Nora QUARTARA nieaktywny Access
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Program Krótki | 30.15 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Mixed Age Women | Program Dowolny | 58.30 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Mixed Age Women | Łączny | 88.45 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Łączny | 15.23 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Bronze Girls Younger | Łączny | 23.85 | Dreitannen Cup (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet U14 | Program Krótki | 33.98 | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Cadet U14 | Program Dowolny | 55.57 | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Cadet U14 | Łączny | 89.55 | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Cadet U15 | Program Krótki | 31.47 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Cadet U15 | Program Dowolny | 53.79 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Cadet U15 | Łączny | 85.26 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Cadets U15 Girls | Program Krótki | 33.86 | 26ème Coupe d'Erguël (SUI) | 2019/2020 |
| Cadets U15 Girls | Program Dowolny | 58.82 | Championnats Romands 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Debs Girls | Program Krótki | 26.42 | Skate Copenhagen 2017 (DEN) | 2016/2017 |
| Debs Girls | Program Dowolny | 44.57 | Skate Copenhagen 2017 (DEN) | 2016/2017 |
| Debs Girls | Łączny | 70.99 | Skate Copenhagen 2017 (DEN) | 2016/2017 |
| Jugend Sev Girls | Program Krótki | 30.31 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend Sev Girls | Program Dowolny | 51.26 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend Sev Girls | Łączny | 81.57 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend Sev U13 Girls | Program Krótki | 22.79 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend Sev U13 Girls | Program Dowolny | 44.34 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend Sev U13 Girls | Łączny | 67.13 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend U13 | Program Krótki | 30.71 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend U13 | Program Dowolny | 53.10 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend U13 | Łączny | 83.81 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Women | Program Krótki | 29.95 | Championnats Suisses Juniors/Mixed Age 2022, Bulle (SUI) | 2021/2022 |
| Junior Women | Program Dowolny | 41.17 | Championnats Suisses Juniors/Mixed Age 2022, Bulle (SUI) | 2021/2022 |
| Mini Girls | Program Krótki | 25.56 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Girls | Program Dowolny | 47.46 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Girls | Łączny | 73.02 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Sev | Program Krótki | 18.34 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Mini Sev | Program Dowolny | 30.22 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Mini Sev | Łączny | 48.56 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Mini Sev Girls | Łączny | 45.32 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Sev Girls U12 | Program Krótki | 24.03 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Sev Girls U12 | Program Dowolny | 46.29 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Sev Girls U12 | Łączny | 70.32 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Sev Women | Program Krótki | 25.64 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Sev Women | Program Dowolny | 49.54 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Mini Sev Women | Łączny | 75.18 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Minis Girls | Program Krótki | 25.74 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) | 2016/2017 |
| Minis Girls | Program Dowolny | 43.23 | Championnats romands 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Girls U15 Swiss Ice Skating | Program Krótki | 33.88 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs Girls U15 Swiss Ice Skating | Program Dowolny | 60.36 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs Girls U15 Swiss Ice Skating | Łączny | 94.24 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs U14 Girls | Program Krótki | 34.00 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U14 Girls | Program Dowolny | 60.00 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U14 Girls | Łączny | 92.77 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Program Krótki | 34.41 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Program Dowolny | 60.07 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Łączny | 94.11 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U15 Girls | Program Krótki | 32.84 | 16. Eulach Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs U15 Girls | Program Dowolny | 57.62 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs U15 Girls | Łączny | 89.53 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Sev