Daisy Jane BINDER inactiv Access
Evoluția punctajului
Hartă a elementelor ⓘ
Cel Mai Bun Personal
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Program Scurt | 20.91 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Girls | Patinoar Liber | 41.62 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Girls | Total | 62.29 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) | 2024/2025 |
Cele mai bune punctaje din categoriile anterioare
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice U15 Girls | Program Scurt | 21.01 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Patinoar Liber | 43.13 | 34. Flimser Trophy 2023 (Flims/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Total | 63.17 | 34. Flimser Trophy 2023 (Flims/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U16 Girls | Program Scurt | 18.95 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice U16 Girls | Patinoar Liber | 33.24 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice U16 Girls | Total | 52.19 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) | 2024/2025 |
| Bronze Girls | Total | 24.13 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Bronze Younger Girls | Total | 27.42 | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Cadet (Bronze) Girls Younger | Total | 24.39 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Total | 39.81 | StadtZchMeisterschaft23 (Zürich Oerlikon/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Program Scurt | 23.49 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Patinoar Liber | 37.81 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Total | 59.43 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2022/2023 |
| Mini Girls | Program Scurt | 22.47 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini Girls | Patinoar Liber | 39.02 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini Girls | Total | 60.43 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 Girls | Program Scurt | 20.47 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 Girls | Patinoar Liber | 32.87 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 Girls | Total | 53.34 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Minis U12 | Program Scurt | 17.92 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Minis U12 | Patinoar Liber | 36.86 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Speranze U13 Girls | Program Scurt | 21.04 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Patinoar Liber | 32.98 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Total | 54.02 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
Cele mai bune punctaje din sezoanele anterioare
Cele Mai Bune Rezultate 2024/2025
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Program Scurt | 20.91 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Patinoar Liber | 41.62 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Total | 62.29 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Program Scurt | 18.95 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Patinoar Liber | 33.24 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Total | 52.19 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
Cele Mai Bune Rezultate 2023/2024
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice U15 Girls | Program Scurt | 21.01 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Patinoar Liber | 43.13 | 34. Flimser Trophy 2023 (Flims/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Total | 63.17 | 34. Flimser Trophy 2023 (Flims/SUI) |
Cele Mai Bune Rezultate 2022/2023
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls | Patinoar Liber | 39.81 | StadtZchMeisterschaft23 (Zürich Oerlikon/SUI) |
| Jugend Girls | Total | 39.81 | StadtZchMeisterschaft23 (Zürich Oerlikon/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Program Scurt | 23.49 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Patinoar Liber | 37.81 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Total | 59.43 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Program Scurt | 21.04 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Patinoar Liber | 32.98 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Total | 54.02 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
Cele Mai Bune Rezultate 2021/2022
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Mini Girls | Program Scurt | 22.47 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
| Mini Girls | Patinoar Liber | 39.02 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Mini Girls | Total | 60.43 | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Program Scurt | 20.47 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Girls | Patinoar Liber | 32.87 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Girls | Total | 53.34 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Minis U12 | Program Scurt | 17.92 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Minis U12 | Patinoar Liber | 36.86 | 56ème Championnat romand (SUI) |
Cele Mai Bune Rezultate 2020/2021
