Sara FRANZI Access
2006-01-30 Locarno 153 cm Minusio university student Klasyfikacja Światowa: #98 Senior Women (543 pts, 2026/2027)
Trener: Patrick Meier Byli trenerzy: Angelo Dolfini, Andrea Savorgnano Choreograf: Mérovée Ephrem
Rekordy i statystyki ISU
| Osiągnięcie | Kategoria | Ranga | Wynik | Ustanowiono na | Data |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Women · Total | 240 | 164.65 | ISU CS Warsaw Cup 2023 | 17.11.2023 |
| Personal best ranking | Senior Women · Free Skating | 251 | 107.93 | ISU CS Warsaw Cup 2023 | 17.11.2023 |
| Personal best ranking | Senior Women · Short Program | 261 | 56.72 | ISU CS Warsaw Cup 2023 | 16.11.2023 |
| Season best ranking 2026/2027 | Senior Women · Total | 75 | 144.35 | ISU CS Lombardia Trophy 2026 | 19.09.2026 |
| Season best ranking 2026/2027 | Senior Women · Free Skating | 75 | 92.79 | ISU CS Lombardia Trophy 2026 | 19.09.2026 |
| Season best ranking 2026/2027 | Senior Women · Short Program | 73 | 51.56 | ISU CS Lombardia Trophy 2026 | 18.09.2026 |
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Nadchodzące zawody
| Data | Zawody | Kategoria |
|---|---|---|
| 16–22.11.2026 | Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Women |
| 16–22.11.2026 | ISU CS Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Women |
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Senior Women | Program Krótki | 56.72oficjalny | ISU CS Warsaw Cup 2023 (Warsaw/POL) | 2023/2024 |
| Senior Women | Program Dowolny | 107.93oficjalny | ISU CS Warsaw Cup 2023 (Warsaw/POL) | 2023/2024 |
| Senior Women | Łączny | 164.65oficjalny | ISU CS Warsaw Cup 2023 (Warsaw/POL) | 2023/2024 |
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| 7 Test Skate Junior Women | Program Krótki | 44.81nieoficjalny | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| 7 Test Skate Junior Women | Program Dowolny | 83.36nieoficjalny | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| 7 Test Skate Junior Women | Łączny | 128.57nieoficjalny | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Program Krótki | 30.72nieoficjalny | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls | Program Dowolny | 55.26nieoficjalny | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls | Łączny | 85.98nieoficjalny | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Program Krótki | 29.87nieoficjalny | Egna Spring Trophy (ITA) | 2018/2019 |
| Cadet U14 | Program Krótki | 35.68nieoficjalny | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Cadet U14 | Program Dowolny | 63.61nieoficjalny | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Cadet U14 | Łączny | 99.29nieoficjalny | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| FS Advanced Novice Girls | Program Krótki | 35.02nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| FS Advanced Novice Girls | Program Dowolny | 59.80nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| FS Advanced Novice Girls | Łączny | 94.82nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| Inter-Bronze Girls Younger | Łączny | 22.65nieoficjalny | Kolin Trophy 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Inter-Bronze Gruppo 2 | Łączny | 20.70nieoficjalny | CAMPIONATI TICINESI DI LIBERO 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Jugend Girls | Program Krótki | 30.47nieoficjalny | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Girls | Program Dowolny | 50.26nieoficjalny | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Girls | Łączny | 80.73nieoficjalny | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Girls U13 | Program Krótki | 34.20nieoficjalny | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Girls U13 | Program Dowolny | 64.92nieoficjalny | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Girls U13 | Łączny | 99.12nieoficjalny | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Sev Girls | Program Krótki | 27.42nieoficjalny | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Sev Girls | Program Dowolny | 51.07nieoficjalny | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Sev Girls | Łączny | 78.49nieoficjalny | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend U13 Sev Girls | Program Krótki | 30.56nieoficjalny | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend U13 Sev Girls | Program Dowolny | 49.99nieoficjalny | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend U13 Sev Girls | Łączny | 80.55nieoficjalny | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Junior | Program Krótki | 52.04nieoficjalny | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) | 2020/2021 |
