Tommaso BARISON Access
2005-08-18 ⛸ od 2014 Klasyfikacja Światowa: #115 Senior Ice Dance z FINELLI Laura (180 pts, 2026/2027); #58 Junior Ice Dance z FINELLI Laura (180 pts, 2026/2027); #234 Senior Men (103 pts, 2025/2026)
Rekordy i statystyki ISU
| Osiągnięcie | Kategoria | Ranga | Wynik | Ustanowiono na | Data |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Ice Dance · Total z FINELLI Laura | 279 | 135.79 | ISU JGP Ankara 2026 | 19.09.2026 |
| Personal best ranking | Senior Men · Total | 434 | 142.13 | ISU JGP Courchevel 2022 | 27.08.2022 |
| Personal best ranking | Senior Ice Dance · Free Dance z FINELLI Laura | 272 | 82.92 | ISU JGP Ankara 2026 | 19.09.2026 |
| Personal best ranking | Senior Men · Free Skating | 446 | 90.24 | ISU JGP Courchevel 2022 | 27.08.2022 |
| Personal best ranking | Senior Ice Dance · Rhythm Dance z FINELLI Laura | 308 | 52.87 | ISU JGP Ankara 2026 | 18.09.2026 |
| Personal best ranking | Senior Men · Short Program | 424 | 51.89 | ISU JGP Courchevel 2022 | 25.08.2022 |
| Season best ranking 2026/2027 | Senior Ice Dance · Total z FINELLI Laura | 41 | 135.79 | ISU JGP Ankara 2026 | 19.09.2026 |
| Season best ranking 2026/2027 | Senior Ice Dance · Free Dance z FINELLI Laura | 40 | 82.92 | ISU JGP Ankara 2026 | 19.09.2026 |
| Season best ranking 2026/2027 | Senior Ice Dance · Rhythm Dance z FINELLI Laura | 50 | 52.87 | ISU JGP Ankara 2026 | 18.09.2026 |
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Nadchodzące zawody
| Data | Zawody | Kategoria |
|---|---|---|
| 03–08.11.2026 | Albena Denkova CUP 2026 Sofia/BUL |
Junior Ice Dance |
| 16–22.11.2026 | ISU CS Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Junior Ice Dance |
| 16–22.11.2026 | Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Junior Ice Dance |
Łyżwił z: Laura FINELLI (26/27)
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior Ice Dance z Laura FINELLI | Taniec Rytmiczny | 61.85nieoficjalnyoficjalny 52.87 | Mezzaluna Cup 2026 (Mentana/ITA) | 2026/2027 |
| Junior Ice Dance z Laura FINELLI | Taniec Dowolny | 87.90nieoficjalnyoficjalny 82.92 | Mezzaluna Cup 2026 (Mentana/ITA) | 2026/2027 |
| Junior Ice Dance z Laura FINELLI | Łączny | 149.75nieoficjalnyoficjalny 135.79 | Mezzaluna Cup 2026 (Mentana/ITA) | 2026/2027 |
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Program Krótki | 43.51nieoficjalny | EGNA SPRING TROPHY 2021 (ITA) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Boys | Program Dowolny | 75.70nieoficjalny | EGNA SPRING TROPHY 2021 (ITA) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Boys | Łączny | 119.21nieoficjalny | EGNA SPRING TROPHY 2021 (ITA) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Boys Elite | Program Krótki | 42.23nieoficjalny | Campionato Italiano e Coppa Italia - 1a Parte (ITA) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Boys Elite | Program Dowolny | 55.08nieoficjalny | Campionato Italiano e Coppa Italia - 2a Parte (ITA) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Boys Elite | Łączny | 71.43nieoficjalny | 3a Gara Nazionale Elite e 2a Gara Adulti (ITA) | 2018/2019 |
| Advanced Novices Boys (1.7.2004 - 30.6.2009) | Program Krótki | 28.05nieoficjalny | Sofia Trophy 2020 (BUL) | 2019/2020 |
| Advanced Novices Boys (1.7.2004 - 30.6.2009) | Program Dowolny | 50.13nieoficjalny | Sofia Trophy 2020 (BUL) | 2019/2020 |
| Advanced Novices Boys (1.7.2004 - 30.6.2009) | Łączny | 78.18nieoficjalny | Sofia Trophy 2020 (BUL) | 2019/2020 |
| Beginners Boys | Łączny | 31.97nieoficjalny | 2a gara Regionale Fascia Nazionale - Lombardia (ITA) | 2016/2017 |
| Beginners Men Nazionale | Łączny | 32.74nieoficjalny | 3^Gara Regionale f Naz e 2^ f Interr (ITA) | 2016/2017 |
