Sasha TANDOGAN Access
2009-02-22 Stuttgart 169 cm Stuttgart high school student
Trener: Anuschka Gläser-Tandogan, Florian Just, Anna Bernauer Choreograf: Steffen Hörmann
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Meister Women | Program Krótki | 39.22nieoficjalny | Baden-Württembergische Meisterschaften (Stuttgart/GER) | 2025/2026 |
| Meister Women | Program Dowolny | 69.32nieoficjalny | Baden-Württembergische Meisterschaften (Stuttgart/GER) | 2025/2026 |
| Meister Women | Łączny | 108.54nieoficjalny | Baden-Württembergische Meisterschaften (Stuttgart/GER) | 2025/2026 |
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| 6-3 Kunstläufer | Łączny | 23.20nieoficjalny | Iller-Cup 2017 (GER) | 2016/2017 |
| 7-1 Anfänger | Łączny | 26.00nieoficjalny | Iller-Cup 2018 (GER) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls A | Program Krótki | 32.22nieoficjalny | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls A | Program Dowolny | 64.28nieoficjalny | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls A | Łączny | 96.50nieoficjalny | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls B | Program Krótki | 36.13nieoficjalny | Deutschlandpokal 2023 (Dortmund/GER) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls B | Program Dowolny | 53.34nieoficjalny | Westfalen Cup 2022 (Dortmund/GER) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls B | Łączny | 87.07nieoficjalny | Deutschlandpokal 2023 (Dortmund/GER) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls I | Program Krótki | 30.87nieoficjalny | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls I | Program Dowolny | 54.62nieoficjalny | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls I | Łączny | 85.49nieoficjalny | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) | 2021/2022 |
| Anfänger Girls | Łączny | 26.74nieoficjalny | Eisemann Pokal 2017 (GER) | 2017/2018 |
| Anfänger Girls Jg. 2007-2009 | Łączny | 28.49nieoficjalny | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 (GER) | 2017/2018 |
| Cubs Girls | Łączny | 26.40nieoficjalny | Heiko-Fischer Trophy 2018 (GER) | 2017/2018 |
| Debs Girls | Łączny | 33.83nieoficjalny | Heiko Fischer Trophy 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Eismäuse Group 6 | Łączny | 1.50nieoficjalny | Iller Cup (GER) | 2012/2013 |
| Girls Advanced Novice | Program Krótki | 32.33nieoficjalny | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) | 2022/2023 |
| Girls Advanced Novice | Program Dowolny | 64.19nieoficjalny | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) | 2022/2023 |
| Girls Advanced Novice | Łączny | 96.52nieoficjalny | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) | 2022/2023 |
| Group 1-3 Parcours Eismäuse | Łączny | 2.85nieoficjalny | Iller-Cup 2014 (GER) | 2013/2014 |
| Group 2-3 Parcours Standard | Łączny | 3.95nieoficjalny | IllerCup 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Group 4-1 Freiläufer Kür | Łączny | 6.50nieoficjalny | Herrmann-Kist-Pokal 2016 (GER) | 2015/2016 |
| Group 6-1 Kunstläufer | Łączny | 21.36nieoficjalny | Hermann-Kist-Pokal (GER) | 2016/2017 |
| Junior Women | Program Krótki | 42.53nieoficjalny | Cup of Innsbruck 2025 (Innsbruck/AUT) | 2025/2026 |
| Junior Women | Program Dowolny | 70.33nieoficjalny | Bavarian Open 2025 (Oberstdorf/GER) | 2024/2025 |
| Junior Women | Łączny | 108.84nieoficjalny | Bavarian Open 2025 (Oberstdorf/GER) | 2024/2025 |
| Junior Women I | Program Krótki | 42.11nieoficjalny | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) | 2023/2024 |
| Junior Women I | Program Dowolny | 71.05nieoficjalny | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) | 2023/2024 |
| Junior Women I | Łączny | 113.16nieoficjalny | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) | 2023/2024 |