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Bronze Younger Girls | Patinoar Liber | 25.05 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| Bronze Younger Girls | Total | 25.05 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
Cele Mai Bune Rezultate 2019/2020
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls | Patinoar Liber | 24.13 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Bronze Girls | Total | 24.13 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Bronze Younger Girls | Patinoar Liber | 27.42 | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| Bronze Younger Girls | Total | 27.42 | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| Cadet (Bronze) Girls Younger | Patinoar Liber | 24.39 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Cadet (Bronze) Girls Younger | Total | 24.39 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
Rezultate din sezoanele anterioare
Sezonul 2024/2025
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.12.2024 | Pilatus Cup 24 Luzern/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 31 | 58.82 |
Short Program 29 (20.91) Free Skating 30 (37.91)
|
| 15–17.11.2024 | Züri Leu Cup 24 Zürich-Oerlikon/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 15 | 62.29 |
Short Program 14 (20.67) Free Skating 12 (41.62)
|
| 08–10.11.2024 | 20. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 33 | 54.26 |
Short Program 32 (18.44) Free Skating 30 (35.82)
|
| 04–06.10.2024 | Ticino Cup 2024 Bellizona/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 20 | 52.19 |
Short Program 19 (18.95) Free Skating 20 (33.24)
|
Sezonul 2023/2024
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–28.01.2024 | Trophée Romand 2024 Chaux-de-Fonds/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 29 | 60.69 |
Short Program 33 (20.34) Free Skating 28 (40.35)
|
| 19–21.01.2024 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 24 | 61.15 |
Short Program 25 (21.01) Free Skating 23 (40.14)
|
| 08–10.12.2023 | PilatusCup 2023 / 2024 Luzern/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 36 | 55.62 |
Short Program 36 (18.95) Free Skating 34 (36.67)
|
| 30.11–03.12.2023 | 34. Flimser Trophy 2023 Flims/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 16 | 63.17 |
Short Program 16 (20.04) Free Skating 14 (43.13)
|
| 17–19.11.2023 | Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 15 | 60.50 |
Short Program 15 (19.66) Free Skating 14 (40.84)
|
| 10–12.11.2023 | 19. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 31 | 62.82 |
Short Program 31 (20.63) Free Skating 31 (42.19)
|
| 27–29.10.2023 | Montalin Cup 2023 Chur/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 20 | 62.26 |
Short Program 21 (19.75) Free Skating 18 (42.51)
|
Sezonul 2022/2023
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2023 | StadtZchMeisterschaft23 Zürich Oerlikon/SUI |
Jugend Girls | 4 | 39.81 |
Free Skating 4 (39.81)
|
| 17–19.02.2023 | CS Speranze e Mini Nat. 32 Bellinzona/SUI |
Speranze U13 Girls | 32 | 54.02 |
Short Program 28 (21.04) Free Skating 34 (32.98)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Jugend U13 Girls | 20 | 50.93 |
Short Program 13 (23.49) Free Skating 20 (27.44)
|
| 18–20.11.2022 | 25. Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Jugend U13 Girls | 12 | 56.32 |
Short Program 11 (19.83) Free Skating 12 (36.49)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Jugend U13 Girls | 18 | 59.43 |
Short Program 20 (21.62) Free Skating 18 (37.81)
|
| 23–25.09.2022 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Jugend U13 Girls | 18 | 51.38 |
Short Program 21 (16.21) Free Skating 16 (35.17)
|
Sezonul 2021/2022
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Minis U12 |
Free Skating 37 (36.86) Short Program 42 (17.92)
|
||
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Mini Girls | 24 | 60.19 |
Short Program 25 (21.17) Free Skating 21 (39.02)
|
| 19–21.11.2021 | 24. Züri Leu Cup 2021 SUI |
Mini Girls | 13 | 60.43 |
Short Program 15 (22.47) Free Skating 14 (37.96)
|
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Mini U12 Girls | 30 | 53.34 |
Short Program 24 (20.47) Free Skating 31 (32.87)
|
| 15–17.10.2021 | 13ème Trophée romand, Lausanne SUI |
Mini Girls |
Free Skating 23 (28.69) Short Program 13 (21.07)
|
||
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Mini U12 Girls | 35 | 39.44 |
Short Program 35 (15.24) Free Skating 35 (24.20)
|
Sezonul 2020/2021
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2020 | Montalin Cup 2020 SUI |
Bronze Younger Girls | 6 | 25.05 |
Free Skating 6 (25.05)
|
Sezonul 2019/2020
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–15.12.2019 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Cadet (Bronze) Girls Younger | 9 | 24.39 |
Free Skating 9 (24.39)
|
| 15–17.11.2019 | 23. Züri Leu Cup 2019 SUI |
Bronze Girls | 7 | 24.13 |
Free Skating 7 (24.13)
|
| 25–27.10.2019 | Montalin Cup 2019 SUI |
Bronze Younger Girls | 8 | 27.42 |
Free Skating 8 (27.42)
|
| 20–22.09.2019 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Bronze Younger Girls | 7 | 25.73 |
Free Skating 7 (25.73)
|