| Junior | Program Dowolny | 90.00nieoficjalny | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Junior | Łączny | 141.30nieoficjalny | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) | 2020/2021 |
| Junior Women | Program Krótki | 50.76nieoficjalnyoficjalny 40.91 | Egna Spring Trophy 2022 (Egna/ITA) | 2021/2022 |
| Junior Women | Program Dowolny | 89.18oficjalny | ISU JGP Cup of Austria 2023 (Linz/AUT) | 2023/2024 |
| Junior Women | Łączny | 139.49nieoficjalnyoficjalny 130.09 | Egna Spring Trophy 2022 (Egna/ITA) | 2021/2022 |
| Mini | Program Krótki | 23.18nieoficjalny | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini | Program Dowolny | 42.32nieoficjalny | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini | Łączny | 65.50nieoficjalny | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Girls | Program Krótki | 22.74nieoficjalny | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Girls | Program Dowolny | 37.27nieoficjalny | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Girls | Łączny | 60.01nieoficjalny | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Sev | Program Krótki | 27.34nieoficjalny | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev | Program Dowolny | 44.37nieoficjalny | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev | Łączny | 71.71nieoficjalny | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev Girls | Program Krótki | 27.55nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev Girls | Program Dowolny | 41.87nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev Girls | Łączny | 69.42nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev U12 Girls | Program Krótki | 24.19nieoficjalny | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev U12 Girls | Program Dowolny | 46.41nieoficjalny | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev U12 Girls | Łączny | 70.60nieoficjalny | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev Women | Program Krótki | 21.58nieoficjalny | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Sev Women | Program Dowolny | 40.71nieoficjalny | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Sev Women | Łączny | 62.29nieoficjalny | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Mini U12 | Program Krótki | 28.16nieoficjalny | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini U12 | Program Dowolny | 52.13nieoficjalny | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini U12 | Łączny | 80.29nieoficjalny | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Minis Girls | Program Krótki | 27.01nieoficjalny | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
| Minis Girls | Program Dowolny | 46.60nieoficjalny | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Girls U14 | Program Dowolny | 62.42nieoficjalny | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs Girls U14 | Łączny | 92.65nieoficjalny | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs Girls U14 Swiss Ice Skating | Program Krótki | 34.39nieoficjalny | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs Girls U14 Swiss Ice Skating | Program Dowolny | 57.77nieoficjalny | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs Girls U14 Swiss Ice Skating | Łączny | 92.16nieoficjalny | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs U14 Girls | Program Krótki | 36.88nieoficjalny | 16. Eulach Cup (SUI) | 2019/2020 |
