Julia PURI Access
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| 4. Star Girls Older | Łączny | 16.32 | Adventscup (Kloten/SUI) | 2025/2026 |
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| 2. Star 2008-2013 Girls | Łączny | 11.89 | Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) | 2022/2023 |
| 2. Star Girls A | Łączny | 11.64 | Advents-Cup (Kloten/SUI) | 2022/2023 |
| 3. Star 2007-30.09.2012 Girls | Łączny | 18.82 | Tenini-Graf Cup (Wetzikon/SUI) | 2023/2024 |
| 3. Star Girls | Łączny | 15.20 | Heuried-Cup (Heuried/SUI) | 2023/2024 |
| 3. Star Girls Middle | Łączny | 17.02 | Saentiscup2024 (Herisau/SUI) | 2023/2024 |
| 3. Star Girls Older | Łączny | 12.59 | Säntiscup 2023 (Herisau/SUI) | 2022/2023 |
| 4. Star Girls Middle | Łączny | 14.74 | Saentiscup (Herisau/SUI) | 2024/2025 |
| Bs No Test Gr.2 | Łączny | 12.67 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Copper B Jeunes | Łączny | 13.41 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) | 2023/2024 |
| Futurum II (2. Stern) Mädchen-Ältere | Łączny | 10.09 | 14. Glattal Cup 2022 (Dübendorf/SUI) | 2022/2023 |
| Futurum III (2007-2012) Girls | Łączny | 17.32 | 15. Glattal Cup 2023 (Dübendorf/SUI) | 2023/2024 |
| Futurum IV (2008-06.2012) Girls | Łączny | 13.87 | Glattal Cup 2025 (Dübendorf/SUI) | 2025/2026 |
| Futurum IV (2008-09.2013) Girls | Łączny | 15.60 | Glattal Cup 2025 (Dübendorf/SUI) | 2025/2026 |
| No Test 2008-2012 Girls | Łączny | 12.09 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) | 2024/2025 |
| Stil No Test Girls | Łączny | 3.20 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) | 2024/2025 |
Najlepsze wyniki 2025/2026
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| 4. Star Girls Older | Program Dowolny | 16.32 | Adventscup (Kloten/SUI) |
| 4. Star Girls Older | Łączny | 16.32 | Adventscup (Kloten/SUI) |
| Futurum IV (2008-06.2012) Girls | Program Dowolny | 13.87 | Glattal Cup 2025 (Dübendorf/SUI) |
| Futurum IV (2008-06.2012) Girls | Łączny | 13.87 | Glattal Cup 2025 (Dübendorf/SUI) |
| Futurum IV (2008-09.2013) Girls | Program Dowolny | 15.60 | Glattal Cup 2025 (Dübendorf/SUI) |
| Futurum IV (2008-09.2013) Girls | Łączny | 15.60 | Glattal Cup 2025 (Dübendorf/SUI) |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2024/2025
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| 4. Star Girls Middle | Program Dowolny | 14.74 | Saentiscup (Herisau/SUI) |
| 4. Star Girls Middle | Łączny | 14.74 | Saentiscup (Herisau/SUI) |
| No Test 2008-2012 Girls | Program Dowolny | 12.09 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) |
| No Test 2008-2012 Girls | Łączny | 12.09 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) |
| Stil No Test Girls | Program Dowolny | 3.20 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) |
| Stil No Test Girls | Łączny | 3.20 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) |
Najlepsze wyniki 2023/2024
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| 3. Star 2007-30.09.2012 Girls | Program Dowolny | 18.82 | Tenini-Graf Cup (Wetzikon/SUI) |
| 3. Star 2007-30.09.2012 Girls | Łączny | 18.82 | Tenini-Graf Cup (Wetzikon/SUI) |
| 3. Star Girls | Program Dowolny | 15.20 | Heuried-Cup (Heuried/SUI) |
| 3. Star Girls | Łączny | 15.20 | Heuried-Cup (Heuried/SUI) |
| 3. Star Girls Middle | Program Dowolny | 17.02 | Saentiscup2024 (Herisau/SUI) |
| 3. Star Girls Middle | Łączny | 17.02 | Saentiscup2024 (Herisau/SUI) |
