Viktoria KOMADINIC nieaktywny Access
Postępy wyników
Mapa elementów ⓘ
Rekord Życiowy
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Jugend Girls U18 | Program Krótki | 29.89 | Deutschland-Pokal 2018 (Dortmund/GER) | 2017/2018 |
| Jugend Girls U18 | Program Dowolny | 51.82 | Deutschland-Pokal 2018 (Dortmund/GER) | 2017/2018 |
| Jugend Girls U18 | Łączny | 81.71 | Deutschland-Pokal 2018 (Dortmund/GER) | 2017/2018 |
Rekordy życiowe z wcześniejszych kategorii
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Cadet B | Łączny | 24.80 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 (SUI) | 2010/2011 |
| Jugend Girls U18 B | Program Krótki | 26.85 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2018 (Chemnitz/GER) | 2017/2018 |
| Jugend Girls U18 B | Program Dowolny | 46.93 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2018 (Chemnitz/GER) | 2017/2018 |
| Jugend Girls U18 B | Łączny | 73.78 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2018 (Chemnitz/GER) | 2017/2018 |
Najlepsze wyniki z poprzednich sezonów
Najlepsze wyniki 2017/2018
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls U18 | Program Krótki | 29.89 | Deutschland-Pokal 2018 (Dortmund/GER) |
| Jugend Girls U18 | Program Dowolny | 51.82 | Deutschland-Pokal 2018 (Dortmund/GER) |
| Jugend Girls U18 | Łączny | 81.71 | Deutschland-Pokal 2018 (Dortmund/GER) |
| Jugend Girls U18 B | Program Krótki | 26.85 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2018 (Chemnitz/GER) |
| Jugend Girls U18 B | Program Dowolny | 46.93 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2018 (Chemnitz/GER) |
| Jugend Girls U18 B | Łączny | 73.78 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2018 (Chemnitz/GER) |
Najlepsze wyniki 2016/2017
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls U18 | Program Krótki | 26.56 | Deutschland-Pokal 2017 (Dortmund/GER) |
| Jugend Girls U18 | Program Dowolny | 44.89 | Deutschland-Pokal 2017 (Dortmund/GER) |
| Jugend Girls U18 | Łączny | 71.45 | Deutschland-Pokal 2017 (Dortmund/GER) |
| Jugend Girls U18 B | Program Krótki | 24.28 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2017 (Mannheim/GER) |
| Jugend Girls U18 B | Program Dowolny | 42.69 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2017 (Mannheim/GER) |
| Jugend Girls U18 B | Łączny | 66.97 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2017 (Mannheim/GER) |
Najlepsze wyniki 2010/2011
| Kategoria | Segment | Wynik | Osiągnięty na |
|---|---|---|---|
| Cadet B | Program Dowolny | 24.80 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 (SUI) |
| Cadet B | Łączny | 24.80 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 (SUI) |
Wyniki z poprzednich sezonów
Sezon 2017/2018
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–18.03.2018 | Deutschland-Pokal 2018 Dortmund/GER |
Jugend Girls U18 | 20 | 81.71 |
Short Program 16 (29.89) Free Skating 21 (51.82)
|
| 11–14.01.2018 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2018 Nat. 18 Chemnitz/GER |
Jugend Girls U18 B | 18 | 73.78 |
Short Program 16 (26.85) Free Skating 19 (46.93)
|
Sezon 2016/2017
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–12.03.2017 | Deutschland-Pokal 2017 Dortmund/GER |
Jugend Girls U18 | 30 | 71.45 |
Short Program 28 (26.56) Free Skating 30 (44.89)
|
| 11–15.01.2017 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2017 Nat. 19 Mannheim/GER |
Jugend Girls U18 B | 19 | 66.97 |
Short Program 19 (24.28) Free Skating 19 (42.69)
|
Sezon 2010/2011
| Data | Zawody | Kategoria | Miejsce | Punkty | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2011 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 SUI |
Cadet B | 1 | 24.80 |
Free Skating 1 (24.80)
|