| Kunstläufer Jg. 2008-2009 | Łączny | 21.96nieoficjalny | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Girls | Program Krótki | 28.43nieoficjalny | Westfalen Cup 2020 (GER) | 2020/2021 |
| Nachwuchs Girls | Program Dowolny | 54.71nieoficjalny | Westfalen Cup 2020 (GER) | 2020/2021 |
| Nachwuchs Girls | Łączny | 83.14nieoficjalny | Westfalen Cup 2020 (GER) | 2020/2021 |
| Nachwuchs Girls A | Program Krótki | 30.69nieoficjalny | Länderpokal 'Großer Berliner Bär 2021' (GER) | 2021/2022 |
| Nachwuchs Girls A | Program Dowolny | 52.83nieoficjalny | Länderpokal 'Großer Berliner Bär 2021' (GER) | 2021/2022 |
| Nachwuchs Girls A | Łączny | 83.52nieoficjalny | Länderpokal 'Großer Berliner Bär 2021' (GER) | 2021/2022 |
| Nachwuchs Girls B | Program Krótki | 36.18nieoficjalny | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2023 (Oberstdorf/GER) | 2022/2023 |
| Nachwuchs Girls B | Program Dowolny | 59.49nieoficjalny | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2023 (Oberstdorf/GER) | 2022/2023 |
| Nachwuchs Girls B | Łączny | 95.67nieoficjalny | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2023 (Oberstdorf/GER) | 2022/2023 |
| Neulinge A | Program Krótki | 19.74nieoficjalny | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A | Program Dowolny | 35.66nieoficjalny | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A | Łączny | 55.40nieoficjalny | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A Girls | Program Krótki | 24.50nieoficjalny | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A Girls | Program Dowolny | 37.17nieoficjalny | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A Girls | Łączny | 61.67nieoficjalny | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge Girls | Program Krótki | 22.47nieoficjalny | Länderpokal "Kleiner Berliner Bär 2019" (GER) | 2016/2017 |
| Neulinge Girls | Program Dowolny | 37.66nieoficjalny | Länderpokal "Kleiner Berliner Bär 2019" (GER) | 2016/2017 |
| Neulinge Girls | Łączny | 60.13nieoficjalny | Länderpokal "Kleiner Berliner Bär 2019" (GER) | 2016/2017 |
Najlepsze wyniki 2025/2026
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Krótki | 42.53nieoficjalny | Cup of Innsbruck 2025 (Innsbruck/AUT) |
| Junior Women | Program Dowolny | 64.69nieoficjalny | Cup of Innsbruck 2025 (Innsbruck/AUT) |
| Junior Women | Łączny | 107.22nieoficjalny | Cup of Innsbruck 2025 (Innsbruck/AUT) |
| Meister Women | Program Krótki | 39.22nieoficjalny | Baden-Württembergische Meisterschaften (Stuttgart/GER) |
| Meister Women | Program Dowolny | 69.32nieoficjalny | Baden-Württembergische Meisterschaften (Stuttgart/GER) |
| Meister Women | Łączny | 108.54nieoficjalny | Baden-Württembergische Meisterschaften (Stuttgart/GER) |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2024/2025
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Krótki | 39.06nieoficjalny | SantaClaus Cup 2024 (Budapest/HUN) |
| Junior Women | Program Dowolny | 70.33nieoficjalny | Bavarian Open 2025 (Oberstdorf/GER) |
| Junior Women | Łączny | 108.84nieoficjalny | Bavarian Open 2025 (Oberstdorf/GER) |
Najlepsze wyniki 2023/2024
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Krótki | 40.33nieoficjalny | NRW Trophy 2023 (Dortmund/GER) |
| Junior Women | Program Dowolny | 69.29nieoficjalny | Volvo Open Cup 50th (Riga/LAT) |
| Junior Women | Łączny | 106.66nieoficjalny | Volvo Open Cup 50th (Riga/LAT) |
| Junior Women I | Program Krótki | 42.11nieoficjalny | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) |
| Junior Women I | Program Dowolny | 71.05nieoficjalny | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) |
| Junior Women I | Łączny | 113.16nieoficjalny | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) |
