Amanda ESKELIN inactiv Access
Evoluția punctajului
Hartă a elementelor ⓘ
Cel Mai Bun Personal
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Scurt | 40.23 | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) | 2022/2023 |
| Junior Women | Patinoar Liber | 90.06 | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) | 2022/2023 |
| Junior Women | Total | 130.29 | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) | 2022/2023 |
Cele mai bune punctaje din categoriile anterioare
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Scurt | 39.99 | Nordics and Nordics Open 2022 (DEN) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls | Patinoar Liber | 64.13 | Nordics and Nordics Open 2022 (DEN) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls | Total | 104.12 | Nordics and Nordics Open 2022 (DEN) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls I | Program Scurt | 37.14 | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls I | Patinoar Liber | 53.38 | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls I | Total | 90.52 | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) | 2021/2022 |
| Debutants A, Girls | Total | 45.45 | IC Froggie Cup 2019 (FIN) | 2018/2019 |
| Debytant | Total | 52.62 | SM-noviisien ja debyanttien 2. valintakilpailu L3 (FIN) | 2019/2020 |
| Debytant Girls | Total | 52.75 | SM Noviisien ja debytanttien 1. valintakilpailu, l (FIN) | 2019/2020 |
| Debytant Hopeafinaali | Total | 45.59 | Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 (FIN) | 2018/2019 |
| Debytant R2 | Total | 48.79 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice | Program Scurt | 46.12 | Oulun valintakisa L1 2. vk 20.11.-21.11.2021 (FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice | Patinoar Liber | 68.34 | Oulun valintakisa L1 2. vk 20.11.-21.11.2021 (FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice | Total | 114.46 | Oulun valintakisa L1 2. vk 20.11.-21.11.2021 (FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice Girls | Program Scurt | 43.47 | SM-Noviisit ja Debytantit 1LK (L1) (FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice Girls | Patinoar Liber | 70.83 | YL JT SM-noviisit SM, Debytantit KF 2022 (Helsinki/FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice Girls | Total | 114.01 | YL JT SM-noviisit SM, Debytantit KF 2022 (Helsinki/FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice R1 | Program Scurt | 41.52 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice R1 | Patinoar Liber | 61.91 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice R1 | Total | 103.43 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) | 2021/2022 |
Cele mai bune punctaje din sezoanele anterioare
Cele Mai Bune Rezultate 2023/2024
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Scurt | 33.81 | MJ & NMJ Kesäkisa 2023 (Espoo/FIN) |
| Junior Women | Patinoar Liber | 61.89 | SM-seniorit,SM-juniorit,SM-noviisit aloituskisa (TAMPERE/FIN) |
| Junior Women | Total | 93.87 | SM-seniorit,SM-juniorit,SM-noviisit aloituskisa (TAMPERE/FIN) |
Cele Mai Bune Rezultate 2022/2023
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Scurt | 40.23 | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) |
| Junior Women | Patinoar Liber | 90.06 | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) |
| Junior Women | Total | 130.29 | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) |
Cele Mai Bune Rezultate 2021/2022
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Scurt | 39.99 | Nordics and Nordics Open 2022 (DEN) |
| Advanced Novice Girls | Patinoar Liber | 64.13 | Nordics and Nordics Open 2022 (DEN) |
| Advanced Novice Girls | Total | 104.12 | Nordics and Nordics Open 2022 (DEN) |
| Advanced Novice Girls I | Program Scurt | 37.14 | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Patinoar Liber | 53.38 | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Total | 90.52 | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) |
| Sm-Novice | Program Scurt | 46.12 | Oulun valintakisa L1 2. vk 20.11.-21.11.2021 (FIN) |
| Sm-Novice | Patinoar Liber | 68.34 | Oulun valintakisa L1 2. vk 20.11.-21.11.2021 (FIN) |
| Sm-Novice | Total | 114.46 | Oulun valintakisa L1 2. vk 20.11.-21.11.2021 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Program Scurt | 43.47 | SM-Noviisit ja Debytantit 1LK (L1) (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Patinoar Liber | 70.83 | YL JT SM-noviisit SM, Debytantit KF 2022 (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Total | 114.01 | YL JT SM-noviisit SM, Debytantit KF 2022 (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice R1 | Program Scurt | 41.52 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice R1 | Patinoar Liber | 61.91 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice R1 | Total | 103.43 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) |
Cele Mai Bune Rezultate 2020/2021
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Program Scurt | 35.90 | L1 SM-noviisit ja Debytantit 21.-22.11.2020 (FIN) |