| No Test Gruppo 2 | Łączny | 5.83nieoficjalny | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Senior | Program Krótki | 54.89nieoficjalny | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Senior | Program Dowolny | 103.91nieoficjalny | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Senior | Łączny | 158.80nieoficjalny | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Seniors Women | Program Krótki | 53.78nieoficjalny | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Seniors Women | Program Dowolny | 93.57nieoficjalny | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Seniors Women | Łączny | 147.35nieoficjalny | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Sev Jugend Girls | Program Krótki | 31.18nieoficjalny | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Jugend Girls | Program Dowolny | 58.06nieoficjalny | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Jugend Girls | Łączny | 89.24nieoficjalny | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Speranze U13 | Program Krótki | 28.00nieoficjalny | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Speranze U13 | Program Dowolny | 49.54nieoficjalny | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Speranze U13 | Łączny | 77.54nieoficjalny | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Stellina 4 B | Łączny | 14.48nieoficjalny | GARA DELLE STELLE 2015 (SUI) | 2014/2015 |
| U13 Girls | Łączny | 59.63nieoficjalny | ARGE ALP 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Women Bs Inter-Bronze | Łączny | 23.62nieoficjalny | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) | 2015/2016 |
Najlepsze wyniki 2026/2027
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Program Krótki | 51.56oficjalny | Challenger Series Lombardia Trophy 2026 (Bergamo/ITA) |
| Senior Women | Program Dowolny | 98.03nieoficjalnyoficjalny 92.79 | Tayside Trophy (GBR) 2026 (Dundee/GBR) |
| Senior Women | Łączny | 144.35oficjalny | Challenger Series Lombardia Trophy 2026 (Bergamo/ITA) |
Najlepsze wyniki 2025/2026
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Program Krótki | 51.97nieoficjalny | Cup of Innsbruck 2025 (Innsbruck/AUT) |
| Senior Women | Program Dowolny | 102.65nieoficjalny | Trophy Metropole Nice Cote Azur 2025 (Nice/FRA) |
| Senior Women | Łączny | 153.37nieoficjalny | Trophy Metropole Nice Cote Azur 2025 (Nice/FRA) |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2024/2025
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Program Krótki | 46.41nieoficjalnyoficjalny 45.36 | Skate Jeenice 2025 - Triglav Trophy (Jesenice/SLO) |
| Senior Women | Program Dowolny | 87.07nieoficjalnyoficjalny 81.43 | Coupe du Printemps Luxembourg 2025 (Luxembourg/LUX) |
| Senior Women | Łączny | 132.55nieoficjalnyoficjalny 126.79 | Skate Jeenice 2025 - Triglav Trophy (Jesenice/SLO) |
| Seniors Women | Program Krótki | 51.88nieoficjalny | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Seniors Women | Program Dowolny | 73.34nieoficjalny | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Seniors Women | Łączny | 125.22nieoficjalny | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
Najlepsze wyniki 2023/2024
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Krótki | 40.91oficjalny | ISU JGP Cup of Austria 2023 (Linz/AUT) |
| Junior Women | Program Dowolny | 89.18oficjalny | ISU JGP Cup of Austria 2023 (Linz/AUT) |
| Junior Women | Łączny | 130.09oficjalny | ISU JGP Cup of Austria 2023 (Linz/AUT) |
| Senior Women | Program Krótki | 56.72oficjalny | ISU CS Warsaw Cup 2023 (Warsaw/POL) |
| Senior Women | Program Dowolny | 107.93oficjalny | ISU CS Warsaw Cup 2023 (Warsaw/POL) |
| Senior Women | Łączny | 164.65oficjalny | ISU CS Warsaw Cup 2023 (Warsaw/POL) |
| Seniors Women | Program Krótki | 53.78nieoficjalny | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Seniors Women | Program Dowolny | 93.57nieoficjalny | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Seniors Women | Łączny | 147.35nieoficjalny | LuganoCup (Lugano/SUI) |
Najlepsze wyniki 2022/2023