Najlepsze wyniki 2022/2023
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls A | Program Krótki | 32.22nieoficjalny | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) |
| Advanced Novice Girls A | Program Dowolny | 64.28nieoficjalny | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) |
| Advanced Novice Girls A | Łączny | 96.50nieoficjalny | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) |
| Advanced Novice Girls B | Program Krótki | 36.13nieoficjalny | Deutschlandpokal 2023 (Dortmund/GER) |
| Advanced Novice Girls B | Program Dowolny | 53.34nieoficjalny | Westfalen Cup 2022 (Dortmund/GER) |
| Advanced Novice Girls B | Łączny | 87.07nieoficjalny | Deutschlandpokal 2023 (Dortmund/GER) |
| Girls Advanced Novice | Program Krótki | 32.33nieoficjalny | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) |
| Girls Advanced Novice | Program Dowolny | 64.19nieoficjalny | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) |
| Girls Advanced Novice | Łączny | 96.52nieoficjalny | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) |
| Nachwuchs Girls B | Program Krótki | 36.18nieoficjalny | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2023 (Oberstdorf/GER) |
| Nachwuchs Girls B | Program Dowolny | 59.49nieoficjalny | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2023 (Oberstdorf/GER) |
| Nachwuchs Girls B | Łączny | 95.67nieoficjalny | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2023 (Oberstdorf/GER) |
Najlepsze wyniki 2021/2022
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Krótki | 30.58nieoficjalny | NRW Trophy 2021 (Dortmund/GER) |
| Advanced Novice Girls | Program Dowolny | 44.46nieoficjalny | NRW Trophy 2021 (Dortmund/GER) |
| Advanced Novice Girls | Łączny | 75.04nieoficjalny | NRW Trophy 2021 (Dortmund/GER) |
| Advanced Novice Girls A | Program Krótki | 32.10nieoficjalny | Deutsche Nachwuchs- und Juniorenmeisterschaften 22 (GER) |
| Advanced Novice Girls A | Program Dowolny | 54.23nieoficjalny | Deutschlandpokal 2022 (GER) |
| Advanced Novice Girls A | Łączny | 86.32nieoficjalny | Deutschlandpokal 2022 (GER) |
| Advanced Novice Girls I | Program Krótki | 30.87nieoficjalny | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Program Dowolny | 54.62nieoficjalny | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Łączny | 85.49nieoficjalny | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) |
| Nachwuchs Girls A | Program Krótki | 30.69nieoficjalny | Länderpokal 'Großer Berliner Bär 2021' (GER) |
| Nachwuchs Girls A | Program Dowolny | 52.83nieoficjalny | Länderpokal 'Großer Berliner Bär 2021' (GER) |
| Nachwuchs Girls A | Łączny | 83.52nieoficjalny | Länderpokal 'Großer Berliner Bär 2021' (GER) |
Najlepsze wyniki 2020/2021
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Girls | Program Krótki | 28.43nieoficjalny | Westfalen Cup 2020 (GER) |
| Nachwuchs Girls | Program Dowolny | 54.71nieoficjalny | Westfalen Cup 2020 (GER) |
| Nachwuchs Girls | Łączny | 83.14nieoficjalny | Westfalen Cup 2020 (GER) |
Najlepsze wyniki 2019/2020
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Krótki | 27.76nieoficjalny | Eisemann-Pokal 2019 (GER) |
| Advanced Novice Girls | Program Dowolny | 48.22nieoficjalny | Eisemann-Pokal 2019 (GER) |
| Advanced Novice Girls | Łączny | 75.98nieoficjalny | Eisemann-Pokal 2019 (GER) |
| Advanced Novice Girls B | Program Krótki | 27.62nieoficjalny | Heiko Fischer Trophy 2020 (GER) |
| Advanced Novice Girls B | Program Dowolny | 39.15nieoficjalny | Heiko Fischer Trophy 2020 (GER) |
| Advanced Novice Girls B | Łączny | 66.77nieoficjalny | Heiko Fischer Trophy 2020 (GER) |
| Nachwuchs Girls | Program Krótki | 25.94nieoficjalny | Westfalen Cup 2019 (GER) |
