Lili HARTDEGEN Access
2009 170 cm ⛸ od 2015 high school student
Trener: Oros Hajnalka Choreograf: Oros Hajnalka
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Krótki | 35.67nieoficjalny | 17th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) | 2025/2026 |
| Junior Women | Program Dowolny | 63.00nieoficjalny | 2025. évi MUKORCSOLYA és JÉGTÁNC ORSZÁGOS BAJNOKSÁG (Budapest/HUN) | 2024/2025 |
| Junior Women | Łączny | 97.36nieoficjalny | 17th SANTA CLAUS CUP 2023 (Budapest/HUN) | 2023/2024 |
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Program Krótki | 30.72nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2023 (Székesfehérvár/HUN) | 2022/2023 |
| Advanced Novice | Program Dowolny | 53.18nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2023 (Székesfehérvár/HUN) | 2022/2023 |
| Advanced Novice | Łączny | 83.90nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2023 (Székesfehérvár/HUN) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Program Krótki | 36.87nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2022 (HUN) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls | Program Dowolny | 68.64nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2022 (HUN) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls | Łączny | 105.51nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2022 (HUN) | 2021/2022 |
| Basic Novice Girls | Łączny | 29.05nieoficjalny | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) | 2019/2020 |
| Basic Novice Girls | Łączny | 35.02nieoficjalny | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) | 2020/2021 |
| Basic Novice Girls III | Łączny | 29.22nieoficjalny | 31st Golden Bear (CRO) | 2019/2020 |
| Basic Novice II Girls | Łączny | 43.23nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2021 (HUN) | 2020/2021 |
| Basic Novices Girls | Łączny | 28.40nieoficjalny | 61. Grand Prix Bratislava 2019 (SVK) | 2019/2020 |
| Basic Novices III. Girls (1.7.2008 And Younger) | Łączny | 24.08nieoficjalny | SKATE CELJE 2019 - ISU (SLO) | 2019/2020 |
| Chicks Girls 2008 | Łączny | 18.70nieoficjalny | Jégmadár Cup (HUN) | 2016/2017 |
| Chicks I Girls | Łączny | 19.13nieoficjalny | Magyar Kupa (HUN) | 2016/2017 |
| Cubs Girls A I | Łączny | 29.16nieoficjalny | Jégmadár Cup 2019 (HUN) | 2018/2019 |
| Cubs Girls A II | Łączny | 26.76nieoficjalny | Jégmadár Cup (HUN) | 2017/2018 |
| Cubs Girls II. 2008 | Łączny | 16.22nieoficjalny | JÉGVIRÁG CUP 2018 (HUN) | 2017/2018 |
| Cubs I. Girls | Łączny | 28.48nieoficjalny | 3rd VALENTINE CUP, 2019 (HUN) | 2018/2019 |
| Cubs II. Girls | Łączny | 19.85nieoficjalny | 2nd VALENTINE CUP, 2018 (HUN) | 2017/2018 |
| FS An girls | Program Krótki | 26.73nieoficjalny | JÉGVIRÁG CUP 2022 (Miskolc/HUN) | 2021/2022 |
| FS An girls | Program Dowolny | 37.66nieoficjalny | JÉGVIRÁG CUP 2022 (Miskolc/HUN) | 2021/2022 |
| FS An girls | Łączny | 64.39nieoficjalny | JÉGVIRÁG CUP 2022 (Miskolc/HUN) | 2021/2022 |
| FS Basic Novice Girls/Group A | Łączny | 31.36nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| FS Cubs Girls II. | Łączny | 16.86nieoficjalny | International Halloween Cup 2017 Non ISU (HUN) | 2017/2018 |
| FS Cubs Girls ISU 8 | Łączny | 18.13nieoficjalny | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - NON ISU (HUN) | 2017/2018 |
| FS Cubs Girls ISU 9 | Łączny | 25.86nieoficjalny | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU (HUN) | 2018/2019 |