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| 7 Test Skate Junior Women | Program Krótki | 44.81nieoficjalny | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| 7 Test Skate Junior Women | Program Dowolny | 83.36nieoficjalny | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| 7 Test Skate Junior Women | Łączny | 128.57nieoficjalny | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| Junior Women | Program Krótki | 43.52nieoficjalny | Icechallenge 2022 (Graz/AUT) |
| Junior Women | Program Dowolny | 81.57nieoficjalny | Icechallenge 2022 (Graz/AUT) |
| Junior Women | Łączny | 125.09nieoficjalny | Icechallenge 2022 (Graz/AUT) |
| Senior | Program Krótki | 54.89nieoficjalny | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Senior | Program Dowolny | 103.91nieoficjalny | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Senior | Łączny | 158.80nieoficjalny | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Senior Women | Program Krótki | 48.00nieoficjalny | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) |
| Senior Women | Program Dowolny | 94.38nieoficjalny | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) |
| Senior Women | Łączny | 142.38nieoficjalny | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) |
Najlepsze wyniki 2021/2022
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Krótki | 50.76nieoficjalny | Egna Spring Trophy 2022 (Egna/ITA) |
| Junior Women | Program Dowolny | 88.73nieoficjalny | Egna Spring Trophy 2022 (Egna/ITA) |
| Junior Women | Łączny | 139.49nieoficjalny | Egna Spring Trophy 2022 (Egna/ITA) |
Najlepsze wyniki 2020/2021
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior | Program Krótki | 52.04nieoficjalny | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Junior | Program Dowolny | 90.00nieoficjalny | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Junior | Łączny | 141.30nieoficjalny | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Junior Women | Program Krótki | 38.97nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Junior Women | Program Dowolny | 85.59nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Junior Women | Łączny | 124.56nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2019/2020
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Krótki | 30.72nieoficjalny | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
| Advanced Novice Girls | Program Dowolny | 55.26nieoficjalny | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
| Advanced Novice Girls | Łączny | 85.98nieoficjalny | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
| Cadet U14 | Program Krótki | 35.68nieoficjalny | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Cadet U14 | Program Dowolny | 63.61nieoficjalny | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Cadet U14 | Łączny | 99.29nieoficjalny | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| FS Advanced Novice Girls | Program Krótki | 35.02nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| FS Advanced Novice Girls | Program Dowolny | 59.80nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| FS Advanced Novice Girls | Łączny | 94.82nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| Nachwuchs Girls U14 | Program Dowolny | 62.42nieoficjalny | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 | Łączny | 92.65nieoficjalny | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 Swiss Ice Skating | Program Krótki | 34.39nieoficjalny | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 Swiss Ice Skating | Program Dowolny | 57.77nieoficjalny | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 Swiss Ice Skating | Łączny | 92.16nieoficjalny | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Program Krótki | 36.88nieoficjalny | 16. Eulach Cup (SUI) |
Najlepsze wyniki 2018/2019
