating | Program Dowolny | 89.24nieoficjalny | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Junior Men Swiss Ice Skating | Łączny | 134.55nieoficjalny | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2018/2019
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Krótki | 46.40nieoficjalny | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 (SUI) |
| Junior Men | Program Dowolny | 86.12nieoficjalny | 10ème Trophée Romand (SUI) |
| Junior Men | Łączny | 129.70nieoficjalny | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Junior Sev Men | Program Krótki | 39.83nieoficjalny | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Junior Sev Men | Program Dowolny | 78.27nieoficjalny | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Junior Sev Men | Łączny | 118.10nieoficjalny | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Sev Junior Men | Program Krótki | 48.43nieoficjalny | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Men | Program Dowolny | 82.27nieoficjalny | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Men | Łączny | 130.70nieoficjalny | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2017/2018
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Cadet Boys | Program Krótki | 28.81nieoficjalny | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Cadet Boys | Program Dowolny | 54.85nieoficjalny | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Cadet Boys | Łączny | 83.66nieoficjalny | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Junior Men | Program Krótki | 34.77nieoficjalny | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 (SUI) |
| Junior Men | Program Dowolny | 66.83nieoficjalny | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 (SUI) |
| Junior Sev Men | Program Krótki | 38.81nieoficjalny | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Junior Sev Men | Program Dowolny | 74.86nieoficjalny | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Junior Sev Men | Łączny | 110.94nieoficjalny | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Krótki | 29.46nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Dowolny | 47.12nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Łączny | 76.58nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2016/2017
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Cadet Boys | Program Krótki | 32.15nieoficjalny | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadet Boys | Program Dowolny | 45.06nieoficjalny | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadet Boys | Łączny | 77.21nieoficjalny | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Krótki | 24.47nieoficjalny | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Dowolny | 43.46nieoficjalny | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Łączny | 67.93nieoficjalny | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev U16 Boys | Program Krótki | 30.61nieoficjalny | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev U16 Boys | Program Dowolny | 55.36nieoficjalny | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev U16 Boys | Łączny | 85.97nieoficjalny | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U16 Men | Program Krótki | 30.17nieoficjalny | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U16 Men | Program Dowolny | 52.66nieoficjalny | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U16 Men | Łączny | 82.83nieoficjalny | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2015/2016
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Cadet Boys U16 | Program Krótki | 28.55nieoficjalny | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadet Boys U16 | Program Dowolny | 54.66nieoficjalny | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadet Boys U16 | Łączny | 83.21nieoficjalny | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Men Sev Nachwuchs U16 | Program Krótki | 29.80nieoficjalny | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
| Men Sev Nachwuchs U16 | Program Dowolny | 59.77nieoficjalny | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
| Men Sev Nachwuchs U16 | Łączny | 89.57nieoficjalny | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Krótki | 30.82nieoficjalny | Dreitannen Cup (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Dowolny | 43.14nieoficjalny | Dreitannen Cup (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Łączny | 73.96nieoficjalny | Dreitannen Cup (SUI) |
Najlepsze wyniki 2014/2015
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Sev Boys | Program Krótki | 33.96nieoficjalny | Eulach Cup 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Dowolny | 50.78nieoficjalny | Eulach Cup 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Łączny | 84.74nieoficjalny | Eulach Cup 2014 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2013/2014
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Jugend Sev Boys | Program Krótki | 18.99nieoficjalny | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Jugend Sev Boys | Program Dowolny | 49.49nieoficjalny | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Jugend Sev Boys | Łączny | 68.48nieoficjalny | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Speranze (U13) Boys | Program Krótki | 23.70nieoficjalny | Trofeo dei Castelli 2013 (SUI) |
| Speranze (U13) Boys | Program Dowolny | 44.92nieoficjalny | Trofeo dei Castelli 2013 (SUI) |
| Speranze (U13) Boys | Łączny | 68.62nieoficjalny | Trofeo dei Castelli 2013 (SUI) |
| Speranze Boys | Program Krótki | 25.37nieoficjalny | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
| Speranze Boys | Program Dowolny | 52.43nieoficjalny | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
| Speranze Boys | Łączny | 77.80nieoficjalny | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2012/2013
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Bronze Men | Program Dowolny | 25.62nieoficjalny | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