Girls Mini U12 | Program Krótki | 20.84 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Girls Mini U12 | Program Dowolny | 36.18 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Girls Mini U12 | Łączny | 57.02 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Mini | Program Krótki | 20.44 | Kolin Trophy 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Mini | Program Dowolny | 32.12 | Kolin Trophy 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Mini | Łączny | 52.56 | Kolin Trophy 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Mini Girls | Program Krótki | 27.97 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Mini Girls | Program Dowolny | 46.04 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Mini Girls | Łączny | 74.01 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Nachwuchs Girls U14 | Program Krótki | 34.21 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs Girls U14 | Program Dowolny | 56.48 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs Girls U14 | Łączny | 90.69 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs U14 Women | Program Krótki | 31.75 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs U14 Women | Program Dowolny | 55.96 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs U14 Women | Łączny | 87.71 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Speranze | Program Krótki | 21.56 | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Speranze | Program Dowolny | 44.40 | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Speranze | Łączny | 65.96 | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| U13 Jugend Girls Sev | Program Krótki | 25.40 | Montalin Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| U13 Jugend Girls Sev | Program Dowolny | 48.30 | Montalin Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| U13 Jugend Girls Sev | Łączny | 73.70 | Montalin Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2022/2023
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Program Krótki | 30.15 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Mixed Age Women | Program Dowolny | 58.30 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Mixed Age Women | Łączny | 88.45 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
Najlepsze wyniki 2021/2022
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Krótki | 29.95 | Championnats Suisses Juniors/Mixed Age 2022, Bulle (SUI) |
| Junior Women | Program Dowolny | 41.17 | Championnats Suisses Juniors/Mixed Age 2022, Bulle (SUI) |
Najlepsze wyniki 2019/2020
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Cadet U15 | Program Krótki | 31.47 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| Cadet U15 | Program Dowolny | 53.79 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| Cadet U15 | Łączny | 85.26 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Program Krótki | 33.86 | 26ème Coupe d'Erguël (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Program Dowolny | 58.82 | Championnats Romands 2019 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 Swiss Ice Skating | Program Krótki | 33.88 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 Swiss Ice Skating | Program Dowolny | 60.36 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 Swiss Ice Skating | Łączny | 94.24 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U15 Girls | Program Krótki | 32.84 | 16. Eulach Cup (SUI) |
| Nachwuchs U15 Girls | Program Dowolny | 57.62 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U15 Girls | Łączny | 89.53 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2018/2019
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Program Krótki | 33.98 | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Cadet U14 | Program Dowolny | 55.57 | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Cadet U14 | Łączny | 89.55 | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Program Krótki | 34.00 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Program Dowolny | 60.00 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Łączny | 92.77 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Program Krótki | 34.41 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Program Dowolny | 60.07 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Łączny | 94.11 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Sev Nachwuchs Girls U14 | Program Krótki | 34.21 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs Girls U14 | Program Dowolny | 56.48 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs Girls U14 | Łączny | 90.69 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs U14 Women | Program Krótki | 31.75 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs U14 Women | Program Dowolny | 55.96 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs U14 Women | Łączny | 87.71 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2017/2018
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Jugend Sev Girls | Program Krótki | 30.31 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Jugend Sev Girls | Program Dowolny | 51.26 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Jugend Sev Girls | Łączny | 81.57 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Jugend Sev U13 Girls | Program Krótki | 22.79 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Jugend Sev U13 Girls | Program Dowolny | 44.34 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Jugend Sev U13 Girls | Łączny | 67.13 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Jugend U13 | Program Krótki | 30.71 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) |
| Jugend U13 | Program Dowolny | 53.10 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) |
| Jugend U13 | Łączny | 83.81 | SM JUGEND UND MINI 2018 (SUI) |
| Speranze | Program Krótki | 21.56 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Speranze | Program Dowolny | 44.40 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Speranze | Łączny | 65.96 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| U13 Jugend Girls Sev | Program Krótki | 25.40 | Montalin Cup 2017 (SUI) |
| U13 Jugend Girls Sev | Program Dowolny | 48.30 | Montalin Cup 2017 (SUI) |
| U13 Jugend Girls Sev | Łączny | 73.70 | Montalin Cup 2017 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2016/2017
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Debs Girls | Program Krótki | 26.42 | Skate Copenhagen 2017 (DEN) |
| Debs Girls | Program Dowolny | 44.57 | Skate Copenhagen 2017 (DEN) |
| Debs Girls | Łączny | 70.99 | Skate Copenhagen 2017 (DEN) |
| Mini Girls | Program Krótki | 25.56 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls | Program Dowolny | 47.46 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls | Łączny | 73.02 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Sev Girls | Program Dowolny | 45.32 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Mini Sev Girls | Łączny | 45.32 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Mini Sev Girls U12 | Program Krótki | 24.03 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Mini Sev Girls U12 | Program Dowolny | 46.29 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Mini Sev Girls U12 | Łączny | 70.32 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Mini Sev Women | Program Krótki | 25.64 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
| Mini Sev Women | Program Dowolny | 49.54 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
| Mini Sev Women | Łączny | 75.18 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
| Minis Girls | Program Krótki | 25.74 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) |
| Minis Girls | Program Dowolny | 43.23 | Championnats romands 2017 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Program Krótki | 27.97 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Program Dowolny | 46.04 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Łączny | 74.01 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2015/2016
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls Younger | Program Dowolny | 23.85 | Dreitannen Cup (SUI) |
| Bronze Girls Younger | Łączny | 23.85 | Dreitannen Cup (SUI) |
| Mini Sev | Program Krótki | 18.34 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Mini Sev | Program Dowolny | 30.22 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Mini Sev | Łączny | 48.56 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Sev Girls Mini U12 | Program Krótki | 20.84 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) |
| Sev Girls Mini U12 | Program Dowolny | 36.18 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) |
| Sev Girls Mini U12 | Łączny | 57.02 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) |
| Sev Mini | Program Krótki | 20.44 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| Sev Mini | Program Dowolny | 32.12 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| Sev Mini | Łączny | 52.56 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Program Krótki | 13.46 | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Program Dowolny | 24.97 | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Łączny | 38.43 | Eulachcup 2015 (SUI) |
Najlepsze wyniki 2014/2015
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| 1 | Program Dowolny | 15.23 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) |
| 1 | Łączny | 15.23 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) |
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon 2022/2023
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–04.12.2022 | Coupe du Rhône 2022 Monthey/SUI |
Mixed Age Women | WD | 28.32 |
Short Program 8 (28.32)
|
| 26–27.11.2022 | LuganoCup Lugano/SUI |
Mixed Age Women | 6 | 88.45 |
Short Program 7 (30.15) Free Skating 6 (58.30)
|
| 18–20.11.2022 | 25. Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Mixed Age Women | 6 | 76.00 |
Short Program 7 (27.80) Free Skating 5 (48.20)
|
Sezon 2021/2022
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–23.01.2022 | Championnats Suisses Juniors/Mixed Age 2022, Bulle Nationals SUI |
Junior Women |
Free Skating 18 (41.17) Short Program 18 (29.95)
|
||
| 20–21.11.2021 | LUGANO CUP 21 SUI |
Junior | WD |
Sezon 2020/2021
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 30–31.01.2021 | LUGANO CUP 2020 -2021 SUI |
Junior | WD |
Sezon 2019/2020
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.01.2020 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs 🏅 Nat. 3 SUI |
Nachwuchs Girls U15 | 3 | 86.49 |
Short Program 6 (29.19) Free Skating 3 (57.30)
|
| 19–22.12.2019 | Championnats Romands 2019 SUI |
Cadets U15 Girls |
Free Skating 1 (58.82) Short Program 2 (33.20)
|
||
| 12–15.12.2019 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Nachwuchs Girls U15 Swiss Ice Skating | 1 | 94.24 |
Short Program 1 (33.88) Free Skating 1 (60.36)
|
| 29.11–01.12.2019 | 26ème Coupe d'Erguël SUI |
Cadets U15 Girls |
Short Program 1 (33.86) Free Skating 1 (53.30)
|
||
| 22–24.11.2019 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2019 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 1 | 86.80 |
Short Program 1 (30.86) Free Skating 1 (55.94)
|
| 08–10.11.2019 | 16. Eulach Cup SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 1 | 87.55 |
Short Program 1 (32.84) Free Skating 1 (54.71)
|
| 19–20.10.2019 | LUGANO CUP 2019 SUI |
Cadet U15 | 1 | 85.26 |
Short Program 2 (31.47) Free Skating 1 (53.79)
|
| 20–22.09.2019 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 1 | 89.53 |
Short Program 1 (31.91) Free Skating 1 (57.62)
|
Sezon 2018/2019
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.01.2019 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 Nat. 4 SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 4 | 92.77 |
Short Program 5 (32.77) Free Skating 4 (60.00)
|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Nachwuchs Girls U14 | 2 | 90.69 |
Short Program 2 (34.21) Free Skating 2 (56.48)
|
| 23–25.11.2018 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 SUI |
Nachwuchs U14 Sev Girls | 2 | 91.47 |
Short Program 2 (34.41) Free Skating 2 (57.06)
|
| 15–18.11.2018 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Sev Nachwuchs U14 Women | 2 | 87.71 |
Short Program 3 (31.75) Free Skating 2 (55.96)
|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Nachwuchs U14 Sev Girls | 3 | 94.11 |
Short Program 4 (34.04) Free Skating 3 (60.07)
|
| 20–21.10.2018 | LUGANO CUP 2018 SUI |
Cadet U14 | 1 | 81.26 |
Short Program reseghina 1 (28.75) Free Skating resega 1 (52.51)
|
| 05–07.10.2018 | TICINO CUP 2018 SUI |
Cadet U14 | 2 | 89.55 |
Short Program 2 (33.98) Free Skating 1 (55.57)
|
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 4 | 84.96 |
Short Program 3 (34.00) Free Skating 5 (50.96)
|
Sezon 2017/2018
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–28.01.2018 | SM JUGEND UND MINI 2018 🏅 Nat. 2 SUI |
Jugend U13 | 2 | 83.81 |
Short Program 2 (30.71) Free Skating 2 (53.10)
|
| 08–10.12.2017 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
Jugend Sev U13 Girls | 6 | 67.13 |
Short Program 6 (22.79) Free Skating 4 (44.34)
|
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Jugend Sev Girls | 2 | 81.57 |
Short Program 2 (30.31) Free Skating 2 (51.26)
|
| 24–26.11.2017 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 SUI |
Jugend Sev Girls | 6 | 72.86 |
Short Program 6 (27.25) Free Skating 5 (45.61)
|
| 27–29.10.2017 | Montalin Cup 2017 SUI |
U13 Jugend Girls Sev | 2 | 73.70 |
Short Program 3 (25.40) Free Skating 1 (48.30)
|
| 07–08.10.2017 | TICINO CUP 2017 SUI |
Speranze | 4 | 65.96 |
Short Program 5 (21.56) Free Skating 1 (44.40)
|
| 22–24.09.2017 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Jugend Sev Girls | 4 | 69.30 |
Short Program 11 (23.40) Free Skating 3 (45.90)
|
Sezon 2016/2017
Sezon 2015/2016
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–31.01.2016 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel Nat. 26 SUI |
Sev Girls Mini U12 | 26 | 57.02 |
Short Program 25 (20.84) Free Skating 25 (36.18)
|
| 15–17.01.2016 | Kolin Trophy 2016 SUI |
Sev Mini | 25 | 52.56 |
Short Program 19 (20.44) Free Skating 27 (32.12)
|
| 28–29.11.2015 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 SUI |
Mini Sev | 18 | 48.56 |
Short Program 17 (18.34) Free Skating 17 (30.22)
|
| 05–07.11.2015 | Eulachcup 2015 SUI |
Sev Mini Girls | 26 | 38.43 |
Short Program 27 (13.46) Free Skating 26 (24.97)
|
| 18–20.09.2015 | Dreitannen Cup SUI |
Bronze Girls Younger | 5 | 23.85 |
Free Skating 5 (23.85)
|
Sezon 2014/2015
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.11.2014 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 SUI |
1 | 1 | 15.23 |
Free Skating 1 (15.23)
|