Icicles Junior Access
Evoluția punctajului
Hartă a elementelor ⓘ
Cel Mai Bun Personal
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Program Scurt | 62.89 | Steel City Trophy International 2026 (Sheffield/GBR) | 2025/2026 |
| Junior | Patinoar Liber | 107.47 | Steel City Trophy International 2026 (Sheffield/GBR) | 2025/2026 |
| Junior | Total | 170.36 | Steel City Trophy International 2026 (Sheffield/GBR) | 2025/2026 |
Cele mai bune punctaje din categoriile anterioare
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| ISU Junior | Program Scurt | 40.78 | Skate London Synchro Opens (London/GBR) | 2022/2023 |
| ISU Junior | Patinoar Liber | 62.70 | Skate London Synchro Opens (London/GBR) | 2022/2023 |
| ISU Junior | Patinoar Liber | 87.56 | Skate London Synchro Opens (London/GBR) | 2024/2025 |
| ISU Junior | SHORT-PROGAM | 52.32 | Skate London Synchro Opens (London/GBR) | 2024/2025 |
| ISU Junior | ISU-JUNIOR-SP | 47.74 | Skate London Synchro 2025 (London/GBR) | 2025/2026 |
| ISU Junior | ISU-JUNIOR-FP | 103.93 | Skate London Synchro 2025 (London/GBR) | 2025/2026 |
| ISU Junior | Total | 139.88 | Skate London Synchro Opens (London/GBR) | 2024/2025 |
| ISU Junior | Total | 151.67 | Skate London Synchro 2025 (London/GBR) | 2025/2026 |
| ISU Junior ISU Junior | Program Scurt | 47.74 | Skate London Synchro 2025 (London/GBR) | 2025/2026 |
| ISU Junior ISU Junior | Patinoar Liber | 103.93 | Skate London Synchro 2025 (London/GBR) | 2025/2026 |
| Junior ISU | Program Scurt | 40.15 | Trophy d'Ecosse 2019 (Dumfries/GBR) | 2018/2019 |
| Junior ISU | Patinoar Liber | 73.97 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
| Junior ISU | Total | 109.76 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
Cele Mai Bune Rezultate 2025/2026
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| ISU Junior | ISU-JUNIOR-FP | 103.93 | Skate London Synchro 2025 (London/GBR) |
| ISU Junior | ISU-JUNIOR-SP | 47.74 | Skate London Synchro 2025 (London/GBR) |
| ISU Junior | Total | 151.67 | Skate London Synchro 2025 (London/GBR) |
| ISU Junior ISU Junior | Program Scurt | 47.74 | Skate London Synchro 2025 (London/GBR) |
| ISU Junior ISU Junior | Patinoar Liber | 103.93 | Skate London Synchro 2025 (London/GBR) |
| Junior | Program Scurt | 62.89 | Steel City Trophy International 2026 (Sheffield/GBR) |
| Junior | Patinoar Liber | 107.47 | Steel City Trophy International 2026 (Sheffield/GBR) |
| Junior | Total | 170.36 | Steel City Trophy International 2026 (Sheffield/GBR) |
Cele mai bune punctaje din sezoanele anterioare
Cele Mai Bune Rezultate 2024/2025
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| ISU Junior | Patinoar Liber | 87.56 | Skate London Synchro Opens (London/GBR) |
| ISU Junior | SHORT-PROGAM | 52.32 | Skate London Synchro Opens (London/GBR) |
| ISU Junior | Total | 139.88 | Skate London Synchro Opens (London/GBR) |
| Junior | Program Scurt | 56.05 | Steel City Trophy (Sheffield/GBR) |
| Junior | Patinoar Liber | 98.84 | Steel City Trophy (Sheffield/GBR) |
| Junior | Total | 154.89 | Steel City Trophy (Sheffield/GBR) |
Cele Mai Bune Rezultate 2023/2024
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| ISU Junior | ISU-JUNIOR-FP | 83.43 | Britannia Cup 2024 (Nottingham/GBR) |
| ISU Junior | ISU-JUNIOR-SP | 40.77 | Britannia Cup 2024 (Nottingham/GBR) |
| ISU Junior | Total | 124.20 | Britannia Cup 2024 (Nottingham/GBR) |
| ISU Junior ISU Junior | Program Scurt | 40.77 | Britannia Cup 2024 (Nottingham/GBR) |
| ISU Junior ISU Junior | Patinoar Liber | 83.43 | Britannia Cup 2024 (Nottingham/GBR) |
| Junior | Program Scurt | 47.05 | Steel City Trophy International 2024 (Sheffield/GBR) |
| Junior | Patinoar Liber | 84.31 | Steel City Trophy International 2024 (Sheffield/GBR) |
| Junior | Total | 131.36 | Steel City Trophy International 2024 (Sheffield/GBR) |
| Junior ISU | Program Scurt | 35.79 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Junior ISU | Patinoar Liber | 73.97 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Junior ISU | Total | 109.76 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
Cele Mai Bune Rezultate 2022/2023
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| ISU Junior | Program Scurt | 40.78 | Skate London Synchro Opens (London/GBR) |
| ISU Junior | Patinoar Liber | 62.70 | Skate London Synchro Opens (London/GBR) |
