Matvey IVANOU nieaktywny Access
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Krótki | 45.80 | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) | 2019/2020 |
| Junior Men | Program Dowolny | 86.72 | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) | 2019/2020 |
| Junior Men | Łączny | 132.52 | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) | 2019/2020 |
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Bronce Boys | Łączny | 31.55 | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Cadet Boys | Program Krótki | 31.35 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet Boys | Program Dowolny | 56.21 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet Boys | Łączny | 87.56 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadets U16 Boys | Program Krótki | 29.91 | Championnats romands 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadets U16 Boys | Program Dowolny | 51.25 | 8ème Trophée Romand, Trois-Chêne (SUI) | 2016/2017 |
| Debütanten A Gruppe 1 Younger | Łączny | 13.41 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 (SUI) | 2010/2011 |
| Espoirs Boys | Program Krótki | 27.55 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) | 2015/2016 |
| Espoirs Boys | Program Dowolny | 50.82 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) | 2015/2016 |
| Jugend Boys U14 | Program Krótki | 27.92 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2014/2015 |
| Jugend Boys U14 | Program Dowolny | 44.45 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2014/2015 |
| Jugend Boys U14 | Łączny | 72.37 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2014/2015 |
| Jugend Sev Boys | Program Krótki | 24.45 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Jugend Sev Boys | Program Dowolny | 41.63 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Jugend Sev Boys | Łączny | 66.08 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Junior Men | Program Krótki | 50.92 | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Men | Program Dowolny | 93.10 | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Men | Łączny | 144.02 | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) | 2019/2020 |
| Junior Sev Men | Program Krótki | 44.16 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Sev Men | Program Dowolny | 84.04 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Sev Men | Łączny | 127.24 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Krótki | 28.09 | Dreitannencup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Dowolny | 51.21 | Dreitannencup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev Boys | Łączny | 79.30 | Dreitannencup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Jugend Boys | Program Krótki | 24.35 | Eulachcup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Jugend Boys | Program Dowolny | 43.17 | Kolin Trophy 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Jugend Boys | Łączny | 66.33 | Eulachcup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Jugend Boys U14 | Program Krótki | 25.31 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Jugend Boys U14 | Program Dowolny | 50.13 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Jugend Boys U14 | Łączny | 75.44 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Junior Men | Program Krótki | 43.25 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Junior Men | Program Dowolny | 84.16 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Junior Men | Łączny | 127.41 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nw U16 Men | Program Krótki | 23.41 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Nw U16 Men | Program Dowolny | 47.10 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Nw U16 Men | Łączny | 70.51 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2019/2020
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Krótki | 50.92 | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Men | Program Krótki | 45.80 | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
| Junior Men | Program Dowolny | 86.72 | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
| Junior Men | Program Dowolny | 93.10 | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Men | Łączny | 144.02 | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 (Monthey/SUI) |
| Junior Men | Łączny | 132.52 | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
Najlepsze wyniki 2018/2019
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Krótki | 45.45 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 (SUI) |
| Junior Men | Program Dowolny | 85.50 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) |
| Junior Men | Łączny | 121.53 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Junior Sev Men | Program Krótki | 44.16 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Junior Sev Men | Program Dowolny | 81.25 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Junior Sev Men | Łączny | 125.41 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Sev Junior Men | Program Krótki | 43.25 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Men | Program Dowolny | 84.16 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Men | Łączny | 127.41 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2017/2018
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Krótki | 38.30 | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 (SUI) |
| Junior Men | Program Dowolny | 73.29 | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 (SUI) |
| Junior Sev Men | Program Krótki | 43.20 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Junior Sev Men | Program Dowolny | 84.04 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Junior Sev Men | Łączny | 127.24 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2016/2017
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Cadet Boys | Program Krótki | 31.35 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadet Boys | Program Dowolny | 56.21 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadet Boys | Łączny | 87.56 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadets U16 Boys | Program Krótki | 29.91 | Championnats romands 2017 (SUI) |
| Cadets U16 Boys | Program Dowolny | 51.25 | 8ème Trophée Romand, Trois-Chêne (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Krótki | 28.09 | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Dowolny | 51.21 | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Łączny | 79.30 | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U16 Men | Program Krótki | 23.41 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U16 Men | Program Dowolny | 47.10 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U16 Men | Łączny | 70.51 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2015/2016
