fsresults

Melanie MANNWEILER nieaktywny

GER GER · EVA (19/20–21/22)

Rekord Życiowy

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty naSezon
Advanced Novice Girls Program Krótki 17.11 BJM und Allgäu Cup 2022 (Oberstdorf/GER) 2021/2022
Advanced Novice Girls Program Dowolny 33.64 BJM und Allgäu Cup 2022 (Oberstdorf/GER) 2021/2022
Advanced Novice Girls Łączny 50.75 BJM und Allgäu Cup 2022 (Oberstdorf/GER) 2021/2022
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
KategoriaSegmentWynikOsiągnięty naSezon
Anfänger B Girls Łączny 44.57 Bayerische Jugendmeisterschaften 2020 (Oberstdorf/GER) 2019/2020
Nachwuchs A Girls Program Krótki 20.10 Bayerische Nachwuchsmeisterschaften 2022 (Oberstdorf/GER) 2021/2022
Nachwuchs A Girls Program Dowolny 36.23 Bayerische Nachwuchsmeisterschaften 2022 (Oberstdorf/GER) 2021/2022
Nachwuchs A Girls Łączny 56.33 Bayerische Nachwuchsmeisterschaften 2022 (Oberstdorf/GER) 2021/2022
Nachwuchs Girls B Program Krótki 19.78 Länderpokal 'Großer Berliner Bär 2021' (GER) 2021/2022
Nachwuchs Girls B Program Dowolny 32.34 Länderpokal 'Großer Berliner Bär 2021' (GER) 2021/2022
Nachwuchs Girls B Łączny 52.12 Länderpokal 'Großer Berliner Bär 2021' (GER) 2021/2022
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów

Najlepsze wyniki 2021/2022

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
Advanced Novice Girls Program Krótki 17.11 BJM und Allgäu Cup 2022 (Oberstdorf/GER)
Advanced Novice Girls Program Dowolny 33.64 BJM und Allgäu Cup 2022 (Oberstdorf/GER)
Advanced Novice Girls Łączny 50.75 BJM und Allgäu Cup 2022 (Oberstdorf/GER)
Nachwuchs A Girls Program Krótki 20.10 Bayerische Nachwuchsmeisterschaften 2022 (Oberstdorf/GER)
Nachwuchs A Girls Program Dowolny 36.23 Bayerische Nachwuchsmeisterschaften 2022 (Oberstdorf/GER)
Nachwuchs A Girls Łączny 56.33 Bayerische Nachwuchsmeisterschaften 2022 (Oberstdorf/GER)
Nachwuchs Girls B Program Krótki 19.78 Länderpokal 'Großer Berliner Bär 2021' (GER)
Nachwuchs Girls B Program Dowolny 32.34 Länderpokal 'Großer Berliner Bär 2021' (GER)
Nachwuchs Girls B Łączny 52.12 Länderpokal 'Großer Berliner Bär 2021' (GER)

Najlepsze wyniki 2019/2020

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
Anfänger B Girls Program Dowolny 44.57 Bayerische Jugendmeisterschaften 2020 (Oberstdorf/GER)
Anfänger B Girls Łączny 44.57 Bayerische Jugendmeisterschaften 2020 (Oberstdorf/GER)