| FS Advanced Novice Boys | Program Krótki | 32.72nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| FS Advanced Novice Boys | Program Dowolny | 56.92nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| FS Advanced Novice Boys | Łączny | 89.64nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| FS Intermediate Novice Boys | Łączny | 34.35nieoficjalny | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU (HUN) | 2018/2019 |
| Junior Men | Program Krótki | 59.88nieoficjalnyoficjalny 51.89 | Tallink Hotels Cup 2023 (Tallinn/EST) | 2022/2023 |
| Junior Men | Program Dowolny | 104.21nieoficjalnyoficjalny 90.24 | Egna Spring Trophy 2022 (Egna/ITA) | 2021/2022 |
| Junior Men | Łączny | 153.21nieoficjalnyoficjalny 142.13 | Egna Spring Trophy 2022 (Egna/ITA) | 2021/2022 |
| Juniors Men | Program Krótki | 42.15nieoficjalny | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) | 2021/2022 |
| Juniors Men | Program Dowolny | 88.33nieoficjalny | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) | 2021/2022 |
| Juniors Men | Łączny | 130.48nieoficjalny | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) | 2021/2022 |
| Springs Boys | Łączny | 21.49nieoficjalny | 6° Trofeo Fiemme on Ice (ITA) | 2016/2017 |
Najlepsze wyniki 2026/2027
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Ice Dance z Laura FINELLI | Taniec Rytmiczny | 61.85nieoficjalnyoficjalny 52.87 | Mezzaluna Cup 2026 (Mentana/ITA) |
| Junior Ice Dance z Laura FINELLI | Taniec Dowolny | 87.90nieoficjalnyoficjalny 82.92 | Mezzaluna Cup 2026 (Mentana/ITA) |
| Junior Ice Dance z Laura FINELLI | Łączny | 149.75nieoficjalnyoficjalny 135.79 | Mezzaluna Cup 2026 (Mentana/ITA) |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2023/2024
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Krótki | 50.47nieoficjalny | Tallink Hotels Cup 2024 (Tallinn/EST) |
| Junior Men | Program Dowolny | 97.34nieoficjalny | Tallink Hotels Cup 2024 (Tallinn/EST) |
| Junior Men | Łączny | 147.81nieoficjalny | Tallink Hotels Cup 2024 (Tallinn/EST) |
Najlepsze wyniki 2022/2023
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Krótki | 59.88nieoficjalnyoficjalny 51.89 | Tallink Hotels Cup 2023 (Tallinn/EST) |
| Junior Men | Program Dowolny | 90.24oficjalny | ISU Junior Grand Prix de Courchevel 2022 (Courchevel/FRA) |
| Junior Men | Łączny | 144.33nieoficjalnyoficjalny 142.13 | Tallink Hotels Cup 2023 (Tallinn/EST) |
Najlepsze wyniki 2021/2022
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Dowolny | 104.21nieoficjalny | Egna Spring Trophy 2022 (Egna/ITA) |
| Junior Men | Łączny | 153.21nieoficjalny | Egna Spring Trophy 2022 (Egna/ITA) |
| Junior – Men | Program Krótki | 56.46nieoficjalny | TRIGLAV TROPHY 2022 (Jesenice/SLO) |
| Juniors Men | Program Krótki | 42.15nieoficjalny | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) |
| Juniors Men | Program Dowolny | 88.33nieoficjalny | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) |
| Juniors Men | Łączny | 130.48nieoficjalny | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) |
Najlepsze wyniki 2020/2021
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Program Krótki | 43.51nieoficjalny | EGNA SPRING TROPHY 2021 (ITA) |
| Advanced Novice Boys | Program Dowolny | 75.70nieoficjalny | EGNA SPRING TROPHY 2021 (ITA) |
| Advanced Novice Boys | Łączny | 119.21nieoficjalny | EGNA SPRING TROPHY 2021 (ITA) |
| Advanced Novice Boys Elite | Program Krótki | 42.23nieoficjalny | Campionato Italiano e Coppa Italia - 1a Parte (ITA) |
| Advanced Novice Boys Elite | Program Dowolny | 55.08nieoficjalny | Campionato Italiano e Coppa Italia - 2a Parte (ITA) |