| Nachwuchs Girls | Program Dowolny | 44.63nieoficjalny | Westfalen Cup 2019 (GER) |
| Nachwuchs Girls | Łączny | 70.57nieoficjalny | Westfalen Cup 2019 (GER) |
| Nachwuchs Girls A | Program Krótki | 25.03nieoficjalny | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2020 (Mannheim/GER) |
| Nachwuchs Girls A | Program Dowolny | 48.60nieoficjalny | Deutschland-Pokal 2020 (Dortmund/GER) |
| Nachwuchs Girls A | Łączny | 73.51nieoficjalny | Deutschland-Pokal 2020 (Dortmund/GER) |
Najlepsze wyniki 2018/2019
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Debs Girls | Program Dowolny | 33.83nieoficjalny | Heiko Fischer Trophy 2019 (GER) |
| Debs Girls | Łączny | 33.83nieoficjalny | Heiko Fischer Trophy 2019 (GER) |
| Neulinge A | Program Krótki | 19.74nieoficjalny | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) |
| Neulinge A | Program Dowolny | 35.66nieoficjalny | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) |
| Neulinge A | Łączny | 55.40nieoficjalny | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) |
| Neulinge A Girls | Program Krótki | 24.50nieoficjalny | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) |
| Neulinge A Girls | Program Dowolny | 37.17nieoficjalny | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) |
| Neulinge A Girls | Łączny | 61.67nieoficjalny | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) |
| Neulinge Girls | Program Krótki | 18.96nieoficjalny | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
| Neulinge Girls | Program Dowolny | 31.65nieoficjalny | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
| Neulinge Girls | Łączny | 50.61nieoficjalny | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
Najlepsze wyniki 2017/2018
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| 7-1 Anfänger | Program Dowolny | 26.00nieoficjalny | Iller-Cup 2018 (GER) |
| 7-1 Anfänger | Łączny | 26.00nieoficjalny | Iller-Cup 2018 (GER) |
| Anfänger Girls | Program Dowolny | 26.74nieoficjalny | Eisemann Pokal 2017 (GER) |
| Anfänger Girls | Łączny | 26.74nieoficjalny | Eisemann Pokal 2017 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2007-2009 | Program Dowolny | 28.49nieoficjalny | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2007-2009 | Łączny | 28.49nieoficjalny | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 (GER) |
| Cubs Girls | Program Dowolny | 26.40nieoficjalny | Heiko-Fischer Trophy 2018 (GER) |
| Cubs Girls | Łączny | 26.40nieoficjalny | Heiko-Fischer Trophy 2018 (GER) |
Najlepsze wyniki 2016/2017
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| 6-3 Kunstläufer | Program Dowolny | 23.20nieoficjalny | Iller-Cup 2017 (GER) |
| 6-3 Kunstläufer | Łączny | 23.20nieoficjalny | Iller-Cup 2017 (GER) |
| Group 6-1 Kunstläufer | Program Dowolny | 21.36nieoficjalny | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| Group 6-1 Kunstläufer | Łączny | 21.36nieoficjalny | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| Kunstläufer Jg. 2008-2009 | Program Dowolny | 21.96nieoficjalny | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) |
| Kunstläufer Jg. 2008-2009 | Łączny | 21.96nieoficjalny | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) |
| Neulinge Girls | Program Krótki | 22.47nieoficjalny | Länderpokal "Kleiner Berliner Bär 2019" (GER) |
| Neulinge Girls | Program Dowolny | 37.66nieoficjalny | Länderpokal "Kleiner Berliner Bär 2019" (GER) |
| Neulinge Girls | Łączny | 60.13nieoficjalny | Länderpokal "Kleiner Berliner Bär 2019" (GER) |
Najlepsze wyniki 2015/2016
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Group 4-1 Freiläufer Kür | Program Dowolny | 6.50nieoficjalny | Herrmann-Kist-Pokal 2016 (GER) |
| Group 4-1 Freiläufer Kür | Łączny | 6.50nieoficjalny | Herrmann-Kist-Pokal 2016 (GER) |
