Lou GIANOTTI Access
Evoluția punctajului
Hartă a elementelor ⓘ
Cel Mai Bun Personal
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Copper Adulte | Total | 10.36 | Coupe Neuchâteloise 2026 (Neuchâtel/SUI) | 2025/2026 |
| Copper B | Total | 12.49 | Coupe Fleurisanne 2024 (Fleurier/SUI) | 2023/2024 |
| Copper B Ainées | Total | 12.80 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) | 2023/2024 |
| Copper B Girls | Total | 15.47 | Coupe du Rhône 2023, Sion (Sion/SUI) | 2023/2024 |
| Copper B2 Girls | Patinoar Liber | 13.80 | 10ème Zähringer Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Copper Bb | Total | 10.58 | Coupe 13 étoiles 2025 (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Steel B Ainées | Total | 12.76 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) | 2022/2023 |
| Steel B Girls | Total | 8.98 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) | 2023/2024 |
Cele Mai Bune Rezultate 2025/2026
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Copper Adulte | Patinoar Liber | 10.36 | Coupe Neuchâteloise 2026 (Neuchâtel/SUI) |
| Copper Adulte | Total | 10.36 | Coupe Neuchâteloise 2026 (Neuchâtel/SUI) |
Cele mai bune punctaje din sezoanele anterioare
Cele Mai Bune Rezultate 2024/2025
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Copper Bb | Patinoar Liber | 10.58 | Coupe 13 étoiles 2025 (Sion/SUI) |
| Copper Bb | Total | 10.58 | Coupe 13 étoiles 2025 (Sion/SUI) |
Cele Mai Bune Rezultate 2023/2024
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Copper B | Patinoar Liber | 12.49 | Coupe Fleurisanne 2024 (Fleurier/SUI) |
| Copper B | Total | 12.49 | Coupe Fleurisanne 2024 (Fleurier/SUI) |
| Copper B Ainées | Patinoar Liber | 12.80 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Copper B Ainées | Total | 12.80 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Copper B Girls | Patinoar Liber | 15.47 | Coupe du Rhône 2023, Sion (Sion/SUI) |
| Copper B Girls | Total | 15.47 | Coupe du Rhône 2023, Sion (Sion/SUI) |
| Steel B Girls | Patinoar Liber | 8.98 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
| Steel B Girls | Total | 8.98 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
Cele Mai Bune Rezultate 2022/2023
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Steel B Ainées | Patinoar Liber | 12.76 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Steel B Ainées | Total | 12.76 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
Cele Mai Bune Rezultate 2021/2022
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Copper B Girls | Patinoar Liber | 13.16 | 29ème Coupe du Rhône (SUI) |
| Copper B2 Girls | Patinoar Liber | 13.80 | 10ème Zähringer Cup (SUI) |
Sezonul 2025/2026
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.02–01.03.2026 | Ice Trophy 2026 Biel/SUI |
Copper Adult Women | Retras | ||
| 21.02.2026 | Trophée des Etoiles Saint-Imier/SUI |
Copper Adulte | Retras | ||
| 16–18.01.2026 | Coupe Neuchâteloise 2026 Neuchâtel/SUI |
Copper Adulte | 2 | 10.36 |
Free Skating 2 (10.36)
|
| 15–16.11.2025 | 20ème Coupe des Franches-Montagnes Saignelégier/SUI |
Copper Adulte | 2 | 9.68 |
Free Skating 2 (9.68)
|
| 31.10–02.11.2025 | 14ème Zäringer Cup Fribourg/SUI |
Copper Adulte | 2 | 9.33 |
Free Skating 2 (9.33)
|
Rezultate din sezoanele anterioare
Sezonul 2024/2025
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.03.2025 | Coupe 13 étoiles 2025 Sion/SUI |
Copper Bb | 7 | 10.58 |
Free Skating 7 (10.58)
|
Sezonul 2023/2024
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–21.01.2024 | Coupe Neuchâteloise Neuchâtel/SUI |
Copper B Ainées | 12 | 12.80 |
Free Skating 12 (12.80)
|
| 13.01.2024 | Coupe Fleurisanne 2024 Fleurier/SUI |
Copper B | 3 | 12.49 |
Free Skating 3 (12.49)
|
| 02–03.12.2023 | Coupe du Rhône 2023, Sion Sion/SUI |
Copper B Girls | 2 | 15.47 |
Free Skating 2 (15.47)
|
| 16–17.09.2023 | Coupe de Lausanne 2023 Lausanne/SUI |
Steel B Girls | 3 | 8.98 |
Free Skating 3 (8.98)
|
Sezonul 2022/2023
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.01.2023 | Coupe de Neuchâtel Neuchâtel/SUI |
Steel B Ainées | 1 | 12.76 |
Free Skating 1 (12.76)
|
Sezonul 2021/2022
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.03.2022 | 10ème Zähringer Cup SUI |
Copper B2 Girls |
Free Skating 5 (13.80)
|
||
| 18–19.12.2021 | 29ème Coupe du Rhône SUI |
Copper B Girls |
Free Skating 8 (13.16)
|