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Espoirs Boys | Program Krótki | 27.55 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) |
| Espoirs Boys | Program Dowolny | 50.82 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) |
| Sev Jugend Boys | Program Krótki | 24.35 | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Sev Jugend Boys | Program Dowolny | 43.17 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| Sev Jugend Boys | Łączny | 66.33 | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Sev Jugend Boys U14 | Program Krótki | 25.31 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) |
| Sev Jugend Boys U14 | Program Dowolny | 50.13 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) |
| Sev Jugend Boys U14 | Łączny | 75.44 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) |
Najlepsze wyniki 2014/2015
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Jugend Boys U14 | Program Krótki | 27.92 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Boys U14 | Program Dowolny | 44.45 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Boys U14 | Łączny | 72.37 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Sev Boys | Program Krótki | 24.45 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) |
| Jugend Sev Boys | Program Dowolny | 41.63 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) |
| Jugend Sev Boys | Łączny | 66.08 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2013/2014
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Bronce Boys | Program Dowolny | 31.55 | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Bronce Boys | Łączny | 31.55 | Eulach Cup 2013 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2010/2011
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Debütanten A Gruppe 1 Younger | Program Dowolny | 13.41 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 (SUI) |
| Debütanten A Gruppe 1 Younger | Łączny | 13.41 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 (SUI) |
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon 2019/2020
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–23.02.2020 | CHALLENGE CUP 2020 The Hague/NED |
Junior Men | 12 | 132.52 |
Short Program 13 (45.80) Free Skating 11 (86.72)
|
| 01–02.02.2020 | Swiss Junior and Mixed Age Championships 2020 🏅 Nat. 2 Monthey/SUI |
Junior Men | 2 | 144.02 |
Short Program 3 (50.92) Free Skating 2 (93.10)
|
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Junior Men | 1 | 147.22 |
Short Program 1 (53.06) Free Skating 1 (94.16)
|
| 22–24.11.2019 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2019 SUI |
Junior Men | 1 | 135.75 |
Short Program 1 (48.24) Free Skating 1 (87.51)
|
| 08–10.11.2019 | 16. Eulach Cup SUI |
Junior Men | 1 | 135.25 |
Short Program 1 (50.52) Free Skating 1 (84.73)
|
| 12–13.10.2019 | 11ème Trophée Romand, Meyrin SUI |
Junior Men |
Free Skating 4 (77.59) Short Program 4 (43.90)
|
Sezon 2018/2019
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.01.2019 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 Nationals SUI |
Junior Men |
Short Program 5 (45.45) Free Skating 5 (73.20)
|
||
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Junior Men | 4 | 127.41 |
Short Program 4 (43.25) Free Skating 4 (84.16)
|
| 30.11–02.12.2018 | Coupe du Rhône 2019 SUI |
Junior Men |
Free Skating 2 (85.50) Short Program 2 (39.77)
|
||
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Junior Sev Men | 3 | 125.41 |
Short Program 2 (44.16) Free Skating 3 (81.25)
|
| 12–14.10.2018 | 10ème Trophée Romand SUI |
Junior Men |
Free Skating 4 (81.28) Short Program 3 (43.49)
|
||
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Junior Men | 2 | 121.53 |
Short Program 4 (40.43) Free Skating 2 (81.10)
|
Sezon 2017/2018
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.01.2018 | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 Nationals SUI |
Junior Men |
Free Skating 6 (73.29) Short Program 5 (38.30)
|
||
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Junior Sev Men | 1 | 114.47 |
Short Program 1 (40.52) Free Skating 2 (73.95)
|
| 24–26.11.2017 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 SUI |
Junior Sev Men | 1 | 127.24 |
Short Program 1 (43.20) Free Skating 1 (84.04)
|
| 22–24.09.2017 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Junior Sev Men | 2 | 110.23 |
Short Program 3 (36.51) Free Skating 2 (73.72)
|
Sezon 2016/2017
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.01.2017 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 🥇 Nat. champion SUI |
Cadet Boys | 1 | 87.56 |
Short Program 2 (31.35) Free Skating 1 (56.21)
|
| 26–27.11.2016 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 3 | 74.12 |
Short Program 2 (26.92) Free Skating 3 (47.20)
|
| 17–20.11.2016 | 20. Zueri Leu Cup 2016 SUI |
Sev Nw U16 Men | 4 | 70.51 |
Short Program 4 (23.41) Free Skating 4 (47.10)
|
| 04–06.11.2016 | Championnats romands 2017 SUI |
Cadets U16 Boys |
Free Skating 2 (51.04) Short Program 1 (29.91)
|
||
| 07–09.10.2016 | 8ème Trophée Romand, Trois-Chêne SUI |
Cadets U16 Boys |
Free Skating 2 (51.25) Short Program 3 (26.02)
|
||
| 23–25.09.2016 | Dreitannencup 2016 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 2 | 79.30 |
Short Program 3 (28.09) Free Skating 2 (51.21)
|
Sezon 2015/2016
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–31.01.2016 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel 🏅 Nat. 2 SUI |
Sev Jugend Boys U14 | 2 | 75.44 |
Short Program 2 (25.31) Free Skating 1 (50.13)
|
| 15–17.01.2016 | Kolin Trophy 2016 SUI |
Sev Jugend Boys | 3 | 66.23 |
Short Program 3 (23.06) Free Skating 3 (43.17)
|
| 13–15.11.2015 | Championnats romands 2016, Genève SUI |
Espoirs Boys |
Free Skating 1 (50.82) Short Program 1 (27.55)
|
||
| 05–07.11.2015 | Eulachcup 2015 SUI |
Sev Jugend Boys | 2 | 66.33 |
Short Program 2 (24.35) Free Skating 1 (41.98)
|
Sezon 2014/2015
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.01–01.02.2015 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend 🏅 Nat. 3 SUI |
Jugend Boys U14 | 3 | 72.37 |
Short Program 3 (27.92) Free Skating 3 (44.45)
|
| 29–30.11.2014 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 SUI |
Jugend Sev Boys | 1 | 66.08 |
Short Program 1 (24.45) Free Skating 1 (41.63)
|
| 07–09.11.2014 | Eulach Cup 2014 SUI |
Jugend Sev Boys | 3 | 62.09 |
Short Program 2 (21.85) Free Skating 3 (40.24)
|
Sezon 2013/2014
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.11.2013 | Eulach Cup 2013 SUI |
Bronce Boys | 1 | 31.55 |
Free Skating 1 (31.55)
|
Sezon 2010/2011
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2011 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 SUI |
Debütanten A Gruppe 1 Younger | 1 | 13.41 |
Free Skating 1 (13.41)
|