| Sm-Novice | Patinoar Liber | 56.50 | L1 SM-noviisit ja Debytantit 21.-22.11.2020 (FIN) |
| Sm-Novice | Total | 92.40 | L1 SM-noviisit ja Debytantit 21.-22.11.2020 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Program Scurt | 35.05 | L1 SM-noviisit ja Debytantit 17.-18.10.2020 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Patinoar Liber | 62.70 | Tikkurila Trophy 2020 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Total | 95.26 | Tikkurila Trophy 2020 (FIN) |
Cele Mai Bune Rezultate 2019/2020
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Debytant | Patinoar Liber | 52.62 | SM-noviisien ja debyanttien 2. valintakilpailu L3 (FIN) |
| Debytant | Total | 52.62 | SM-noviisien ja debyanttien 2. valintakilpailu L3 (FIN) |
| Debytant Girls | Patinoar Liber | 52.75 | SM Noviisien ja debytanttien 1. valintakilpailu, l (FIN) |
| Debytant Girls | Total | 52.75 | SM Noviisien ja debytanttien 1. valintakilpailu, l (FIN) |
| Debytant R2 | Patinoar Liber | 48.79 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) |
| Debytant R2 | Total | 48.79 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) |
Cele Mai Bune Rezultate 2018/2019
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Debutants A, Girls | Patinoar Liber | 45.45 | IC Froggie Cup 2019 (FIN) |
| Debutants A, Girls | Total | 45.45 | IC Froggie Cup 2019 (FIN) |
| Debytant | Patinoar Liber | 45.47 | SM-noviisit ja Debytantit 1.vk. L3 27.-28.10.18 (FIN) |
| Debytant | Total | 45.47 | SM-noviisit ja Debytantit 1.vk. L3 27.-28.10.18 (FIN) |
| Debytant Hopeafinaali | Patinoar Liber | 45.59 | Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 (FIN) |
| Debytant Hopeafinaali | Total | 45.59 | Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 (FIN) |
Rezultate din sezoanele anterioare
Sezonul 2023/2024
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–24.09.2023 | Skate Espoo 2023 Espoo //FIN |
Junior Women | Retras | ||
| 08–10.09.2023 | SM-seniorit,SM-juniorit,SM-noviisit aloituskisa TAMPERE/FIN |
Junior Women | 19 | 93.87 |
Short Program 23 (31.98) Free Skating 20 (61.89)
|
| 12–13.08.2023 | MJ & NMJ Kesäkisa 2023 Espoo/FIN |
Junior Women | Retras | 33.81 |
Short Program 6 (33.81)
|
Sezonul 2022/2023
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–22.01.2023 | Volvo Open Cup 48th. Riga/LAT |
Junior Women | 21 | 89.80 |
Short Program 13 (36.39) Free Skating 22 (53.41)
|
| 17–20.11.2022 | Skate Celje 2022 - ISU Celje/SLO |
Junior Women | 9 | 118.73 |
Short Program 13 (38.75) Free Skating 6 (79.98)
|
| 12–13.11.2022 | YL ja PL SM-seniorit ja juniorit 2.vk. Tampere / Koovee/FIN |
Junior Women | 4 | 119.19 |
Short Program 11 (39.88) Free Skating 4 (79.31)
|
| 28–30.10.2022 | 14th Tirnavia Ice Cup Trnava/SVK |
Junior Women | 5 | 130.29 |
Short Program 12 (40.23) Free Skating 2 (90.06)
|
| 15–16.10.2022 | YL SM-seniorit, -juniorit , 1. valintakilpailu Oulu/FIN |
Junior Women | 7 | 116.24 |
Short Program 19 (36.42) Free Skating 6 (79.82)
|
| 23–25.09.2022 | Skate Espoo 2022 Espoo/FIN |
Junior Women | 3 | 119.77 |
Short Program 2 (43.60) Free Skating 3 (76.17)
|
| 10–11.09.2022 | Tikkurila Trophy 2022 VANTAA/FIN |
Junior Women | 6 | 105.51 |
Short Program 5 (39.15) Free Skating 6 (66.36)
|
| 06–07.08.2022 | kesakisa22 Espoo/FIN |
Junior Women | 8 | 38.10 |
Short Program 8 (38.10) Free Skating 8 (74.86)
|
Sezonul 2021/2022
Sezonul 2020/2021
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.11.2020 | L1 SM-noviisit ja Debytantit 21.-22.11.2020 FIN |
Sm-Novice | 7 | 92.40 |
Short Program 5 (35.90) Free Skating 10 (56.50)
|
| 17–18.10.2020 | L1 SM-noviisit ja Debytantit 17.-18.10.2020 FIN |
Sm-Novice Girls | 4 | 93.68 |
Short Program 4 (35.05) Free Skating 4 (58.63)
|
| 03–04.10.2020 | AKTIA TROPHY 2020 FIN |
Sm-Novice Girls | 7 | 33.99 |
Short Program 7 (33.99)
|
| 25–27.09.2020 | Tikkurila Trophy 2020 FIN |
Sm-Novice Girls | 2 | 95.26 |
Short Program 3 (32.56) Free Skating 1 (62.70)
|
Sezonul 2019/2020
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2020 | SM-noviisit SM20, Debytantit KF 14.-15.3.2020 Nationals FIN |
Debytant Girls | |||
| 24–26.01.2020 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 FIN |
Debytant R2 | 4 | 48.79 |
Free Skating 4 (48.79)
|
| 23.11.2019 | SM-noviisien ja debyanttien 2. valintakilpailu L3 FIN |
Debytant | 2 | 52.62 |
Free Skating 2 (52.62)
|
| 26–27.10.2019 | SM Noviisien ja debytanttien 1. valintakilpailu, l FIN |
Debytant Girls | 1 | 52.75 |
Free Skating 1 (52.75)
|
Sezonul 2018/2019
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2019 | Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 FIN |
Debytant Hopeafinaali | 9 | 45.59 |
Free Skating 9 (45.59)
|
| 01–03.02.2019 | IC Froggie Cup 2019 FIN |
Debutants A, Girls | 10 | 45.45 |
Free Skating 10 (45.45)
|
| 12–13.01.2019 | SM-noviisit, Debytantit, Noviisit L3 2.lk FIN |
Debytant | 10 | 44.24 |
Free Skating 10 (44.24)
|
| 27–28.10.2018 | SM-noviisit ja Debytantit 1.vk. L3 27.-28.10.18 FIN |
Debytant | 9 | 45.47 |
Free Skating 9 (45.47)
|