fsresults

Mathys CASSERT nieaktywny

FRA FRA · CHARL (14/15–22/23)

Rekord Życiowy

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty naSezon
D3 Jun/Sen Men Łączny 23.96 FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) 2022/2023
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
KategoriaSegmentWynikOsiągnięty naSezon
Criterium Novices Boys Łączny 24.01 Criterium National 2022 Le Havre (FRA) 2021/2022
D3 Avenir Men Łączny 17.71 Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA) 2015/2016
D3 Minime Men Łączny 28.71 Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA) 2018/2019
D3 Novice Boys Łączny 31.05 Selection par Club Zone Nord Est (FRA) 2019/2020
D3 Novices Boys Łączny 29.23 selection france club nord est (FRA) 2021/2022
N3 Minime Men Łączny 27.40 Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) 2017/2018
N3 Novices Boys Łączny 33.36 France Clubs (FRA) 2021/2022
N3-Minimes Garçons Łączny 29.34 FRANCE CLUBS 2018 (FRA) 2017/2018
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów

Najlepsze wyniki 2022/2023

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
D3 Jun/Sen Men Program Dowolny 23.96 FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA)
D3 Jun/Sen Men Łączny 23.96 FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA)

Najlepsze wyniki 2021/2022

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
Criterium Novices Boys Program Dowolny 24.01 Criterium National 2022 Le Havre (FRA)
Criterium Novices Boys Łączny 24.01 Criterium National 2022 Le Havre (FRA)
D3 Novices Boys Program Dowolny 29.23 selection france club nord est (FRA)
D3 Novices Boys Łączny 29.23 selection france club nord est (FRA)
N3 Novices Boys Program Dowolny 33.36 France Clubs (FRA)
N3 Novices Boys Łączny 33.36 France Clubs (FRA)

Najlepsze wyniki 2019/2020

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
D3 Novice Boys Program Dowolny 31.05 Selection par Club Zone Nord Est (FRA)
D3 Novice Boys Łączny 31.05 Selection par Club Zone Nord Est (FRA)

Najlepsze wyniki 2018/2019

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
D3 Minime Men Program Dowolny 28.71 Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA)
D3 Minime Men Łączny 28.71 Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA)
N3 Minime Men Program Dowolny 24.27 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)
N3 Minime Men Łączny 24.27 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)

Najlepsze wyniki 2017/2018

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
N3 Minime Men Program Dowolny 27.40 Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA)
N3 Minime Men Łączny 27.40 Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA)
N3-Minimes Garçons Program Dowolny 29.34 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)
N3-Minimes Garçons Łączny 29.34 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)

Najlepsze wyniki 2015/2016

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
D3 Avenir Men Program Dowolny 17.71 Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA)
D3 Avenir Men Łączny 17.71 Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA)

Najlepsze wyniki 2014/2015

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
D3 Avenir Men Program Dowolny 12.15 Championnat de France des Clubs (FRA)
D3 Avenir Men Łączny 12.15 Championnat de France des Clubs (FRA)