| Bs No Test Gr.2 | Program Dowolny | 12.67 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Bs No Test Gr.2 | Łączny | 12.67 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Copper B Jeunes | Program Dowolny | 13.41 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Copper B Jeunes | Łączny | 13.41 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Futurum III (2007-2012) Girls | Program Dowolny | 17.32 | 15. Glattal Cup 2023 (Dübendorf/SUI) |
| Futurum III (2007-2012) Girls | Łączny | 17.32 | 15. Glattal Cup 2023 (Dübendorf/SUI) |
Najlepsze wyniki 2022/2023
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| 2. Star 2008-2013 Girls | Program Dowolny | 11.89 | Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) |
| 2. Star 2008-2013 Girls | Łączny | 11.89 | Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) |
| 2. Star Girls A | Program Dowolny | 11.64 | Advents-Cup (Kloten/SUI) |
| 2. Star Girls A | Łączny | 11.64 | Advents-Cup (Kloten/SUI) |
| 3. Star Girls Older | Program Dowolny | 12.59 | Säntiscup 2023 (Herisau/SUI) |
| 3. Star Girls Older | Łączny | 12.59 | Säntiscup 2023 (Herisau/SUI) |
| Futurum II (2. Stern) Mädchen-Ältere | Program Dowolny | 10.09 | 14. Glattal Cup 2022 (Dübendorf/SUI) |
| Futurum II (2. Stern) Mädchen-Ältere | Łączny | 10.09 | 14. Glattal Cup 2022 (Dübendorf/SUI) |
Sezon 2025/2026
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.04.2026 | Saentiscup Herisau/SUI |
4. Star Girls Older | 6 | 15.22 |
Free Skating 6 (15.22)
|
| 13.12.2025 | Adventscup Kloten/SUI |
4. Star Girls Older | 4 | 16.32 |
Free Skating 4 (16.32)
|
| 06–07.12.2025 | Glattal Cup 2025 Dübendorf/SUI |
Futurum IV (2008-06.2012) Girls | 3 | 13.87 |
Free Skating 3 (13.87)
|
| 06–07.12.2025 | Glattal Cup 2025 Dübendorf/SUI |
Futurum IV (2008-09.2013) Girls | 2 | 15.60 |
Free Skating 2 (15.60)
|
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon 2024/2025
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.04.2025 | Saentiscup Herisau/SUI |
4. Star Girls Middle | 1 | 14.74 |
Free Skating 1 (14.74)
|
| 01–02.02.2025 | Tenini-Graf-Cup 25 Wetzikon/SUI |
Stil No Test Girls | 8 | 3.20 |
Free Skating 8 (3.20)
|
| 01–02.02.2025 | Tenini-Graf-Cup 25 Wetzikon/SUI |
No Test 2008-2012 Girls | 7 | 12.09 |
Free Skating 7 (12.09)
|
| 18–19.01.2025 | Heuried Cup 2025 Heuried/SUI |
Inter-Bronze II Girls | WD | ||
| 18–19.01.2025 | Heuried Cup 2025 Heuried/SUI |
4 Star II Girls | WD |
Sezon 2023/2024
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.03.2024 | Saentiscup2024 Herisau/SUI |
3. Star Girls Middle | 1 | 17.02 |
Free Skating 1 (17.02)
|
| 03–04.02.2024 | Tenini-Graf Cup Wetzikon/SUI |
3. Star 2007-30.09.2012 Girls | 1 | 18.82 |
Free Skating 1 (18.82)
|
| 19–21.01.2024 | Coupe Neuchâteloise Neuchâtel/SUI |
Copper B Jeunes | 10 | 13.41 |
Free Skating 10 (13.41)
|
| 13–14.01.2024 | Heuried-Cup Heuried/SUI |
3. Star Girls | 3 | 15.20 |
Free Skating 3 (15.20)
|
| 09–10.12.2023 | 15. Glattal Cup 2023 Dübendorf/SUI |
Futurum III (2007-2012) Girls | 1 | 17.32 |
Free Skating 1 (17.32)
|
| 25–26.11.2023 | LuganoCup Lugano/SUI |
Bs No Test Gr.2 | 7 | 12.67 |
Free Skating 7 (12.67)
|
Sezon 2022/2023
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.04.2023 | Säntiscup 2023 Herisau/SUI |
3. Star Girls Older | 4 | 12.59 |
Free Skating 4 (12.59)
|
| 04–05.02.2023 | Tenini-Graf-Cup Wetzikon/SUI |
2. Star 2008-2013 Girls | 3 | 11.89 |
Free Skating 3 (11.89)
|
| 15.12.2022 | Advents-Cup Kloten/SUI |
2. Star Girls A | 4 | 11.64 |
Free Skating 4 (11.64)
|
| 03–04.12.2022 | 14. Glattal Cup 2022 Dübendorf/SUI |
Futurum II (2. Stern) Mädchen-Ältere | 3 | 10.09 |
Free Skating 3 (10.09)
|