| Intermediate Novice Girls | Łączny | 42.59nieoficjalny | 4. Jégördög Kupa (HUN) | 2021/2022 |
| Junior | Program Krótki | 38.38nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2024 (Székesfehérvár/HUN) | 2023/2024 |
| Junior | Program Dowolny | 71.91nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2024 (Székesfehérvár/HUN) | 2023/2024 |
| Junior | Łączny | 110.29nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2024 (Székesfehérvár/HUN) | 2023/2024 |
| Junior No | Program Krótki | 33.46nieoficjalny | VASAS Kupa 2023 (Budapest/HUN) | 2023/2024 |
| Junior No | Program Dowolny | 52.83nieoficjalny | VASAS Kupa 2023 (Budapest/HUN) | 2023/2024 |
| Junior No | Łączny | 86.29nieoficjalny | VASAS Kupa 2023 (Budapest/HUN) | 2023/2024 |
| Juvenile Girls 10 | Łączny | 15.95nieoficjalny | 11. Tirnavia Ice Cup (SVK) | 2018/2019 |
| Juvenile Girls 9 | Łączny | 18.87nieoficjalny | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) | 2017/2018 |
| Pre-Juvenile Girls 8 | Łączny | 13.20nieoficjalny | Tirnavia Edeia Ice Cup (SVK) | 2016/2017 |
Najlepsze wyniki 2025/2026
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Krótki | 35.67nieoficjalny | 17th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) |
| Junior Women | Program Dowolny | 59.28nieoficjalny | 17th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) |
| Junior Women | Łączny | 94.95nieoficjalny | 17th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2024/2025
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Krótki | 26.41nieoficjalny | Budapest Trophy 2024 (Budapest/HUN) |
| Junior Women | Program Dowolny | 63.00nieoficjalny | 2025. évi MUKORCSOLYA és JÉGTÁNC ORSZÁGOS BAJNOKSÁG (Budapest/HUN) |
| Junior Women | Łączny | 26.41nieoficjalny | Budapest Trophy 2024 (Budapest/HUN) |
Najlepsze wyniki 2023/2024
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior | Program Krótki | 38.38nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2024 (Székesfehérvár/HUN) |
| Junior | Program Dowolny | 71.91nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2024 (Székesfehérvár/HUN) |
| Junior | Łączny | 110.29nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2024 (Székesfehérvár/HUN) |
| Junior No | Program Krótki | 33.46nieoficjalny | VASAS Kupa 2023 (Budapest/HUN) |
| Junior No | Program Dowolny | 52.83nieoficjalny | VASAS Kupa 2023 (Budapest/HUN) |
| Junior No | Łączny | 86.29nieoficjalny | VASAS Kupa 2023 (Budapest/HUN) |
| Junior Women | Program Krótki | 34.55nieoficjalny | 17th SANTA CLAUS CUP 2023 (Budapest/HUN) |
| Junior Women | Program Dowolny | 62.81nieoficjalny | 17th SANTA CLAUS CUP 2023 (Budapest/HUN) |
| Junior Women | Łączny | 97.36nieoficjalny | 17th SANTA CLAUS CUP 2023 (Budapest/HUN) |
Najlepsze wyniki 2022/2023
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Program Krótki | 30.72nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2023 (Székesfehérvár/HUN) |
| Advanced Novice | Program Dowolny | 53.18nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2023 (Székesfehérvár/HUN) |
| Advanced Novice | Łączny | 83.90nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2023 (Székesfehérvár/HUN) |
| Advanced Novice Girls | Program Krótki | 20.87nieoficjalny | ISU Competition Dragon Trophy 2023 (LJUBLJANA/SLO) |
| Advanced Novice Girls | Program Dowolny | 48.32nieoficjalny | ISU Competition Dragon Trophy 2023 (LJUBLJANA/SLO) |