| ISU Junior | Total | 103.48 | Skate London Synchro Opens (London/GBR) |
| ISU Junior ISU Junior | Program Scurt | 40.78 | Skate London Synchro Opens (London/GBR) |
| ISU Junior ISU Junior | Patinoar Liber | 62.70 | Skate London Synchro Opens (London/GBR) |
| Junior | Program Scurt | 44.27 | SteelCityTrophy23 (Sheffield/GBR) |
| Junior | Patinoar Liber | 80.93 | SteelCityTrophy23 (Sheffield/GBR) |
| Junior | Total | 125.20 | SteelCityTrophy23 (Sheffield/GBR) |
Cele Mai Bune Rezultate 2021/2022
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Junior | Program Scurt | 43.40 | Steel City Trophy 2022 (GBR) |
| Junior | Patinoar Liber | 69.47 | Steel City Trophy 2022 (GBR) |
| Junior | Total | 112.87 | Steel City Trophy 2022 (GBR) |
Cele Mai Bune Rezultate 2019/2020
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Junior | Program Scurt | 29.78 | 4th Lumière Cup (NED) |
| Junior | Patinoar Liber | 72.75 | Steel City Trophy 2020 (GBR) |
| Junior | Total | 100.49 | 4th Lumière Cup (NED) |
Cele Mai Bune Rezultate 2018/2019
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Junior ISU | Program Scurt | 40.15 | Trophy d'Ecosse 2019 (Dumfries/GBR) |
| Junior ISU | Patinoar Liber | 63.86 | Trophy d'Ecosse 2019 (Dumfries/GBR) |
| Junior ISU | Total | 104.01 | Trophy d'Ecosse 2019 (Dumfries/GBR) |
Sezonul 2025/2026
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.03.2026 | Steel City Trophy International 2026 Sheffield/GBR |
Junior | 1 | 170.36 |
Short Program 1 (62.89) Free Skating 1 (107.47)
|
| 14–15.11.2025 | Skate London Synchro 2025 London/GBR |
ISU Junior ISU Junior |
Free Skating 1 (103.93) Short Program 1 (47.74)
|
||
| 14–15.11.2025 | Skate London Synchro 2025 London/GBR |
ISU Junior | 1 | 151.67 |
ISU Junior SP 1 (47.74) ISU Junior Fp 1 (103.93)
|
| 01.11–12.12.2025 | Britannia Synchronized Skating Championships Nottingham/GBR |
Junior | 4 | 152.61 |
Short Program 6 (49.74) Free Skating 4 (102.87)
|
Rezultate din sezoanele anterioare
Sezonul 2024/2025
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.02–02.03.2025 | Steel City Trophy Sheffield/GBR |
Junior | 1 | 154.89 |
Short Program 1 (56.05) Free Skating 1 (98.84)
|
| 15–17.11.2024 | Skate London Synchro Opens London/GBR |
ISU Junior | 1 | 139.88 |
Short Progam 1 (52.32) Free Skating 1 (87.56)
|
Sezonul 2023/2024
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.03.2024 | Steel City Trophy International 2024 Sheffield/GBR |
Junior | 5 | 131.36 |
Short Program 5 (47.05) Free Skating 5 (84.31)
|
| 13–15.01.2024 | Britannia Cup 2024 🏅 Nat. 2 Nottingham/GBR |
ISU Junior | 2 | 124.20 |
ISU Junior SP 2 (40.77) ISU Junior Fp 2 (83.43)
|
| 13–15.01.2024 | Britannia Cup 2024 Nationals Nottingham/GBR |
ISU Junior ISU Junior |
Free Skating 2 (83.43) Short Program 2 (40.77)
|
||
| 16–17.12.2023 | Santa Claus Cup 2023 Brno/CZE |
Junior ISU | 10 | 109.76 |
Short Program 11 (35.79) Free Skating 9 (73.97)
|
| 26–27.11.2023 | Skate London Synchro Opens London/GBR |
ISU Junior | 2 | 110.00 |
ISU Junior SP 2 (38.91) ISU Junior Fp 2 (71.09)
|
| 26–27.11.2023 | Skate London Synchro Opens London/GBR |
ISU Junior ISU Junior |
Free Skating 2 (71.09) Short Program 2 (38.91)
|
Sezonul 2022/2023
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–05.03.2023 | SteelCityTrophy23 Sheffield/GBR |
Junior | 3 | 125.20 |
Short Program 3 (44.27) Free Skating 3 (80.93)
|
| 14–15.11.2022 | Skate London Synchro Opens London/GBR |
ISU Junior ISU Junior |
Free Skating 2 (62.70) Short Program 1 (40.78)
|
||
| 14–15.11.2022 | Skate London Synchro Opens London/GBR |
ISU Junior | 2 | 103.48 |
ISU Junior Short Program 1 (40.78) ISU Junior Free Skating 2 (62.70)
|
Sezonul 2021/2022
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.03.2022 | Steel City Trophy 2022 GBR |
Junior | 1 | 112.87 |
Short Program 1 (43.40) Free Skating 1 (69.47)
|
Sezonul 2019/2020
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.03.2020 | Steel City Trophy 2020 GBR |
Junior | 2 | 99.52 |
Short Program 3 (26.77) Free Skating 2 (72.75)
|
| 12–15.12.2019 | 4th Lumière Cup NED |
Junior | 9 | 100.49 |
Short Program 11 (29.78) Free Skating 7 (70.71)
|
Sezonul 2018/2019
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.02.2019 | Trophy d'Ecosse 2019 Dumfries/GBR |
Junior ISU | 2 | 104.01 |
Short Program 2 (40.15) Free Skating 2 (63.86)
|