| Bronze Men | Łączny | 25.62nieoficjalny | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon 2021/2022
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.10.2021 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 SUI |
Senior Men | WD | ||
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Senior Men | WD | ||
| 09–12.09.2021 | Challenger Series Lombardia Trophy Bergamo/ITA |
Senior Men | 23 | 117.58 |
Short Program 23 (34.80) Free Skating 22 (82.78)
|
Sezon 2020/2021
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30–31.01.2021 | LUGANO CUP 2020 -2021 SUI |
Junior Men | 1 | 129.23 |
Short Program 1 (45.09) Free Skating 1 (84.14)
|
| 09–11.10.2020 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Junior Men | 2 | 108.58 |
Short Program 1 (43.71) Free Skating 2 (64.87)
|
Sezon 2019/2020
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.02.2020 | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 🏅 Nat. 3 Monthey/SUI |
Junior Men | 3 | 135.67 |
Short Program 1 (53.88) Free Skating 3 (81.79)
|
| 12–15.12.2019 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Junior Men Swiss Ice Skating | 1 | 134.55 |
Short Program 1 (45.31) Free Skating 1 (89.24)
|
| 02–08.12.2019 | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 Budapest/HUN |
FS Junior Men | 5 | 117.28 |
Short Program 5 (39.19) Free Skating 4 (78.09)
|
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Junior Men | 2 | 138.24 |
Short Program 2 (49.82) Free Skating 2 (88.42)
|
| 15–17.11.2019 | 23. Züri Leu Cup 2019 SUI |
Junior Men | 1 | 104.60 |
Short Program 1 (39.36) Free Skating 1 (65.24)
|
| 21–24.08.2019 | ISU JGP Courchevel 2019 Courchevel/FRA |
Junior Men | 20 | 112.99 |
Short Program 16 (42.62) Free Skating 20 (70.37)
|
Sezon 2018/2019
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.01.2019 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 Nationals SUI |
Junior Men |
Free Skating 4 (75.22) Short Program 4 (46.40)
|
||
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Junior Men | 3 | 130.70 |
Short Program 2 (48.43) Free Skating 5 (82.27)
|
| 15–18.11.2018 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Sev Junior Men | 1 | 104.99 |
Short Program 1 (42.76) Free Skating 1 (62.23)
|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Junior Sev Men | 4 | 118.10 |
Short Program 4 (39.83) Free Skating 4 (78.27)
|
| 12–14.10.2018 | 10ème Trophée Romand SUI |
Junior Men |
Short Program 4 (35.87) Free Skating 2 (86.12)
|
||
| 05–07.10.2018 | TICINO CUP 2018 SUI |
Junior Men | 2 | 129.70 |
Short Program 2 (44.38) Free Skating 1 (85.32)
|
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Junior Men | 3 | 117.69 |
Short Program 2 (44.19) Free Skating 3 (73.50)
|
Sezon 2017/2018
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.01.2018 | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 Nationals SUI |
Junior Men |
Free Skating 7 (66.83) Short Program 7 (34.77)
|
||
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Junior Sev Men | 2 | 108.86 |
Short Program 2 (34.00) Free Skating 1 (74.86)
|
| 16–19.11.2017 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Junior Sev Men | 2 | 110.94 |
Short Program 2 (38.81) Free Skating 2 (72.13)
|
| 27–29.10.2017 | Montalin Cup 2017 SUI |
Junior Men Sev | 2 | 109.36 |
Short Program 2 (38.67) Free Skating 2 (70.69)
|
| 07–08.10.2017 | TICINO CUP 2017 SUI |
Cadet Boys | 2 | 83.66 |
Short Program 2 (28.81) Free Skating 2 (54.85)
|
| 22–24.09.2017 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 3 | 76.58 |
Short Program 3 (29.46) Free Skating 2 (47.12)
|
Sezon 2016/2017
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.01.2017 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 🏅 Nat. 3 SUI |
Cadet Boys | 3 | 77.21 |
Short Program 1 (32.15) Free Skating 6 (45.06)
|
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | |||
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Nachwuchs Sev Boys U16 | 1 | 82.55 |
Short Program 3 (28.43) Free Skating 1 (54.12)
|
| 17–20.11.2016 | 20. Zueri Leu Cup 2016 SUI |
Sev Nw U16 Men | 2 | 82.83 |
Short Program 2 (30.17) Free Skating 1 (52.66)
|
| 21–23.10.2016 | Montalin Cup 2016 SUI |
Nachwuchs Sev U16 Boys | 1 | 85.97 |
Short Program 1 (30.61) Free Skating 1 (55.36)
|
| 23–25.09.2016 | Dreitannencup 2016 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 5 | 67.93 |
Short Program 5 (24.47) Free Skating 5 (43.46)
|
Sezon 2015/2016
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–24.01.2016 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 🏅 Nat. 3 SUI |
Cadet Boys U16 | 3 | 83.21 |
Short Program 3 (28.55) Free Skating 3 (54.66)
|
| 20–22.11.2015 | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf SUI |
Men Sev Nachwuchs U16 | 2 | 89.57 |
Short Program 1 (29.80) Free Skating 2 (59.77)
|
| 18–20.09.2015 | Dreitannen Cup SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 4 | 73.96 |
Short Program 4 (30.82) Free Skating 4 (43.14)
|
Sezon 2014/2015
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.11.2014 | Eulach Cup 2014 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 1 | 84.74 |
Short Program 1 (33.96) Free Skating 2 (50.78)
|
Sezon 2013/2014
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.01–02.02.2014 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 🥇 Nat. champion SUI |
Speranze Boys | 1 | 77.80 |
Short Program 3 (25.37) Free Skating 1 (52.43)
|
| 08–10.11.2013 | Eulach Cup 2013 SUI |
Jugend Sev Boys | 2 | 68.48 |
Short Program 5 (18.99) Free Skating 1 (49.49)
|
| 11–13.10.2013 | Trofeo dei Castelli 2013 SUI |
Speranze (U13) Boys | 1 | 68.62 |
Short Program 2 (23.70) Free Skating 1 (44.92)
|
Sezon 2012/2013
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.11.2012 | Züri-Leu-Cup 2012 SUI |
Bronze Men | 1 | 25.62 |
Free Skating 1 (25.62)
|