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Program Krótki | 29.87nieoficjalny | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Jugend Girls | Program Krótki | 30.47nieoficjalny | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Jugend Girls | Program Dowolny | 50.26nieoficjalny | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Jugend Girls | Łączny | 80.73nieoficjalny | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Jugend Girls U13 | Program Krótki | 34.20nieoficjalny | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Girls U13 | Program Dowolny | 64.92nieoficjalny | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Girls U13 | Łączny | 99.12nieoficjalny | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Sev Girls | Program Krótki | 27.42nieoficjalny | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Jugend Sev Girls | Program Dowolny | 51.07nieoficjalny | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Jugend Sev Girls | Łączny | 78.49nieoficjalny | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Jugend U13 Sev Girls | Program Krótki | 30.56nieoficjalny | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Jugend U13 Sev Girls | Program Dowolny | 49.99nieoficjalny | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Jugend U13 Sev Girls | Łączny | 80.55nieoficjalny | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Sev Jugend Girls | Program Krótki | 31.18nieoficjalny | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Jugend Girls | Program Dowolny | 58.06nieoficjalny | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Jugend Girls | Łączny | 89.24nieoficjalny | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Speranze U13 | Program Krótki | 28.00nieoficjalny | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Speranze U13 | Program Dowolny | 49.54nieoficjalny | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Speranze U13 | Łączny | 77.54nieoficjalny | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| U13 Girls | Program Dowolny | 59.63nieoficjalny | ARGE ALP 2019 (SUI) |
| U13 Girls | Łączny | 59.63nieoficjalny | ARGE ALP 2019 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2017/2018
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Mini | Program Krótki | 23.18nieoficjalny | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Mini | Program Dowolny | 42.32nieoficjalny | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Mini | Łączny | 65.50nieoficjalny | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Mini Sev | Program Krótki | 27.34nieoficjalny | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Mini Sev | Program Dowolny | 44.37nieoficjalny | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Mini Sev | Łączny | 71.71nieoficjalny | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Mini Sev Girls | Program Krótki | 27.55nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Mini Sev Girls | Program Dowolny | 41.87nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Mini Sev Girls | Łączny | 69.42nieoficjalny | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Mini Sev U12 Girls | Program Krótki | 24.19nieoficjalny | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Mini Sev U12 Girls | Program Dowolny | 46.41nieoficjalny | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Mini Sev U12 Girls | Łączny | 70.60nieoficjalny | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Mini U12 | Program Krótki | 28.16nieoficjalny | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Program Dowolny | 52.13nieoficjalny | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Łączny | 80.29nieoficjalny | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) |
| Minis Girls | Program Krótki | 27.01nieoficjalny | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
| Minis Girls | Program Dowolny | 46.60nieoficjalny | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
Najlepsze wyniki 2016/2017
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Mini Girls | Program Krótki | 22.74nieoficjalny | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls | Program Dowolny | 37.27nieoficjalny | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls | Łączny | 60.01nieoficjalny | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Sev Girls U12 | Program Krótki | 17.40nieoficjalny | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Mini Sev Girls U12 | Program Dowolny | 35.49nieoficjalny | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Mini Sev Girls U12 | Łączny | 52.89nieoficjalny | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Mini Sev Women | Program Krótki | 21.58nieoficjalny | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
