Noémi BÁLINT inactiv Access
Evoluția punctajului
Hartă a elementelor ⓘ
Cel Mai Bun Personal
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Recreational C Gold | Total | 29.60 | II Tavasz Kupa (HUN) | 2021/2022 |
Cele mai bune punctaje din categoriile anterioare
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la | Sezon |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls | Total | 19.22 | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) | 2020/2021 |
| Basic Novice Girls II. | Total | 20.51 | VALENTIN KUPA, 2021 (HUN) | 2020/2021 |
| Basicnovice-Girls | Total | 23.80 | Óbuda Skating Cup (HUN) | 2021/2022 |
| Chicks Girls 2008 | Total | 10.62 | Jégmadár Easter Cup (HUN) | 2015/2016 |
| Recreational C-D Gold | Total | 24.21 | Óbuda Spring Cup 2022 (HUN) | 2021/2022 |
Cele mai bune punctaje din sezoanele anterioare
Cele Mai Bune Rezultate 2021/2022
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Basicnovice-Girls | Patinoar Liber | 23.80 | Óbuda Skating Cup (HUN) |
| Basicnovice-Girls | Total | 23.80 | Óbuda Skating Cup (HUN) |
| Recreational C Gold | Patinoar Liber | 29.60 | II Tavasz Kupa (HUN) |
| Recreational C Gold | Total | 29.60 | II Tavasz Kupa (HUN) |
| Recreational C-D Gold | Patinoar Liber | 24.21 | Óbuda Spring Cup 2022 (HUN) |
| Recreational C-D Gold | Total | 24.21 | Óbuda Spring Cup 2022 (HUN) |
Cele Mai Bune Rezultate 2020/2021
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls | Patinoar Liber | 19.22 | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) |
| Basic Novice Girls | Total | 19.22 | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) |
| Basic Novice Girls II. | Patinoar Liber | 20.51 | VALENTIN KUPA, 2021 (HUN) |
| Basic Novice Girls II. | Total | 20.51 | VALENTIN KUPA, 2021 (HUN) |
Cele Mai Bune Rezultate 2015/2016
| Categorie | Segment | Punctaj | Realizat la |
|---|---|---|---|
| Chicks Girls 2008 | Patinoar Liber | 10.62 | Jégmadár Easter Cup (HUN) |
| Chicks Girls 2008 | Total | 10.62 | Jégmadár Easter Cup (HUN) |
Rezultate din sezoanele anterioare
Sezonul Unknown season
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| Vasas Kupa HUN |
Basic Novice Girls II. | 7 | 18.19 |
Free Skating 7 (18.19)
|
Sezonul 2021/2022
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–27.03.2022 | II Tavasz Kupa HUN |
Recreational C Gold | 2 | 29.60 |
Free Skating 2 (29.60)
|
| 11–13.03.2022 | Óbuda Spring Cup 2022 HUN |
Recreational C-D Gold | 4 | 24.21 |
Free Skating 4 (24.21)
|
| 17–19.12.2021 | Christmas Cup HUN |
Recreational C Gold | 1 | 26.58 |
Free Skating 1 (26.58)
|
| 09.10.2021 | Óbuda Skating Cup HUN |
Basicnovice-Girls | 13 | 23.80 |
Free Skating 13 (23.80)
|
Sezonul 2020/2021
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.04.2021 | Jégmadár Kupa 2021 HUN |
Basic Novice II Girls | 9 | 19.48 |
Free Skating 9 (19.48)
|
| 27.02.2021 | VALENTIN KUPA, 2021 HUN |
Basic Novice Girls II. | 10 | 20.51 |
Free Skating 10 (20.51)
|
| 04–07.02.2021 | Hungarian Youth National Championships 2021 Nat. 29 Budapest/HUN |
Basic Novice Girls | 29 | 19.22 |
Free Skating 29 (19.22)
|
| 16–17.01.2021 | Sebestyén Kupa HUN |
Basic Novice Girls II. | 6 | 19.27 |
Free Skating 6 (19.27)
|
Sezonul 2015/2016
| Dată | Eveniment | Categorie | Loc | Puncte | Segmente |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.04.2016 | Jégmadár Easter Cup HUN |
Chicks Girls 2008 | 6 | 10.62 |
Free Skating 6 (10.62)
|
| 31.03–02.04.2016 | 11th AVAS Cup_Non ISU HUN |
Chicks 2008 Girls | 13 | 7.73 |
Free Skating 13 (7.73)
|