| Advanced Novice Boys Elite | Łączny | 55.08nieoficjalny | Campionato Italiano e Coppa Italia - 2a Parte (ITA) |
Najlepsze wyniki 2019/2020
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Program Krótki | 31.07nieoficjalny | Mezzaluna Cup (ITA) |
| Advanced Novice Boys | Program Dowolny | 60.54nieoficjalny | Mezzaluna Cup (ITA) |
| Advanced Novice Boys | Łączny | 91.61nieoficjalny | Mezzaluna Cup (ITA) |
| Advanced Novices Boys (1.7.2004 - 30.6.2009) | Program Krótki | 28.05nieoficjalny | Sofia Trophy 2020 (BUL) |
| Advanced Novices Boys (1.7.2004 - 30.6.2009) | Program Dowolny | 50.13nieoficjalny | Sofia Trophy 2020 (BUL) |
| Advanced Novices Boys (1.7.2004 - 30.6.2009) | Łączny | 78.18nieoficjalny | Sofia Trophy 2020 (BUL) |
| FS Advanced Novice Boys | Program Krótki | 32.72nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| FS Advanced Novice Boys | Program Dowolny | 56.92nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| FS Advanced Novice Boys | Łączny | 89.64nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
Najlepsze wyniki 2018/2019
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Program Krótki | 27.01nieoficjalny | 1° Gara Nazionale fascia Elite - Pinzolo (ITA) |
| Advanced Novice Boys | Program Dowolny | 46.39nieoficjalny | Alto Adige - Suedtirol Ice Cup 2019 (ITA) |
| Advanced Novice Boys | Łączny | 59.97nieoficjalny | 1° Gara Nazionale fascia Elite - Pinzolo (ITA) |
| Advanced Novice Boys Elite | Program Krótki | 27.30nieoficjalny | 3a Gara Nazionale Elite e 2a Gara Adulti (ITA) |
| Advanced Novice Boys Elite | Program Dowolny | 44.13nieoficjalny | 3a Gara Nazionale Elite e 2a Gara Adulti (ITA) |
| Advanced Novice Boys Elite | Łączny | 71.43nieoficjalny | 3a Gara Nazionale Elite e 2a Gara Adulti (ITA) |
| FS Intermediate Novice Boys | Program Dowolny | 34.35nieoficjalny | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU (HUN) |
| FS Intermediate Novice Boys | Łączny | 34.35nieoficjalny | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU (HUN) |
Najlepsze wyniki 2017/2018
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Program Krótki | 21.07nieoficjalny | Campionato Italiano Elite Giovanile (ITA) |
| Advanced Novice Boys | Program Dowolny | 41.52nieoficjalny | Alto Adige - Suedtirol Ice Cup 2018 (ITA) |
| Advanced Novice Boys | Łączny | 55.43nieoficjalny | Campionato Italiano Elite Giovanile (ITA) |
Najlepsze wyniki 2016/2017
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Beginners Boys | Program Dowolny | 31.97nieoficjalny | 2a gara Regionale Fascia Nazionale - Lombardia (ITA) |
| Beginners Boys | Łączny | 31.97nieoficjalny | 2a gara Regionale Fascia Nazionale - Lombardia (ITA) |
| Beginners Men Nazionale | Program Dowolny | 32.74nieoficjalny | 3^Gara Regionale f Naz e 2^ f Interr (ITA) |
| Beginners Men Nazionale | Łączny | 32.74nieoficjalny | 3^Gara Regionale f Naz e 2^ f Interr (ITA) |
| Springs Boys | Program Dowolny | 21.49nieoficjalny | 6° Trofeo Fiemme on Ice (ITA) |
| Springs Boys | Łączny | 21.49nieoficjalny | 6° Trofeo Fiemme on Ice (ITA) |
Nadchodzące zawody
| Data | Zawody | Kategoria |
|---|---|---|
| 03–08.11.2026 | Albena Denkova CUP 2026 Sofia/BUL |
Junior Ice Dance |
| 16–22.11.2026 | ISU CS Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Junior Ice Dance |
| 16–22.11.2026 | Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Junior Ice Dance |
Sezon 2026/2027
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2026 | Mezzaluna Cup 2026 Mentana/ITA |
Junior Ice Dance z Laura FINELLI | 3 | 149.75 |
Rhythm Dance 3 (61.85) Free Dance 3 (87.90)
|
| 17–19.09.2026 | ISU JGP Ankara 2026 Ankara/TUR |
Junior Ice Dance z Laura FINELLI | 6 | 135.79 |
Rhythm Dance 8 (52.87) Free Dance 5 (82.92)
|