| Mini Sev Women | Program Dowolny | 40.71nieoficjalny | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
| Mini Sev Women | Łączny | 62.29nieoficjalny | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2015/2016
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze Girls Younger | Program Dowolny | 22.65nieoficjalny | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| Inter-Bronze Girls Younger | Łączny | 22.65nieoficjalny | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| Inter-Bronze Gruppo 2 | Program Dowolny | 20.70nieoficjalny | CAMPIONATI TICINESI DI LIBERO 2016 (SUI) |
| Inter-Bronze Gruppo 2 | Łączny | 20.70nieoficjalny | CAMPIONATI TICINESI DI LIBERO 2016 (SUI) |
| No Test Gruppo 2 | PROGRAMMA-DI-STILE | 5.83nieoficjalny | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2016 (SUI) |
| No Test Gruppo 2 | Łączny | 5.83nieoficjalny | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2016 (SUI) |
| Women Bs Inter-Bronze | Program Dowolny | 23.62nieoficjalny | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
| Women Bs Inter-Bronze | Łączny | 23.62nieoficjalny | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
Najlepsze wyniki 2014/2015
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Stellina 4 B | Program Dowolny | 14.48nieoficjalny | GARA DELLE STELLE 2015 (SUI) |
| Stellina 4 B | Łączny | 14.48nieoficjalny | GARA DELLE STELLE 2015 (SUI) |
Nadchodzące zawody
| Data | Zawody | Kategoria |
|---|---|---|
| 16–22.11.2026 | Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Women |
| 16–22.11.2026 | ISU CS Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Women |
Sezon 2026/2027
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.10.2026 | Tayside Trophy (GBR) 2026 Dundee/GBR |
Senior Women | 8 | 144.21 |
Short Program 11 (46.18) Free Skating 6 (98.03)
|
| 17–20.09.2026 | Challenger Series Lombardia Trophy 2026 Bergamo/ITA |
Senior Women | 12 | 144.35 |
Short Program 15 (51.56) Free Skating 11 (92.79)
|
Sezon 2025/2026
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.03.2026 | European Wulfenia cup 2026 Pontebba/ITA |
Senior Women | 3 | 126.92 |
Short Program 3 (40.70) Free Skating 3 (86.22)
|
| 17–21.02.2026 | Skate Berlin International 2026 Berlin/GER |
Senior Women | 6 | 145.47 |
Short Program 7 (50.43) Free Skating 6 (95.04)
|
| 06–11.01.2026 | Sofia Trophy 2026 Sofia/BUL |
Senior Women | 3 | 149.98 |
Short Program 4 (49.14) Free Skating 3 (100.84)
|
| 19–21.12.2025 | Swiss Championships 2025 Nat. 5 Lugano/SUI |
Senior Women | 5 | 153.26 |
Short Program 6 (49.72) Free Skating 4 (103.54)
|
| 19.11.2025 | Santa Claus 2025 Budapest/HUN |
Senior Women | 3 | 153.75 |
Short Program 2 (57.62) Free Skating 6 (96.13)
|
| 13–16.11.2025 | Cup of Innsbruck 2025 Innsbruck/AUT |
Senior Women | 5 | 149.99 |
Short Program 4 (51.97) Free Skating 6 (98.02)
|
| 07–09.11.2025 | 21. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Seniors Women | WD | ||
| 23–26.10.2025 | Swiss Ice Skating Open 2025 Lausanne/SUI |
Senior Women | 8 | 130.09 |
Short Program 11 (44.70) Free Skating 7 (85.39)
|
| 10–12.10.2025 | Ticino Cup 2025 Bellinzona/SUI |
Senior Women | 1 | 152.80 |
Short Program 1 (43.50) Free Skating 1 (109.30)
|
| 01–05.10.2025 | Trophy Metropole Nice Cote Azur 2025 Nice/FRA |
Senior Women | 2 | 153.37 |
Short Program 2 (50.72) Free Skating 2 (102.65)
|
| 18–21.09.2025 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Senior Women | WD | ||
| 09–10.08.2025 | TEST SKATE 2025 Dübendorf/SUI |
Senior Women | 1 | 140.61 |
Short Program 1 (44.67) Free Skating 1 (95.94)
|
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon 2024/2025
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–13.04.2025 | Skate Jeenice 2025 - Triglav Trophy Jesenice/SLO |
Senior Women | 6 | 132.55 |
Short Program 7 (46.41) Free Skating 5 (86.14)
|