| Advanced Novice Girls | Łączny | 69.19nieoficjalny | ISU Competition Dragon Trophy 2023 (LJUBLJANA/SLO) |
| Intermediate Novice Girls | Program Dowolny | 39.69nieoficjalny | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) |
| Intermediate Novice Girls | Łączny | 39.69nieoficjalny | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) |
Najlepsze wyniki 2021/2022
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Krótki | 36.87nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2022 (HUN) |
| Advanced Novice Girls | Program Dowolny | 68.64nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2022 (HUN) |
| Advanced Novice Girls | Łączny | 105.51nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2022 (HUN) |
| FS An girls | Program Krótki | 26.73nieoficjalny | JÉGVIRÁG CUP 2022 (Miskolc/HUN) |
| FS An girls | Program Dowolny | 37.66nieoficjalny | JÉGVIRÁG CUP 2022 (Miskolc/HUN) |
| FS An girls | Łączny | 64.39nieoficjalny | JÉGVIRÁG CUP 2022 (Miskolc/HUN) |
| Intermediate Novice Girls | Program Dowolny | 42.59nieoficjalny | 4. Jégördög Kupa (HUN) |
| Intermediate Novice Girls | Łączny | 42.59nieoficjalny | 4. Jégördög Kupa (HUN) |
Najlepsze wyniki 2020/2021
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls | Program Dowolny | 35.02nieoficjalny | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) |
| Basic Novice Girls | Łączny | 35.02nieoficjalny | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) |
| Basic Novice II Girls | Program Dowolny | 43.23nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2021 (HUN) |
| Basic Novice II Girls | Łączny | 43.23nieoficjalny | Jégmadár Kupa 2021 (HUN) |
Najlepsze wyniki 2019/2020
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls | Program Dowolny | 29.05nieoficjalny | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) |
| Basic Novice Girls | Łączny | 29.05nieoficjalny | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) |
| Basic Novice Girls III | Program Dowolny | 29.22nieoficjalny | 31st Golden Bear (CRO) |
| Basic Novice Girls III | Łączny | 29.22nieoficjalny | 31st Golden Bear (CRO) |
| Basic Novices Girls | Program Dowolny | 28.40nieoficjalny | 61. Grand Prix Bratislava 2019 (SVK) |
| Basic Novices Girls | Łączny | 28.40nieoficjalny | 61. Grand Prix Bratislava 2019 (SVK) |
| Basic Novices III. Girls (1.7.2008 And Younger) | Program Dowolny | 24.08nieoficjalny | SKATE CELJE 2019 - ISU (SLO) |
| Basic Novices III. Girls (1.7.2008 And Younger) | Łączny | 24.08nieoficjalny | SKATE CELJE 2019 - ISU (SLO) |
| FS Basic Novice Girls/Group A | Program Dowolny | 31.36nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| FS Basic Novice Girls/Group A | Łączny | 31.36nieoficjalny | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
Najlepsze wyniki 2018/2019
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls A I | Program Dowolny | 29.16nieoficjalny | Jégmadár Cup 2019 (HUN) |
| Cubs Girls A I | Łączny | 29.16nieoficjalny | Jégmadár Cup 2019 (HUN) |
| Cubs I. Girls | Program Dowolny | 28.48nieoficjalny | 3rd VALENTINE CUP, 2019 (HUN) |
| Cubs I. Girls | Łączny | 28.48nieoficjalny | 3rd VALENTINE CUP, 2019 (HUN) |
| FS Cubs Girls ISU 9 | Program Dowolny | 25.86nieoficjalny | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU (HUN) |
| FS Cubs Girls ISU 9 | Łączny | 25.86nieoficjalny | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU (HUN) |
| Juvenile Girls 10 | Program Dowolny | 15.95nieoficjalny | 11. Tirnavia Ice Cup (SVK) |
