Audrey MACY inactiv Access
Evoluția punctajului
Hartă a elementelor ⓘ
Cel Mai Bun Personal
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Solos Espoirs 1 | Dans cu Model | 15.25 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Espoirs 1 | Dans Obligatoriu | 19.98 | CN3-BREST-TROPHEE PENN AR BED 2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 25.79 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J1 ROUEN (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Espoirs 1 | Total | 45.08 | CN3-BREST-TROPHEE PENN AR BED 2013 (FRA) | 2012/2013 |
Cele mai bune punctaje din categoriile anterioare
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Categorie 6 | NOVICES-ESPOIRS-DANSE-IMPOSEE-2 | 11.21 | CHAMPIONNAT REGIONAL ILE DE FRANCE 1er TOUR (FRA) | 2010/2011 |
| Categorie 6 | NOVICES-ESPOIRS-DANSE-IMPOSEE-1 | 9.87 | CHAMPIONNAT REGIONAL ILE DE FRANCE 1er TOUR (FRA) | 2010/2011 |
| Categorie 6 Novices/Espoirs | Total | 21.08 | CHAMPIONNAT REGIONAL ILE DE FRANCE 1er TOUR (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 1 | Dans Obligatoriu | 21.36 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 1 | INTERPRETATION-DANCE | 25.94 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Argent 1 | Total | 47.30 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Novices 3 | Dans Obligatoriu | 21.72 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 23.70 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 3 | Total | 45.42 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) | 2011/2012 |
Cele mai bune punctaje din sezoanele anterioare
Cele Mai Bune Rezultate 2012/2013
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Solos Espoirs 1 | Dans cu Model | 15.25 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Dans Obligatoriu | 19.98 | CN3-BREST-TROPHEE PENN AR BED 2013 (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 25.79 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J1 ROUEN (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Total | 45.08 | CN3-BREST-TROPHEE PENN AR BED 2013 (FRA) |
Cele Mai Bune Rezultate 2011/2012
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Solos Novices 3 | Dans Obligatoriu | 21.72 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 23.70 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) |
| Solos Novices 3 | Total | 45.42 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY (FRA) |
Cele Mai Bune Rezultate 2010/2011
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Categorie 6 | NOVICES-ESPOIRS-DANSE-IMPOSEE-1 | 9.87 | CHAMPIONNAT REGIONAL ILE DE FRANCE 1er TOUR (FRA) |
| Categorie 6 | NOVICES-ESPOIRS-DANSE-IMPOSEE-2 | 11.21 | CHAMPIONNAT REGIONAL ILE DE FRANCE 1er TOUR (FRA) |
| Categorie 6 Novices/Espoirs | Total | 21.08 | CHAMPIONNAT REGIONAL ILE DE FRANCE 1er TOUR (FRA) |
| Solos Argent 1 | Dans Obligatoriu | 21.36 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Argent 1 | INTERPRETATION-DANCE | 25.94 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
| Solos Argent 1 | Total | 47.30 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-FONTENAY (FRA) |
Rezultate din sezoanele anterioare
Sezonul 2012/2013
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.03.2013 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback FRA |
Solos Espoirs 1 cu Fra SOLO | 13 | 35.34 |
Pattern Dance (Without Keypoints) 12 (15.25) Interpretation Dance 13 (20.09)
|
| 19–20.01.2013 | CN3-BREST-TROPHEE PENN AR BED 2013 FRA |
Solos Espoirs 1 cu Fra SOLO | 7 | 45.08 |
Compulsory Dance 8 (19.98) Interpretation Dance 8 (25.10)
|
| 08–09.12.2012 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT FRA |
Solos Espoirs 1 cu Fra SOLO | Retras | ||
| 24–25.11.2012 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J1 ROUEN FRA |
Solos Espoirs 1 cu Fra SOLO | 10 | 43.37 |
Compulsory Dance 10 (17.58) Interpretation Dance 10 (25.79)
|
Sezonul 2011/2012
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.03.2012 | CHAMPIONNAT NATIONAL LE HAVRE FRA |
Solos Novices 3 cu Fra SOLO | 6 | 44.92 |
Compulsory Dance 7 (21.36) Interpretation Dance 5 (23.56)
|
| 04–05.02.2012 | CHAMPIONNAT NATIONAL FRA |
Solos Novices 3 cu Fra SOLO | 4 | 43.33 |
Compulsory Dance 5 (20.17) Interpretation Dance 5 (23.16)
|
| 10–11.10.2011 | CHAMPIONNAT NATIONAL VIRY FRA |
Solos Novices 3 cu Fra SOLO | 9 | 45.42 |
Compulsory Dance 7 (21.72) Interpretation Dance 11 (23.70)
|