| 14–16.03.2025 | Coupe du Printemps Luxembourg 2025 Luxembourg/LUX |
Senior Women | 5 | 131.87 |
Short Program 5 (44.80) Free Skating 5 (87.07)
|
| 23–24.11.2024 | Lugano-Cup Lugano/SUI |
Seniors Women | WD | ||
| 14–17.11.2024 | Skate Celje 2024 - ISU Celje/SLO |
Senior Women | WD | ||
| 11–13.10.2024 | Budapest Trophy 2024 Budapest/HUN |
Senior Women | 14 | 126.79 |
Short Program 13 (45.36) Free Skating 14 (81.43)
|
| 04–06.10.2024 | Ticino Cup 2024 Bellizona/SUI |
Seniors Women | WD | ||
| 19–23.09.2024 | Dreitannen-Cup 24 Olten/SUI |
Seniors Women | 1 | 125.22 |
Short Program 1 (51.88) Free Skating 1 (73.34)
|
Sezon 2023/2024
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.01–04.02.2024 | Bavarian Open 2024 Oberstdorf/GER |
Senior Women | 10 | 130.69 |
Short Program 10 (45.13) Free Skating 9 (85.56)
|
| 12–14.01.2024 | Championnat romand 2024, Monthey Monthey/SUI |
Senior Women | |||
| 15–17.12.2023 | Swiss Elite Championships 2024 Nat. 5 Küsnacht/SUI |
Senior Women | 5 | 146.95 |
Short Program 2 (58.43) Free Skating 5 (88.52)
|
| 30.11–03.12.2023 | 34. Flimser Trophy 2023 Flims/SUI |
Seniors Women | WD | ||
| 25–26.11.2023 | LuganoCup Lugano/SUI |
Seniors Women | 1 | 147.35 |
Short Program 1 (53.78) Free Skating 1 (93.57)
|
| 16–19.11.2023 | ISU CS Warsaw Cup 2023 Warsaw/POL |
Senior Women | 6 | 164.65 |
Short Program 7 (56.72) Free Skating 6 (107.93)
|
| 26–29.10.2023 | Swiss Ice Skating Open 2023, Lausanne SUI Lausanne/SUI |
Junior Women | 6 | 141.09 |
Short Program 5 (51.96) Free Skating 5 (89.13)
|
| 12–15.10.2023 | Budapest Trophy 2023 Budapest/HUN |
Senior Women | 8 | 158.67 |
Short Program 8 (55.56) Free Skating 8 (103.11)
|
| 28–30.09.2023 | 31th Nepela Memorial Bratislava/SVK |
Senior Women | 14 | 133.35 |
Short Program 14 (48.83) Free Skating 14 (84.52)
|
| 30.08–02.09.2023 | ISU JGP Cup of Austria 2023 Linz/AUT |
Junior Women | 14 | 130.09 |
Short Program 19 (40.91) Free Skating 13 (89.18)
|
| 11–12.08.2023 | Test Skate 2023 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 4 | 132.48 |
Short Program 2 (54.13) Free Skating 5 (78.35)
|
Sezon 2022/2023
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–16.04.2023 | Skate Jesenice 2023 TRIGLAV TROPHY Jesenice/SLO |
Junior Women | 3 | 170.94 |
Short Program 3 (60.71) Free Skating 3 (110.23)
|
| 18–19.03.2023 | Arge Alp 2023 Telfs/AUT |
Junior Women | 1 | 154.10 |
Short Program 1 (54.39) Free Skating 1 (99.71)
|
| 13–15.01.2023 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Junior Women | 2 | 140.10 |
Short Program 2 (47.33) Free Skating 1 (92.77)
|
| 25–27.11.2022 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 EVBN / Grindelwald / SUI/SUI |
Senior Women | 1 | 142.38 |
Short Program 1 (48.00) Free Skating 1 (94.38)
|
| 09–13.11.2022 | Icechallenge 2022 Graz/AUT |
Junior Women | 12 | 125.09 |
Short Program 11 (43.52) Free Skating 13 (81.57)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Senior | 2 | 158.80 |
Short Program 1 (54.89) Free Skating 2 (103.91)
|
| 14–16.10.2022 | Trophée Romand 2022, Lausanne Lausanne/SUI |
Senior Women | 1 | 126.55 |
Short Program 1 (41.70) Free Skating 1 (84.85)
|
| 01–02.10.2022 | Montalin Cup Chur/SUI |
Senior Women | 1 | 131.54 |
Short Program 2 (42.61) Free Skating 1 (88.93)
|
| 16–18.09.2022 | Coupe de Lausanne 2022 Lausanne/SUI |
7 Test Skate Junior Women | 1 | 128.57 |
Short Program 1 (44.81) Free Skating 1 (83.36)
|
Sezon 2021/2022
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–10.04.2022 | Egna Spring Trophy 2022 Egna/ITA |
Junior Women | 8 | 139.49 |
Short Program 4 (50.76) Free Skating 8 (88.73)
|
| 18–20.03.2022 | COUPE DU PRINTEMPS Luxembourg/LUX |
Junior Women | 5 | 126.09 |
Short Program 4 (47.53) Free Skating 6 (78.56)
|
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Junior Women | WD | ||
| 08–10.10.2021 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 SUI |
Junior | WD |
Sezon 2020/2021
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30–31.01.2021 | LUGANO CUP 2020 -2021 SUI |
Junior | 1 | 141.30 |
Short Program 1 (52.04) Free Skating 2 (89.26)
|