Najlepsze wyniki 2014/2015
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Group 2-3 Parcours Standard | PARCOURS | 3.95nieoficjalny | IllerCup 2015 (GER) |
| Group 2-3 Parcours Standard | Łączny | 3.95nieoficjalny | IllerCup 2015 (GER) |
Najlepsze wyniki 2013/2014
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Group 1-3 Parcours Eismäuse | PARCOURS | 2.85nieoficjalny | Iller-Cup 2014 (GER) |
| Group 1-3 Parcours Eismäuse | Łączny | 2.85nieoficjalny | Iller-Cup 2014 (GER) |
Najlepsze wyniki 2012/2013
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Eismäuse Group 6 | PARCOUR | 1.50nieoficjalny | Iller Cup (GER) |
| Eismäuse Group 6 | Łączny | 1.50nieoficjalny | Iller Cup (GER) |
Sezon 2025/2026
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–25.01.2026 | Baden-Württembergische Meisterschaften Stuttgart/GER |
Meister Women | 2 | 108.54 |
Short Program 2 (39.22) Free Skating 2 (69.32)
|
| 13–16.11.2025 | Cup of Innsbruck 2025 Innsbruck/AUT |
Junior Women | 11 | 107.22 |
Short Program 9 (42.53) Free Skating 14 (64.69)
|
| 07–09.11.2025 | Großer Berliner Bär 2025 Berlin/GER |
Junior Women | 8 | 105.77 |
Short Program 4 (42.22) Free Skating 10 (63.55)
|
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon 2024/2025
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.03.2025 | Coupe du Printemps Luxembourg 2025 Luxembourg/LUX |
Junior Women | 12 | 102.16 |
Short Program 17 (35.03) Free Skating 12 (67.13)
|
| 01–02.03.2025 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 Mannheim/GER |
Junior Women | 3 | 107.30 |
Short Program 3 (38.81) Free Skating 2 (68.49)
|
| 13–16.02.2025 | BJM 2025 und Allgäu Cup 2025 Oberstdorf/GER |
Junior Women | WD | ||
| 20–26.01.2025 | Bavarian Open 2025 Oberstdorf/GER |
Junior Women | 28 | 108.84 |
Short Program 26 (38.51) Free Skating 29 (70.33)
|
| 27.11–02.12.2024 | SantaClaus Cup 2024 Budapest/HUN |
Junior Women | WD | 39.06 |
Short Program 20 (39.06)
|
| 13–17.11.2024 | NRW-Trophy 2024 Dortmund/GER |
Junior Women | WD | ||
| 09–10.11.2024 | Eisemannpokal 2024 Stuttgart/GER |
Junior Women | 2 | 103.34 |
Short Program 2 (37.78) Free Skating 2 (65.56)
|
| 01–03.11.2024 | Großer Berliner Bär 2024 Berlin/GER |
Junior Women | 2 | 122.30 |
Short Program 3 (42.87) Free Skating 1 (79.43)
|
Sezon 2023/2024
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–17.03.2024 | Deutschlandpokal 2024 Stuttgart/GER |
Junior Women | 7 | 117.92 |
Short Program 11 (39.73) Free Skating 7 (78.19)
|
| 29.02–03.03.2024 | BJM 2024 und Allgäu Cup 2024 Oberstdorf/GER |
Junior Women | 5 | 113.91 |
Short Program 4 (41.88) Free Skating 5 (72.03)
|
| 23–25.02.2024 | meran2024 Merano/ITA |
Junior Women | 19 | 97.54 |
Short Program 19 (35.54) Free Skating 19 (62.00)
|
| 30.01–04.02.2024 | Bavarian Open 2024 Oberstdorf/GER |
Junior Women I | 8 | 113.16 |
Short Program 7 (42.11) Free Skating 8 (71.05)
|
| 27–28.01.2024 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 Stuttgart/GER |
Junior Women | 2 | 111.96 |
Short Program 3 (37.76) Free Skating 1 (74.20)
|
| 08–10.12.2023 | Deutsche Nachwuchs- und Juniorenmeisterschaften 2024 Nat. 17 Dortmund/GER |
Junior Women | 17 | 106.60 |
Short Program 21 (36.16) Free Skating 16 (70.44)
|
| 16–19.11.2023 | NRW Trophy 2023 Dortmund/GER |
Junior Women | 17 | 103.97 |
Short Program 12 (40.33) Free Skating 22 (63.64)
|
| 02–05.11.2023 | Volvo Open Cup 50th Riga/LAT |
Junior Women | 18 | 106.66 |
Short Program 17 (37.37) Free Skating 20 (69.29)
|
| 18–22.10.2023 | ISU Competition TMNCA 2023 NICE/FRA |
Junior Women | 22 | 91.14 |
Short Program 18 (33.89) Free Skating 22 (57.25)
|
Sezon 2022/2023
Sezon 2021/2022
Sezon 2020/2021
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2020 | Westfalen Cup 2020 GER |