| Juvenile Girls 10 | Łączny | 15.95nieoficjalny | 11. Tirnavia Ice Cup (SVK) |
Najlepsze wyniki 2017/2018
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls A II | Program Dowolny | 26.76nieoficjalny | Jégmadár Cup (HUN) |
| Cubs Girls A II | Łączny | 26.76nieoficjalny | Jégmadár Cup (HUN) |
| Cubs Girls II. 2008 | Program Dowolny | 16.22nieoficjalny | JÉGVIRÁG CUP 2018 (HUN) |
| Cubs Girls II. 2008 | Łączny | 16.22nieoficjalny | JÉGVIRÁG CUP 2018 (HUN) |
| Cubs II. Girls | Program Dowolny | 19.85nieoficjalny | 2nd VALENTINE CUP, 2018 (HUN) |
| Cubs II. Girls | Łączny | 19.85nieoficjalny | 2nd VALENTINE CUP, 2018 (HUN) |
| FS Cubs Girls II. | Program Dowolny | 16.86nieoficjalny | International Halloween Cup 2017 Non ISU (HUN) |
| FS Cubs Girls II. | Łączny | 16.86nieoficjalny | International Halloween Cup 2017 Non ISU (HUN) |
| FS Cubs Girls ISU 8 | Program Dowolny | 18.13nieoficjalny | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - NON ISU (HUN) |
| FS Cubs Girls ISU 8 | Łączny | 18.13nieoficjalny | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - NON ISU (HUN) |
| Juvenile Girls 9 | Program Dowolny | 18.87nieoficjalny | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) |
| Juvenile Girls 9 | Łączny | 18.87nieoficjalny | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) |
Najlepsze wyniki 2016/2017
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Chicks Girls 2008 | Program Dowolny | 18.70nieoficjalny | Jégmadár Cup (HUN) |
| Chicks Girls 2008 | Łączny | 18.70nieoficjalny | Jégmadár Cup (HUN) |
| Chicks I Girls | Program Dowolny | 19.13nieoficjalny | Magyar Kupa (HUN) |
| Chicks I Girls | Łączny | 19.13nieoficjalny | Magyar Kupa (HUN) |
| Pre-Juvenile Girls 8 | Program Dowolny | 13.20nieoficjalny | Tirnavia Edeia Ice Cup (SVK) |
| Pre-Juvenile Girls 8 | Łączny | 13.20nieoficjalny | Tirnavia Edeia Ice Cup (SVK) |
Najlepsze wyniki 2015/2016
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Chicks Girls 2008 | Program Dowolny | 9.30nieoficjalny | Jégmadár Easter Cup (HUN) |
| Chicks Girls 2008 | Łączny | 9.30nieoficjalny | Jégmadár Easter Cup (HUN) |
Sezon 2025/2026
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–27.03.2026 | #nextgen ICESTARS 2026 Graz/AUT |
Junior Women | 16 | 80.96 |
Short Program 15 (29.56) Free Skating 16 (51.40)
|
| 04–07.12.2025 | Skate Fehérvár 2025 Székesfehérvár/HUN |
Junior Women | WD | 31.08 |
Short Program 25 (31.08)
|
| 31.10–02.11.2025 | 17th Tirnavia Ice Cup Trnava/SVK |
Junior Women | 10 | 94.95 |
Short Program 9 (35.67) Free Skating 10 (59.28)
|
| 10–12.10.2025 | Budapest Trophy 2025 Budapest/HUN |
Junior Women | 25 | 78.54 |
Short Program 26 (23.57) Free Skating 24 (54.97)
|
| 09–10.08.2025 | Tesztverseny 2025 Budapest/HUN |
Junior Women | 7 | 79.04 |
Short Program 6 (25.84) Free Skating 7 (53.20)
|
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon 2024/2025
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.01.2025 | 2025. évi MUKORCSOLYA és JÉGTÁNC ORSZÁGOS BAJNOKSÁG Nat. 8 Budapest/HUN |
Junior Women | 8 | 93.18 |
Short Program 9 (30.18) Free Skating 6 (63.00)
|
| 11–13.10.2024 | Budapest Trophy 2024 Budapest/HUN |
Junior Women | WD | 26.41 |
Short Program 25 (26.41)
|
| 10–11.08.2024 | Tesztverseny Budapest/HUN |
Junior Women | 8 | 92.41 |
Short Program 8 (29.73) Free Skating 6 (62.68)
|
Sezon 2023/2024
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.04.2024 | Jégmadár Kupa 2024 Székesfehérvár/HUN |