| 09–11.10.2020 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Junior | 2 | 132.02 |
Short Program 4 (42.02) Free Skating 2 (90.00)
|
| 18–20.09.2020 | Dreitannen-Cup 2020 SUI |
Junior Women | 2 | 124.56 |
Short Program 5 (38.97) Free Skating 2 (85.59)
|
Sezon 2019/2020
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–23.02.2020 | CHALLENGE CUP 2020 The Hague/NED |
Advanced Novice Girls | 18 | 85.98 |
Short Program 19 (30.72) Free Skating 14 (55.26)
|
| 17–19.01.2020 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs Nat. 6 SUI |
Nachwuchs Girls U14 | 6 | 92.65 |
Short Program 9 (30.23) Free Skating 4 (62.42)
|
| 12–15.12.2019 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Nachwuchs Girls U14 Swiss Ice Skating | 2 | 92.16 |
Short Program 2 (34.39) Free Skating 2 (57.77)
|
| 02–08.12.2019 | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 Budapest/HUN |
FS Advanced Novice Girls | 6 | 94.82 |
Short Program 5 (35.02) Free Skating 7 (59.80)
|
| 08–10.11.2019 | 16. Eulach Cup SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 1 | 86.48 |
Short Program 1 (36.88) Free Skating 1 (49.60)
|
| 04–06.10.2019 | Ticino Cup BancaStato 2019 SUI |
Cadet U14 | 2 | 99.29 |
Short Program 3 (35.68) Free Skating 2 (63.61)
|
| 20–22.09.2019 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 4 | 83.52 |
Short Program 4 (30.32) Free Skating 3 (53.20)
|
Sezon 2018/2019
Sezon 2017/2018
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–28.01.2018 | SM JUGEND UND MINI 2018 Nat. 4 SUI |
Mini U12 | 4 | 80.29 |
Short Program 6 (28.16) Free Skating 2 (52.13)
|
| 08–10.12.2017 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
Mini Sev U12 Girls | 6 | 70.60 |
Short Program 16 (24.19) Free Skating 4 (46.41)
|
| 24–26.11.2017 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 SUI |
Mini Sev | 2 | 71.71 |
Short Program 2 (27.34) Free Skating 3 (44.37)
|
| 10–12.11.2017 | Championnats romands 2018, Sion SUI |
Minis Girls |
Free Skating 4 (46.60) Short Program 4 (27.01)
|
||
| 07–08.10.2017 | TICINO CUP 2017 SUI |
Mini | 6 | 65.50 |
Short Program 6 (23.18) Free Skating 4 (42.32)
|
| 22–24.09.2017 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Mini Sev Girls | 3 | 69.42 |
Short Program 3 (27.55) Free Skating 5 (41.87)
|
Sezon 2016/2017
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–29.01.2017 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend Nat. 21 SUI |
Mini Girls | 21 | 60.01 |
Short Program 17 (22.74) Free Skating 22 (37.27)
|
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Mini Sev Girls U12 | 23 | 52.89 |
Short Program 24 (17.40) Free Skating 16 (35.49)
|
| 26–27.11.2016 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 SUI |
Mini Sev Women | 10 | 62.29 |
Short Program 10 (21.58) Free Skating 10 (40.71)
|
Sezon 2015/2016
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2016 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2016 SUI |
No Test Gruppo 2 | 3 | 5.83 |
Programma di Stile 3 (5.83)
|
| 18.01.2016 | CAMPIONATI TICINESI DI LIBERO 2016 SUI |
Inter-Bronze Gruppo 2 | 2 | 20.70 |
Free Skating 2 (20.70)
|
| 15–17.01.2016 | Kolin Trophy 2016 SUI |
Inter-Bronze Girls Younger | 4 | 22.65 |
Free Skating 4 (22.65)
|
| 20–22.11.2015 | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf SUI |
Women Bs Inter-Bronze | 1 | 23.62 |
Free Skating 1 (23.62)
|
Sezon 2014/2015
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2015 | GARA DELLE STELLE 2015 SUI |
Stellina 4 B | 4 | 14.48 |
Free Skating 4 (14.48)
|
Minimalne wymagania mistrzostw ISU ⓘ
World Championships — Women
17.03.2027 · Tampere, FIN
81.12 / 88.00 minimum−6.88
ostatni dzień na osiągnięcie: 17.02.2027
Short Program
27.16Challenger Series Lombardia Trophy 2026 (Bergamo/ITA)
Free Skating
53.96Tayside Trophy (GBR) 2026 (Dundee/GBR)
European Championships — Women
27.01.2027 · Lausanne, SUI
81.12 / 75.00 minimum✓ spełniono
ostatni dzień na osiągnięcie: 30.12.2026
Short Program
27.16Challenger Series Lombardia Trophy 2026 (Bergamo/ITA)
Free Skating
53.96Tayside Trophy (GBR) 2026 (Dundee/GBR)