Nachwuchs Girls | 12 | 83.14 |
Short Program 13 (28.43) Free Skating 9 (54.71)
|
Sezon 2019/2020
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–08.03.2020 | Deutschland-Pokal 2020 Dortmund/GER |
Nachwuchs Girls A | 14 | 73.51 |
Short Program 16 (24.91) Free Skating 13 (48.60)
|
| 14–16.02.2020 | Heiko Fischer Trophy 2020 GER |
Advanced Novice Girls B | 22 | 66.77 |
Short Program 9 (27.62) Free Skating 24 (39.15)
|
| 01–02.02.2020 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2020 GER |
Advanced Novice Girls | 8 | 71.04 |
Short Program 9 (25.54) Free Skating 6 (45.50)
|
| 13–15.12.2019 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2020 Nat. 19 Mannheim/GER |
Nachwuchs Girls A | 19 | 71.37 |
Short Program 20 (25.03) Free Skating 18 (46.34)
|
| 16–17.11.2019 | Eisemann-Pokal 2019 GER |
Advanced Novice Girls | 5 | 75.98 |
Short Program 5 (27.76) Free Skating 5 (48.22)
|
| 18–20.10.2019 | Westfalen Cup 2019 GER |
Nachwuchs Girls | 11 | 70.57 |
Short Program 13 (25.94) Free Skating 10 (44.63)
|
| 04–06.10.2019 | Ruhr Cup 2019 GER |
Nachwuchs Girls A | 11 | 61.88 |
Short Program 12 (21.90) Free Skating 10 (39.98)
|
Sezon 2018/2019
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–24.02.2019 | Heiko Fischer Trophy 2019 GER |
Debs Girls | 8 | 33.83 |
Free Skating 8 (33.83)
|
| 02.02.2019 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 GER |
Neulinge A Girls | 6 | 61.67 |
Short Program 5 (24.50) Free Skating 7 (37.17)
|
| 01.12.2018 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 GER |
Neulinge A | 8 | 55.40 |
Short Program 7 (19.74) Free Skating 8 (35.66)
|
| 17–18.11.2018 | Eisemann-Pokal 2018 GER |
Neulinge Girls | 10 | 50.61 |
Short Program 9 (18.96) Free Skating 10 (31.65)
|
Sezon 2017/2018
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2018 GER |
Anfänger Girls Jg. 2007-2009 | 5 | 28.02 |
Free Skating 5 (28.02)
|
| 04.03.2018 | Iller-Cup 2018 GER |
7-1 Anfänger | 2 | 26.00 |
Free Skating 2 (26.00)
|
| 23–25.02.2018 | Heiko-Fischer Trophy 2018 GER |
Cubs Girls | 4 | 26.40 |
Free Skating 4 (26.40)
|
| 09.12.2017 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 GER |
Anfänger Girls Jg. 2007-2009 | 3 | 28.49 |
Free Skating 3 (28.49)
|
| 18–19.11.2017 | Eisemann Pokal 2017 GER |
Anfänger Girls | 11 | 26.74 |
Free Skating 11 (26.74)
|
Sezon 2016/2017
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Iller-Cup 2017 GER |
6-3 Kunstläufer | 1 | 23.20 |
Free Skating 1 (23.20)
|
| 04.03.2017 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 GER |
Kunstläufer Jg. 2008-2009 | 1 | 21.96 |
Free Skating 1 (21.96)
|
| 18.02.2017 | Hermann-Kist-Pokal GER |
Group 6-1 Kunstläufer | 5 | 21.36 |
Free Skating 5 (21.36)
|
| 15–17.02.2017 | Länderpokal "Kleiner Berliner Bär 2019" GER |
Neulinge Girls | 14 | 60.13 |
Short Program 14 (22.47) Free Skating 11 (37.66)
|
Sezon 2015/2016
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.02.2016 | Herrmann-Kist-Pokal 2016 GER |
Group 4-1 Freiläufer Kür | 2 | 6.50 |
Free Skating 2 (6.50)
|
Sezon 2014/2015
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2015 | IllerCup 2015 GER |
Group 2-3 Parcours Standard | 1 | 3.95 |
Parcours 1 (3.95)
|
Sezon 2013/2014
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2014 | Iller-Cup 2014 GER |
Group 1-3 Parcours Eismäuse | 3 | 2.85 |
Parcours 3 (2.85)
|
Sezon 2012/2013
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2013 | Iller Cup GER |
Eismäuse Group 6 | 7 | 1.50 |
Parcour 7 (1.50)
|
Minimalne wymagania mistrzostw ISU ⓘ
World Junior Championships — Women
24.02.2027 · Sofia, BUL
49.56 / 72.00 minimum−22.44
ostatni dzień na osiągnięcie: 27.01.2027
Short Program
21.25Cup of Innsbruck 2025 (Innsbruck/AUT)
Free Skating
28.31Cup of Innsbruck 2025 (Innsbruck/AUT)