Junior | 1 | 110.29 |
Short Program 2 (38.38) Free Skating 1 (71.91)
|
| 09–11.02.2024 | ISU Competition Dragon Trophy 2024 LJUBLJANA/SLO |
Junior Women | WD | ||
| 27–28.01.2024 | Orszagos Bajnoksag 2024 Nat. 7 Budapest/HUN |
Junior Women | 7 | 82.08 |
Short Program 8 (24.88) Free Skating 7 (57.20)
|
| 29.11–04.12.2023 | 17th SANTA CLAUS CUP 2023 Budapest/HUN |
Junior Women | 32 | 97.36 |
Short Program 34 (34.55) Free Skating 31 (62.81)
|
| 16–19.11.2023 | SKATE CELJE 2023 ISU Celje/SLO |
Junior Women | 29 | 88.30 |
Short Program 25 (33.47) Free Skating 30 (54.83)
|
| 04–05.11.2023 | VASAS Kupa 2023 Budapest/HUN |
Junior No | 5 | 86.29 |
Short Program 4 (33.46) Free Skating 5 (52.83)
|
| 27–29.10.2023 | 15.Tirnavia Ice Cup Trnava/SVK |
Junior Women | WD | ||
| 12–15.10.2023 | Budapest Trophy 2023 Budapest/HUN |
Junior Women | 30 | 77.34 |
Short Program 30 (26.61) Free Skating 30 (50.73)
|
Sezon 2022/2023
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–16.04.2023 | Skate Jesenice 2023 TRIGLAV TROPHY Jesenice/SLO |
Advanced Novices Girls (1.7.2007 - 30.6.2012) | WD | ||
| 08–09.04.2023 | Jégmadár Kupa 2023 Székesfehérvár/HUN |
Advanced Novice | 4 | 83.90 |
Short Program 4 (30.72) Free Skating 4 (53.18)
|
| 11–12.03.2023 | 3. Vasas Kupa Óbuda/HUN |
Advanced Novice Girls | 6 | 79.76 |
Short Program 6 (31.69) Free Skating 7 (48.07)
|
| 09–12.02.2023 | ISU Competition Dragon Trophy 2023 LJUBLJANA/SLO |
Advanced Novice Girls | 20 | 69.19 |
Short Program 29 (20.87) Free Skating 13 (48.32)
|
| 28.11–04.12.2022 | Santa Claus 2022 Budapest/HUN |
Intermediate Novice Girls | 6 | 39.69 |
Free Skating 6 (39.69)
|
Sezon 2021/2022
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.04.2022 | Jégmadár Kupa 2022 HUN |
Advanced Novice Girls | 1 | 105.51 |
Short Program 2 (36.87) Free Skating 1 (68.64)
|
| 31.03–03.04.2022 | Sebestyén Cup HUN |
Advanced Novice Girls | 4 | 93.81 |
Short Program 5 (33.42) Free Skating 4 (60.39)
|
| 26–27.03.2022 | II Tavasz Kupa HUN |
Advanced Novice Girls | 4 | 79.07 |
Short Program 3 (29.84) Free Skating 5 (49.23)
|
| 11–13.02.2022 | JÉGVIRÁG CUP 2022 Miskolc/HUN |
FS An girls | 11 | 64.39 |
Short Program 7 (26.73) Free Skating 13 (37.66)
|
| 17–19.12.2021 | Christmas Cup HUN |
Advanced Novice Girls | 3 | 67.10 |
Short Program 2 (28.63) Free Skating 4 (38.47)
|
| 13–14.11.2021 | Vasas Kupa 2021 HUN |
Intermediate Novice Girls | 3 | 36.53 |
Free Skating 3 (36.53)
|
| 23–24.10.2021 | 4. Jégördög Kupa HUN |
Intermediate Novice Girls | 1 | 42.59 |
Free Skating 1 (42.59)
|
Sezon 2020/2021
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.04.2021 | Jégmadár Kupa 2021 HUN |
Basic Novice II Girls | 1 | 43.23 |
Free Skating 1 (43.23)
|
| 27–28.03.2021 | I Jászberényi Tavasz Kupa HUN |
Basic Novice II Girls |
Free Skating 1 (36.77)
|
||
| 27.02.2021 | VALENTIN KUPA, 2021 HUN |
Basic Novice Girls II. | 1 | 39.46 |
Free Skating 1 (39.46)
|
| 04–07.02.2021 | Hungarian Youth National Championships 2021 🏅 Nat. 3 Budapest/HUN |
Basic Novice Girls | 3 | 35.02 |
Free Skating 3 (35.02)
|
| 16–17.01.2021 | Sebestyén Kupa HUN |
Basic Novice Girls II. | 2 | 28.34 |
Free Skating 2 (28.34)
|
| 14.11.2020 | Vasas Kupa HUN |
Basic Novice Girls II. | 2 | 32.91 |
Free Skating 2 (32.91)
|
| 23–25.10.2020 | 3. Jégördög Kupa HUN |
Basic Novice Girls II | 2 | 35.93 |
Free Skating 2 (35.93)
|
Sezon 2019/2020
