Ice Fire inactiv Access
Evoluția punctajului
Hartă a elementelor ⓘ
Cel Mai Bun Personal
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Adults | Total | 37.11 | Britannia Cup Interclub 2025 (Nottingham/GBR) | 2024/2025 |
Cele mai bune punctaje din categoriile anterioare
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Adult | Total | 30.93 | 2nd Hevelius Cup 2018 (POL) | 2017/2018 |
| Basic Novice | Total | 36.39 | MP w Lyzwiarstwie Synchronicznym (POL) | 2017/2018 |
| Basic Novice Teams | Total | 24.57 | Puchar Elblaga 2013 - Formacje Synchroniczne (POL) | 2012/2013 |
| Junior | Program Scurt | 29.98 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) | 2016/2017 |
| Junior | Patinoar Liber | 50.06 | MP w Lyzwiarstwie Synchronicznym (POL) | 2017/2018 |
| Junior | Total | 79.35 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) | 2016/2017 |
| Juvenile | Total | 28.54 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) | 2016/2017 |
| Mixed Age | Total | 44.76 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) | 2016/2017 |
| Pre-Juvenile | Total | 17.79 | 2nd Hevelius Cup 2018 (POL) | 2017/2018 |
Cele mai bune punctaje din sezoanele anterioare
Cele Mai Bune Rezultate 2024/2025
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Adults | Patinoar Liber | 37.11 | Britannia Cup Interclub 2025 (Nottingham/GBR) |
| Adults | Total | 37.11 | Britannia Cup Interclub 2025 (Nottingham/GBR) |
Cele Mai Bune Rezultate 2017/2018
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Adult | Patinoar Liber | 30.93 | 2nd Hevelius Cup 2018 (POL) |
| Adult | Total | 30.93 | 2nd Hevelius Cup 2018 (POL) |
| Basic Novice | Patinoar Liber | 36.39 | MP w Lyzwiarstwie Synchronicznym (POL) |
| Basic Novice | Total | 36.39 | MP w Lyzwiarstwie Synchronicznym (POL) |
| Junior | Program Scurt | 29.05 | 2nd Hevelius Cup 2018 (POL) |
| Junior | Patinoar Liber | 50.06 | MP w Lyzwiarstwie Synchronicznym (POL) |
| Junior | Total | 79.10 | 2nd Hevelius Cup 2018 (POL) |
| Juvenile | Patinoar Liber | 27.64 | 2nd Hevelius Cup 2018 (POL) |
| Juvenile | Total | 27.64 | 2nd Hevelius Cup 2018 (POL) |
| Pre-Juvenile | Patinoar Liber | 17.79 | 2nd Hevelius Cup 2018 (POL) |
| Pre-Juvenile | Total | 17.79 | 2nd Hevelius Cup 2018 (POL) |
Cele Mai Bune Rezultate 2016/2017
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Junior | Program Scurt | 29.98 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) |
| Junior | Patinoar Liber | 49.37 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) |
| Junior | Total | 79.35 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) |
| Juvenile | Patinoar Liber | 28.54 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) |
| Juvenile | Total | 28.54 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) |
| Mixed Age | Patinoar Liber | 44.76 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) |
| Mixed Age | Total | 44.76 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) |
Cele Mai Bune Rezultate 2012/2013
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Teams | Patinoar Liber | 24.57 | Puchar Elblaga 2013 - Formacje Synchroniczne (POL) |
| Basic Novice Teams | Total | 24.57 | Puchar Elblaga 2013 - Formacje Synchroniczne (POL) |
Rezultate din sezoanele anterioare
Sezonul 2024/2025
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–12.01.2025 | Britannia Cup Interclub 2025 🥇 Nat. champion Nottingham/GBR |
Adults | 1 | 37.11 |
Free Skating 1 (37.11)
|
Sezonul 2017/2018
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.02.2018 | 2nd Hevelius Cup 2018 POL |
Basic Novice | 1 | 34.40 |
Free Skating 1 (34.40)
|
| 10–11.02.2018 | 2nd Hevelius Cup 2018 POL |
Pre-Juvenile | 1 | 17.79 |
Free Skating 1 (17.79)
|
| 10–11.02.2018 | 2nd Hevelius Cup 2018 POL |
Adult | 3 | 30.93 |
Free Skating 3 (30.93)
|
| 10–11.02.2018 | 2nd Hevelius Cup 2018 POL |
Juvenile | 2 | 27.64 |
Free Skating 2 (27.64)
|
| 10–11.02.2018 | 2nd Hevelius Cup 2018 POL |
Junior | 3 | 79.10 |
Short Program 3 (29.05) Free Skating 3 (50.05)
|
| 13.01.2018 | MP w Lyzwiarstwie Synchronicznym POL |
Adult | 1 | 24.23 |
Free Skating 1 (24.23)
|
| 13.01.2018 | MP w Lyzwiarstwie Synchronicznym POL |
Pre-Juvenile | 1 | 16.82 |
Free Skating 1 (16.82)
|
| 13.01.2018 | MP w Lyzwiarstwie Synchronicznym POL |
Juvenile | 2 | 24.47 |
Free Skating 2 (24.47)
|
| 13.01.2018 | MP w Lyzwiarstwie Synchronicznym POL |
Basic Novice | 1 | 36.39 |
Free Skating 1 (36.39)
|
| 13.01.2018 | MP w Lyzwiarstwie Synchronicznym POL |
Junior | 1 | 77.83 |
Short Program 1 (27.77) Free Skating 1 (50.06)
|
Sezonul 2016/2017
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2017 | 1st Hevelius Cup 2017 POL |
Mixed Age | 1 | 44.76 |
Free Skating 1 (44.76)
|
| 05.02.2017 | 1st Hevelius Cup 2017 POL |
Juvenile | 1 | 28.54 |
Free Skating 1 (28.54)
|
| 05.02.2017 | 1st Hevelius Cup 2017 POL |
Junior | 2 | 79.35 |
Short Program 2 (29.98) Free Skating 2 (49.37)
|
Sezonul 2012/2013
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2013 | Puchar Elblaga 2013 - Formacje Synchroniczne POL |
Basic Novice Teams | 1 | 24.57 |
Free Skating 1 (24.57)
|
| 10–13.01.2013 | Mentor Nestle Nesquik Torun Cup 2013 POL |
Novice Basic Teams |