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon 2023/2024
Sezon 2022/2023
Sezon 2021/2022
Sezon 2020/2021
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.04–02.05.2021 | EGNA SPRING TROPHY 2021 ITA |
Advanced Novice Boys | 2 | 119.21 |
Short Program 2 (43.51) Free Skating 2 (75.70)
|
| 17–18.04.2021 | CAMPIONATI ITALIANI GIOVANILI 2021 🥇 Nat. champion ITA |
Advanced Novice Boys | 1 | 107.94 |
Short Program 1 (38.12) Free Skating 1 (69.82)
|
| 24–25.02.2021 | ONLINE - ARTISTICO - 1a gara ITA |
Advanced Novice Boys | 1 | 72.19 |
Free Skating 1 (72.19)
|
| 06–07.02.2021 | Campionato Italiano e Coppa Italia - 2a Parte 🥇 Nat. champion ITA |
Advanced Novice Boys Elite | 1 | 55.08 |
Free Skating 1 (55.08)
|
| 23–24.01.2021 | Campionato Italiano e Coppa Italia - 1a Parte 🥇 Nat. champion ITA |
Advanced Novice Boys Elite | 1 | 42.23 |
Short Program 1 (42.23)
|
| 07–08.11.2020 | Trento Cup 2020 ITA |
Advanced Novice Boys Elite |
Sezon 2019/2020
Sezon 2018/2019
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–20.04.2019 | Alto Adige - Suedtirol Ice Cup 2019 ITA |
Advanced Novice Boys | 1 | 46.39 |
Free Skating 1 (46.39)
|
| 15–17.02.2019 | 3a Gara Nazionale Elite e 2a Gara Adulti ITA |
Advanced Novice Boys Elite | 4 | 71.43 |
Short Program 4 (27.30) Free Skating 4 (44.13)
|
| 25.11.2018 | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU HUN |
FS Intermediate Novice Boys | 3 | 34.35 |
Free Skating 3 (34.35)
|
| 23–25.11.2018 | 2° Gara Nazionale Fascia Elite ITA |
Advanced Novice Boys | WD | ||
| 09–11.11.2018 | Trento Cup 2018 ITA |
Advanced Novice Boys | 7 | 51.79 |
Short Program 7 (18.04) Free Skating 7 (33.75)
|
| 01–04.11.2018 | COPPA DELL'AMICIZIA - FRIENDSHIP CUP ITA |
Advanced Novice Boys | 1 | 42.49 |
Free Skating 1 (42.49)
|
| 12–14.10.2018 | 1° Gara Nazionale fascia Elite - Pinzolo ITA |
Advanced Novice Boys | 5 | 59.97 |
Short Program 4 (27.01) Free Skating 6 (32.96)
|
Sezon 2017/2018
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–22.04.2018 | Alto Adige - Suedtirol Ice Cup 2018 ITA |
Advanced Novice Boys | 4 | 41.52 |
Free Skating 4 (41.52)
|
| 16–18.03.2018 | Campionato Italiano Elite Giovanile Nat. 9 ITA |
Advanced Novice Boys | 9 | 55.43 |
Short Program 8 (21.07) Free Skating 9 (34.36)
|
| 10–12.11.2017 | Trento Cup 2017 ITA |
Advanced Novice Boys | 7 | 51.74 |
Short Program 7 (16.53) Free Skating 6 (35.21)
|
| 27–29.10.2017 | FRIENDSHIPCUP 2017 ITA |
Advanced Novice Boys | WD |
Sezon 2016/2017
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.04.2017 | 1^ Mezzaluna Cup - 2017 ITA |
Ar - Pre Novice B Boys | WD | ||
| 25–26.03.2017 | TROFEO NAZIONALE ITA |
Beginners Men | WD | ||
| 17–19.03.2017 | Campionato Italiano Elite Giovanile 2017 🏅 Nat. 3 ITA |
Beginners Boys | 3 | 29.68 |
Free Skating 3 (29.68)
|
| 11–12.03.2017 | 3^Gara Regionale f Naz e 2^ f Interr ITA |
Beginners Men Nazionale | 2 | 32.74 |
Free Skating 2 (32.74)
|
| 03–04.12.2016 | 2a gara Regionale Fascia Nazionale - Lombardia ITA |
Beginners Boys | 3 | 31.97 |
Free Skating 3 (31.97)
|
| 25–27.11.2016 | 6° Trofeo Fiemme on Ice ITA |
Springs Boys | 6 | 21.49 |
Free Skating 6 (21.49)
|
| 29–31.10.2016 | FRIENDSHIPCUP 2016 ITA |
Springs Boys | 8 | 20.31 |
Free Skating 8 (20.31)
|
| 08–09.10.2016 | 1 Gara Regionale fascia Nazionale + 1 Prova Interr ITA |
Beginners Men Nazionale | 1 | 25.93 |
Free Skating 1 (25.93)
|
Filmy
Minimalne wymagania mistrzostw ISU ⓘ
World Junior Championships — Ice Dance
24.02.2027 · Sofia, BUL
82.50 / 71.00 minimum✓ spełniono
ostatni dzień na osiągnięcie: 27.01.2027
Rhythm Dance
36.10Mezzaluna Cup 2026 (Mentana/ITA) z Laura FINELLI
Free Dance
46.40Mezzaluna Cup 2026 (Mentana/ITA) z Laura FINELLI