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.02.2020 | Műkorcsolya és Jégtánc Utánpótlás Bajnokság Nat. 6 HUN |
Basic Novice Girls | 6 | 33.27 |
Free Skating 6 (33.27)
|
| 13.12.2019 | 61. Grand Prix Bratislava 2019 SVK |
Basic Novices Girls | 4 | 28.40 |
Free Skating 4 (28.40)
|
| 02–08.12.2019 | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 Budapest/HUN |
FS Basic Novice Girls/Group A | 14 | 31.36 |
Free Skating 14 (31.36)
|
| 22–24.11.2019 | SKATE CELJE 2019 - ISU SLO |
Basic Novices III. Girls (1.7.2008 And Younger) | 15 | 24.08 |
Free Skating 15 (24.08)
|
| 24–27.10.2019 | 31st Golden Bear CRO |
Basic Novice Girls III | 6 | 29.22 |
Free Skating 6 (29.22)
|
| 17–20.10.2019 | HALLOWEEN CUP 2019 HUN |
Basic Novice Girls | 11 | 29.05 |
Free Skating 11 (29.05)
|
Sezon 2018/2019
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30–31.03.2019 | Jégmadár Cup 2019 HUN |
Cubs Girls A I | 4 | 29.16 |
Free Skating 4 (29.16)
|
| 09–10.03.2019 | 3rd VALENTINE CUP, 2019 HUN |
Cubs I. Girls | 4 | 28.48 |
Free Skating 4 (28.48)
|
| 15–17.02.2019 | JÉGVIRÁG CUP 2019_Non ISU HUN |
Cubs I Girls | 5 | 24.54 |
Free Skating 5 (24.54)
|
| 01–03.02.2019 | Műkorcsolya és Jégtánc Utánpótlás Bajnokság 2019 Nat. 12 HUN |
Cubs I. Girls | 12 | 22.29 |
Free Skating 12 (22.29)
|
| 25.11.2018 | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU HUN |
FS Cubs Girls ISU 9 | 14 | 25.86 |
Free Skating 14 (25.86)
|
| 01–04.11.2018 | 11. Tirnavia Ice Cup SVK |
Juvenile Girls 10 | 20 | 15.95 |
Free Skating 20 (15.95)
|
| 19–21.10.2018 | International Halloween Cup 2018_Non ISU HUN |
Cubs Girls I. | 9 | 24.89 |
Free Skating 9 (24.89)
|
Sezon 2017/2018
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.03–01.04.2018 | Jégmadár Cup HUN |
Cubs Girls A II | 3 | 26.76 |
Free Skating 3 (26.76)
|
| 02.03.2018 | 2nd VALENTINE CUP, 2018 HUN |
Cubs II. Girls | 4 | 19.85 |
Free Skating 4 (19.85)
|
| 16–18.02.2018 | JÉGVIRÁG CUP 2018 HUN |
Cubs Girls II. 2008 | 4 | 16.22 |
Free Skating 4 (16.22)
|
| 15–17.12.2017 | 59. Grand Prix Bratislava 2017 SVK |
Juvenile Girls 9 | 17 | 18.87 |
Free Skating 17 (18.87)
|
| 04–10.12.2017 | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - NON ISU HUN |
FS Cubs Girls ISU 8 | 16 | 18.13 |
Free Skating 16 (18.13)
|
| 02–05.11.2017 | 10th Tirnavia Riedell Ice Cup SVK |
Juvenile Girls 9 | 15 | 17.60 |
Free Skating 15 (17.60)
|
| 21–23.10.2017 | International Halloween Cup 2017 Non ISU HUN |
FS Cubs Girls II. | 8 | 16.86 |
Free Skating 8 (16.86)
|
Sezon 2016/2017
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.04.2017 | Jégmadár Cup HUN |
Chicks Girls 2008 | 3 | 18.70 |
Free Skating 3 (18.70)
|
| 03–04.03.2017 | Magyar Kupa Nat. 4 HUN |
Chicks I Girls | 4 | 19.13 |
Free Skating 4 (19.13)
|
| 02–04.02.2017 | JÉGVIRÁG CUP 2017_NonISU HUN |
Chicks Girls 2008 | 4 | 17.45 |
Free Skating 4 (17.45)
|
| 03–06.11.2016 | Tirnavia Edeia Ice Cup SVK |
Pre-Juvenile Girls 8 | 24 | 13.20 |
Free Skating 24 (13.20)
|
Sezon 2015/2016
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.04.2016 | Jégmadár Easter Cup HUN |
Chicks Girls 2008 | 7 | 9.30 |
Free Skating 7 (9.30)
|
Minimalne wymagania mistrzostw ISU ⓘ
World Junior Championships — Women
24.02.2027 · Sofia, BUL
46.04 / 72.00 minimum−25.96
ostatni dzień na osiągnięcie: 27.01.2027
Short Program
17.9217th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK)
Free Skating
28.1217th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK)