Salome HEUZARD-FRECHE Access
2010-09-02
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Novice Girls | Program Krótki | 33.36nieoficjalny | Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA) | 2023/2024 |
| Novice Girls | Program Dowolny | 59.04nieoficjalny | FFSG CSNPA TDF A3 2024 (Charleville Mezieres/FRA) | 2024/2025 |
| Novice Girls | Łączny | 92.28nieoficjalny | FFSG CSNPA TDF A3 2024 (Charleville Mezieres/FRA) | 2024/2025 |
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| A Poussin Women | Łączny | 22.79nieoficjalny | Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Girls | Program Krótki | 28.85nieoficjalny | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Program Dowolny | 51.03nieoficjalny | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Łączny | 79.88nieoficjalny | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) | 2024/2025 |
| Benjamin Women | Łączny | 41.84nieoficjalny | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Criterium Poussin Women | Łączny | 17.66nieoficjalny | CRITERIUM NATIONAL 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| D1 Benjamin Women | Łączny | 36.23nieoficjalny | SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL (FRA) | 2021/2022 |
| D1 Minime Women | Łączny | 56.16nieoficjalny | SFC France Club ZNO Rouen (ROUEN/FRA) | 2023/2024 |
| D1 Novice Girls | Łączny | 51.99nieoficjalny | FFSG CSNPA France Clubs 2026 (Annecy/FRA) | 2025/2026 |
| D1-Poussins Women | Łączny | 20.12nieoficjalny | Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| D2 Minime Women | Łączny | 43.63nieoficjalny | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) | 2022/2023 |
| F1 Avenir Women | Łączny | 24.63nieoficjalny | Tournoi Fédéral Zone Sud-Ouest (FRA) | 2019/2020 |
| Junior Women | Program Krótki | 31.09nieoficjalny | FFSG CSNPA TDF C9 2026 (Charleville Mezieres/FRA) | 2025/2026 |
| Junior Women | Program Dowolny | 58.47nieoficjalny | FFSG CSNPA TDF C9 2026 (Charleville Mezieres/FRA) | 2025/2026 |
| Junior Women | Łączny | 89.56nieoficjalny | FFSG CSNPA TDF C9 2026 (Charleville Mezieres/FRA) | 2025/2026 |
| Minime Women | Program Krótki | 23.23nieoficjalny | Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA) | 2022/2023 |
| Minime Women | Program Dowolny | 54.55nieoficjalny | FRANCE MINIMES 2024 (CHARLEVILLE MEZIERES/FRA) | 2023/2024 |
| Minime Women | Łączny | 66.38nieoficjalny | Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA) | 2022/2023 |
| N2 Avenir Women | Łączny | 26.32nieoficjalny | TDF A1 2020 Romorantin (FRA) | 2020/2021 |
| N2 Benjamin Women | Program Dowolny | 37.74nieoficjalny | TDF A2 Valence (FRA) | 2021/2022 |
| N2 Minime Women | Łączny | 46.33nieoficjalny | FFSG CSNPA TDF COLMAR A1 15-16 octobre 2022 (Colmar/FRA) | 2022/2023 |
| N2 Poussin Women | Łączny | 18.95nieoficjalny | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) | 2018/2019 |
| Poussin Women | Łączny | 20.10nieoficjalny | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Tdfb4 Poussin Women | Łączny | 16.26nieoficjalny | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) | 2018/2019 |
Najlepsze wyniki 2026/2027
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Novice Girls | Program Krótki | 27.25nieoficjalny | CSNPA Coupe de l'ouverture 2026 (Grenoble/FRA) |
| Novice Girls | Program Dowolny | 45.49nieoficjalny | CSNPA Coupe de l'ouverture 2026 (Grenoble/FRA) |
| Novice Girls | Łączny | 72.74nieoficjalny | CSNPA Coupe de l'ouverture 2026 (Grenoble/FRA) |
Najlepsze wyniki 2025/2026
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| D1 Novice Girls | Program Dowolny | 51.99nieoficjalny | FFSG CSNPA France Clubs 2026 (Annecy/FRA) |
| D1 Novice Girls | Łączny | 51.99nieoficjalny | FFSG CSNPA France Clubs 2026 (Annecy/FRA) |
| Junior Women | Program Krótki | 31.09nieoficjalny | FFSG CSNPA TDF C9 2026 (Charleville Mezieres/FRA) |
| Junior Women | Program Dowolny | 58.47nieoficjalny | FFSG CSNPA TDF C9 2026 (Charleville Mezieres/FRA) |
| Junior Women | Łączny | 89.56nieoficjalny | FFSG CSNPA TDF C9 2026 (Charleville Mezieres/FRA) |
| Novice Girls | Program Krótki | 25.84nieoficjalny | Championnat de France Novice 2026 (Blagnac/FRA) |
| Novice Girls | Program Dowolny | 56.01nieoficjalny | TDF B5 ROMORANTIN 2025 (ROMORANTIN-LANTHENAY/FRA) |
| Novice Girls | Łączny | 81.29nieoficjalny | TDF B5 ROMORANTIN 2025 (ROMORANTIN-LANTHENAY/FRA) |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2024/2025
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Krótki | 28.85nieoficjalny | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) |
| Advanced Novice Girls | Program Dowolny | 51.03nieoficjalny | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) |
| Advanced Novice Girls | Łączny | 79.88nieoficjalny | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) |
| D1 Novice Girls | Program Dowolny | 48.21nieoficjalny | Selection France Club Nord Ouest - Cholet 2025 (CHOLET/FRA) |
| D1 Novice Girls | Łączny | 48.21nieoficjalny | Selection France Club Nord Ouest - Cholet 2025 (CHOLET/FRA) |
| Novice Girls | Program Krótki | 33.24nieoficjalny | FFSG CSNPA TDF A3 2024 (Charleville Mezieres/FRA) |
| Novice Girls | Program Dowolny | 59.04nieoficjalny | FFSG CSNPA TDF A3 2024 (Charleville Mezieres/FRA) |
| Novice Girls | Łączny | 92.28nieoficjalny | FFSG CSNPA TDF A3 2024 (Charleville Mezieres/FRA) |
Najlepsze wyniki 2023/2024
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| D1 Minime Women | Program Dowolny | 56.16nieoficjalny | SFC France Club ZNO Rouen (ROUEN/FRA) |
| D1 Minime Women | Łączny | 56.16nieoficjalny | SFC France Club ZNO Rouen (ROUEN/FRA) |
| Minime Women | Program Dowolny | 54.55nieoficjalny | FRANCE MINIMES 2024 (CHARLEVILLE MEZIERES/FRA) |
| Minime Women | Łączny | 54.55nieoficjalny | FRANCE MINIMES 2024 (CHARLEVILLE MEZIERES/FRA) |
| Novice Girls | Program Krótki | 33.36nieoficjalny | Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA) |
| Novice Girls | Program Dowolny | 55.14nieoficjalny | FFSG CSNPA Championnat de France Novice 2024 (Gap/FRA) |
| Novice Girls | Łączny | 88.26nieoficjalny | Tours- TDF-A1-2023 (Tours/FRA) |
Najlepsze wyniki 2022/2023
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| D2 Minime Women | Program Dowolny | 43.63nieoficjalny | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| D2 Minime Women | Łączny | 43.63nieoficjalny | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| Minime Women | Program Krótki | 23.23nieoficjalny | Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA) |
| Minime Women | Program Dowolny | 43.15nieoficjalny | Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA) |
| Minime Women | Łączny | 66.38nieoficjalny | Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA) |
| N2 Minime Women | Program Dowolny | 46.33nieoficjalny | FFSG CSNPA TDF COLMAR A1 15-16 octobre 2022 (Colmar/FRA) |
| N2 Minime Women | Łączny | 46.33nieoficjalny | FFSG CSNPA TDF COLMAR A1 15-16 octobre 2022 (Colmar/FRA) |
Najlepsze wyniki 2021/2022
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Benjamin Women | Program Dowolny | 41.84nieoficjalny | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
| Benjamin Women | Łączny | 41.84nieoficjalny | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
| D1 Benjamin Women | Program Dowolny | 36.23nieoficjalny | SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL (FRA) |
| D1 Benjamin Women | Łączny | 36.23nieoficjalny | SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL (FRA) |
| N2 Benjamin Women | Program Dowolny | 37.74nieoficjalny | TDF A2 Valence (FRA) |
Najlepsze wyniki 2020/2021
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| N2 Avenir Women | Program Dowolny | 29.12nieoficjalny | TDF A1 2020 Romorantin (FRA) |
| N2 Avenir Women | Łączny | 26.32nieoficjalny | TDF A1 2020 Romorantin (FRA) |
Najlepsze wyniki 2019/2020
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| F1 Avenir Women | Program Dowolny | 24.63nieoficjalny | Tournoi Fédéral Zone Sud-Ouest (FRA) |
| F1 Avenir Women | Łączny | 24.63nieoficjalny | Tournoi Fédéral Zone Sud-Ouest (FRA) |
Najlepsze wyniki 2018/2019
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| A Poussin Women | Program Dowolny | 22.79nieoficjalny | Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA) |
| A Poussin Women | Łączny | 22.79nieoficjalny | Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA) |
| D1-Poussins Women | Program Dowolny | 20.12nieoficjalny | Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 (FRA) |
| D1-Poussins Women | Łączny | 20.12nieoficjalny | Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 (FRA) |
| N2 Poussin Women | Program Dowolny | 18.95nieoficjalny | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) |
| N2 Poussin Women | Łączny | 18.95nieoficjalny | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) |
| Poussin Women | Program Dowolny | 20.10nieoficjalny | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
| Poussin Women | Łączny | 20.10nieoficjalny | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
| Tdfb4 Poussin Women | Program Dowolny | 16.26nieoficjalny | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
| Tdfb4 Poussin Women | Łączny | 16.26nieoficjalny | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
Najlepsze wyniki 2017/2018
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Criterium Poussin Women | Program Dowolny | 17.66nieoficjalny | CRITERIUM NATIONAL 2018 (FRA) |
| Criterium Poussin Women | Łączny | 17.66nieoficjalny | CRITERIUM NATIONAL 2018 (FRA) |
| Poussin Women | Program Dowolny | 16.38nieoficjalny | INTERCLUBS LA ROCHE SUR YON 2018 (FRA) |
| Poussin Women | Łączny | 16.38nieoficjalny | INTERCLUBS LA ROCHE SUR YON 2018 (FRA) |
Sezon 2026/2027
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–27.09.2026 | CSNPA Coupe de l'ouverture 2026 Grenoble/FRA |
Novice Girls | 19 | 72.74 |
Short Program 14 (27.25) Free Skating 20 (45.49)
|
Sezon 2025/2026
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–12.04.2026 | FFSG CSNPA France Clubs 2026 🏅 Nat. 3 Annecy/FRA |
D1 Novice Girls | 3 | 51.99 |
Free Skating 3 (51.99)
|
| 03.03.2026 | Championnat de France Novice 2026 Nat. 26 Blagnac/FRA |
Novice Girls | 26 | 74.74 |
Short Program 26 (25.84) Free Skating 24 (48.90)
|
| 07–08.02.2026 | FFSG CSNPA selection france club zone nord ouest rouen/FRA |
D1 Novice Girls | 3 | 47.10 |
Free Skating 3 (47.10)
|
| 24–25.01.2026 | FFSG CSNPA TDF C9 2026 Charleville Mezieres/FRA |
Junior Women | 8 | 89.56 |
Short Program 12 (31.09) Free Skating 8 (58.47)
|
| 06–07.12.2025 | TDF B5 ROMORANTIN 2025 ROMORANTIN-LANTHENAY/FRA |
Novice Girls | 4 | 81.29 |
Short Program 13 (25.28) Free Skating 3 (56.01)
|
| 22–23.11.2025 | TDF_A3_NEUILLY_SUR_MARNE 2025 NEUILLY SUR MARNE/FRA |
Novice Girls | 9 | 71.89 |
Short Program 14 (25.49) Free Skating 10 (46.40)
|
| 27–28.09.2025 | COUPE de l'OUVERTURE ANNECY/FRA |
Novice Girls | 21 | 55.92 |
Short Program 20 (21.83) Free Skating 23 (34.09)
|
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon 2024/2025
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.04.2025 | FFSG CSNPA Championnat de France Clubs 2025 Nat. 12 Courbevoie/FRA |
D1 Novice Girls | 12 | 46.06 |
Free Skating 12 (46.06)
|
| 15–16.03.2025 | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES 2025 Nat. 26 Charleville Mézières/FRA |
Novice Girls | 26 | 72.84 |
Short Program 22 (27.49) Free Skating 27 (45.35)
|
| 22–23.02.2025 | Selection France Club Nord Ouest - Cholet 2025 CHOLET/FRA |
D1 Novice Girls | 2 | 48.21 |
Free Skating 2 (48.21)
|
| 13–16.02.2025 | Merano Ice Trophy 2025 Merano/ITA |
Advanced Novice Girls | 22 | 79.88 |
Short Program 22 (28.85) Free Skating 23 (51.03)
|
| 18–19.01.2025 | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS DAMMARIE-LES-LYS/FRA |
Novice Girls | 5 | 83.55 |
Short Program 6 (28.04) Free Skating 5 (55.51)
|
| 14–15.12.2024 | TDF B6 Nantes 2024 NANTES/FRA |
Novice Girls | 3 | 87.16 |
Short Program 2 (30.27) Free Skating 3 (56.89)
|
| 27.11–02.12.2024 | SantaClaus Cup 2024 Budapest/HUN |
Advanced Novice Girls | 20 | 75.65 |
Short Program 19 (27.39) Free Skating 21 (48.26)
|
| 16–17.11.2024 | FFSG CSNPA TDF A3 2024 Charleville Mezieres/FRA |
Novice Girls | 4 | 92.28 |
Short Program 4 (33.24) Free Skating 4 (59.04)
|
| 05–06.10.2024 | Coupe de l'Ouverture 2024 Annecy/FRA |
Novice Girls | 6 | 81.91 |
Short Program 5 (29.33) Free Skating 7 (52.58)
|
Sezon 2023/2024
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–07.04.2024 | Championnats de France par Clubs Nationals Annecy/FRA |
D1 Minime Women | WD | ||
| 16–17.03.2024 | FRANCE MINIMES 2024 Nat. 7 CHARLEVILLE MEZIERES/FRA |
Minime Women | 7 | 54.55 |
Free Skating 7 (54.55)
|
| 09–10.03.2024 | FFSG CSNPA Championnat de France Novice 2024 Nat. 17 Gap/FRA |
Novice Girls | 17 | 87.46 |
Short Program 15 (32.32) Free Skating 17 (55.14)
|
| 17–18.02.2024 | SFC France Club ZNO Rouen ROUEN/FRA |
D1 Minime Women | 1 | 56.16 |
Free Skating 1 (56.16)
|
| 27–28.01.2024 | TDF_C8_CHOLET_2024 CHOLET/FRA |
Novice Girls | WD | ||
| 09–10.12.2023 | TDF B6 TOULOUSE TOULOUSE/FRA |
Novice Girls | 7 | 74.81 |
Short Program 10 (25.24) Free Skating 5 (49.57)
|
| 11–12.11.2023 | Tours- TDF-A1-2023 Tours/FRA |
Novice Girls | 1 | 88.26 |
Short Program 1 (33.36) Free Skating 1 (54.90)
|
| 07–08.10.2023 | FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture Courbevoie/FRA |
Novice Girls | 13 | 74.24 |
Short Program 12 (26.84) Free Skating 12 (47.40)
|
Sezon 2022/2023
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2023 | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 Nat. 8 Courbevoie/FRA |
D2 Minime Women | 8 | 43.63 |
Free Skating 8 (43.63)
|
| 18–19.03.2023 | Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 Nat. 11 CHOLET/FRA |
Minime Women | 11 | 66.38 |
Short Program 14 (23.23) Free Skating 11 (43.15)
|
| 12.02.2023 | Selection_France_Club_Reze_23 Reze/FRA |
N2 Minime Women | 1 | 44.12 |
Free Skating 1 (44.12)
|
| 28–29.01.2023 | TDF C9 Caen 2023 CAEN/FRA |
N2 Minime Women | 1 | 44.85 |
Free Skating 1 (44.85)
|
| 19–20.11.2022 | FFSG CSNPA TDF COURBEVOIE Courbevoie/FRA |
N2 Minime Women | 4 | 43.31 |
Free Skating 4 (43.31)
|
| 15–16.10.2022 | FFSG CSNPA TDF COLMAR A1 15-16 octobre 2022 Colmar/FRA |
N2 Minime Women | 1 | 46.33 |
Free Skating 1 (46.33)
|
Sezon 2021/2022
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.03.2022 | Championnats de France Benjamins Novices 2022 Nat. 6 FRA |
Benjamin Women | 6 | 41.84 |
Free Skating 6 (41.84)
|
| 26–27.02.2022 | SELECTION FRANCE CLUB ZNO - COUPE ACSEL FRA |
D1 Benjamin Women | 2 | 36.23 |
Free Skating 2 (36.23)
|
| 29.01.2022 | TDF C9 NANTES FRA |
Benjamin Women | 1 | 35.11 |
Free Skating 1 (35.11)
|
| 04–05.12.2021 | TDF B5 LOUVIERS 2021 FRA |
Benjamin Women | 3 | 38.21 |
Free Skating 3 (38.21)
|
| 16–17.10.2021 | TDF A2 Valence FRA |
N2 Benjamin Women |
Free Skating 1 (37.74)
|
Sezon 2020/2021
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.10.2020 | TDF A1 2020 Romorantin FRA |
N2 Avenir Women | 4 | 26.32 |
Free Skating 4 (29.12)
|
Sezon 2019/2020
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.12.2019 | Tournoi Fédéral Zone Sud-Ouest FRA |
F1 Avenir Women | 2 | 24.63 |
Free Skating 2 (24.63)
|
Sezon 2018/2019
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.04.2019 | Championnat de France par Clubs 2019 Nat. 5 FRA |
Poussin Women | 5 | 20.10 |
Free Skating 5 (20.10)
|
| 30–31.03.2019 | Championnat de France n° 3 - 2019 Nat. 9 FRA |
A Poussin Women | 9 | 22.79 |
Free Skating 9 (22.79)
|
| 02–03.03.2019 | Selection France Clubs Zone Nord Ouest 2019 FRA |
D1-Poussins Women | 2 | 20.12 |
Free Skating 2 (20.12)
|
| 16–17.02.2019 | TDFGARGES2019 FRA |
Poussin Women | 4 | 18.45 |
Free Skating 4 (18.45)
|
| 12–13.01.2019 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) FRA |
Tdfb4 Poussin Women | 4 | 16.26 |
Free Skating 4 (16.26)
|
| 17–18.11.2018 | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 FRA |
N2 Poussin Women | 2 | 18.95 |
Free Skating 2 (18.95)
|
Sezon 2017/2018
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.04.2018 | CRITERIUM NATIONAL 2018 Nat. 6 FRA |
Criterium Poussin Women | 6 | 17.66 |
Free Skating 6 (17.66)
|
| 17–18.03.2018 | INTERCLUBS LA ROCHE SUR YON 2018 FRA |
Poussin Women | 5 | 16.38 |
Free Skating 5 (16.38)
|