fsresults

Sunbeams

FIN FIN · FSC Espoo (13/14–25/26)

Rekord Życiowy

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty naSezon
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Łączny 59.11 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Minorit Łączny 22.12 ML 2. kilpailu 9.-10.1.2010 (FIN)
Tulokkaat Łączny 58.29 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R1 Łączny 52.37 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Łączny 47.59 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Łączny 96.41 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Łączny 64.32 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R2 Łączny 60.85 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024

Najlepsze wyniki 2025/2026

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
Tulokkaat, Mupi Program Dowolny 49.00 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Tulokkaat, Mupi Łączny 49.00 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów

Najlepsze wyniki 2024/2025

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
Tulokkaat Mupi R2 Program Dowolny 55.50 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Łączny 55.50 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi Program Dowolny 52.07 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Łączny 96.41 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN)

Najlepsze wyniki 2023/2024

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Program Dowolny 59.11 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Łączny 59.11 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Program Dowolny 53.80 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Łączny 53.80 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Program Dowolny 64.32 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Łączny 64.32 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Program Dowolny 60.85 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Łączny 60.85 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)

Najlepsze wyniki 2022/2023

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
Tulokkaat Program Dowolny 58.29 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Łączny 58.29 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R1 Program Dowolny 52.37 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R1 Łączny 52.37 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Najlepsze wyniki 2021/2022

KategoriaSegmentWynikOsiągnięty na
Tulokkaat R2, Mupi Program Dowolny 47.59 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Łączny 47.59 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Program Dowolny 29.12 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Łączny 29.12 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)