Alexane BIPPERT neaktívni Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Copper B | Celkový | 11.70 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) | 2023/2024 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Copper B Ainées | Celkový | 9.97 | 13ème Coupe d’Ajoie (Porrentruy/SUI) | 2024/2025 |
| Copper B Girls | Celkový | 12.46 | Trophée des Etoiles 2024 (Saint-Imier/SUI) | 2023/2024 |
| Copper B Jeunes | Celkový | 10.74 | 11ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) | 2022/2023 |
| Copper Bb | Celkový | 11.11 | 19ème Coupe des Franches-Montagnes (Franches-Montagnes/SUI) | 2023/2024 |
| Nickel B | Voľné jazdy | 4.30 | Trophée des Etoiles 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Steel B | Voľné jazdy | 9.09 | Trophée des Etoiles 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Steel B Ainées | Celkový | 10.93 | Coupe Prévôtoise 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Steel Bb Girls | Voľné jazdy | 9.89 | 17ème Coupe des Franches-Montagnees (SUI) | 2021/2022 |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2024/2025
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Copper B | Voľné jazdy | 9.98 | 4ème Coupe Fleurisanne (Fleurier/SUI) |
| Copper B | Celkový | 9.98 | 4ème Coupe Fleurisanne (Fleurier/SUI) |
| Copper B Ainées | Voľné jazdy | 9.97 | 13ème Coupe d’Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Copper B Ainées | Celkový | 9.97 | 13ème Coupe d’Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Copper B Girls | Voľné jazdy | 9.59 | Ice Trophy 2025 (Biel/SUI) |
| Copper B Girls | Celkový | 9.59 | Ice Trophy 2025 (Biel/SUI) |
Najlepšie skóre 2023/2024
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Copper B | Voľné jazdy | 11.70 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Copper B | Celkový | 11.70 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Copper B Girls | Voľné jazdy | 12.46 | Trophée des Etoiles 2024 (Saint-Imier/SUI) |
| Copper B Girls | Celkový | 12.46 | Trophée des Etoiles 2024 (Saint-Imier/SUI) |
| Copper Bb | Voľné jazdy | 11.11 | 19ème Coupe des Franches-Montagnes (Franches-Montagnes/SUI) |
| Copper Bb | Celkový | 11.11 | 19ème Coupe des Franches-Montagnes (Franches-Montagnes/SUI) |
Najlepšie skóre 2022/2023
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Copper B | Voľné jazdy | 10.87 | Trophée des Etoiles (Saint-Imier/SUI) |
| Copper B | Celkový | 10.87 | Trophée des Etoiles (Saint-Imier/SUI) |
| Copper B Jeunes | Voľné jazdy | 10.74 | 11ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Copper B Jeunes | Celkový | 10.74 | 11ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) |
Najlepšie skóre 2021/2022
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Steel B | Voľné jazdy | 9.09 | Trophée des Etoiles 2022 (SUI) |
| Steel B Ainées | LIBRE | 10.93 | Coupe Prévôtoise 2022 (SUI) |
| Steel B Ainées | Celkový | 10.93 | Coupe Prévôtoise 2022 (SUI) |
| Steel Bb Girls | Voľné jazdy | 9.89 | 17ème Coupe des Franches-Montagnees (SUI) |
Najlepšie skóre 2019/2020
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Nickel B | Voľné jazdy | 4.30 | Trophée des Etoiles 2020 (SUI) |
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna 2024/2025
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2025 | 4ème Coupe Fleurisanne Fleurier/SUI |
Copper B | 13 | 9.98 |
Free Skating 13 (9.98)
|
| 01–02.03.2025 | Ice Trophy 2025 Biel/SUI |
Copper B Girls | 14 | 9.59 |
Free Skating 14 (9.59)
|
| 14–15.12.2024 | 13ème Coupe d’Ajoie Porrentruy/SUI |
Copper B Ainées | 5 | 9.97 |
Free Skating 5 (9.97)
|
Sezóna 2023/2024
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2024 | Trophée des Etoiles 2024 Saint-Imier/SUI |
Copper B Girls | 3 | 12.46 |
Free Skating 3 (12.46)
|
| 09–10.12.2023 | Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Copper B | 11 | 11.70 |
Free Skating 11 (11.70)
|
| 18–19.11.2023 | 19ème Coupe des Franches-Montagnes Franches-Montagnes/SUI |
Copper Bb | 8 | 11.11 |
Free Skating 8 (11.11)
|
Sezóna 2022/2023
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2023 | Trophée des Etoiles Saint-Imier/SUI |
Copper B | 9 | 10.87 |
Free Skating 9 (10.87)
|
| 17–18.12.2022 | 11ème Coupe d'Ajoie Porrentruy/SUI |
Copper B Jeunes | 10 | 10.74 |
Free Skating 10 (10.74)
|
| 19–20.11.2022 | 18ème Coupe des Franches-Montagnes Franches-Montagnes/SUI |
Copper B | 22 | 8.39 |
Free Skating 22 (8.39)
|
Sezóna 2021/2022
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2022 | Trophée des Etoiles 2022 SUI |
Steel B |
Free Skating 6 (9.09)
|
||
| 05–06.02.2022 | Coupe Prévôtoise 2022 SUI |
Steel B Ainées | 10 | 10.93 |
Libre 10 (10.93)
|
| 11–12.12.2021 | Coupe Tramelan 2021 SUI |
Steel B Ainées | OD | ||
| 20–21.11.2021 | 17ème Coupe des Franches-Montagnees SUI |
Steel Bb Girls |
Free Skating 12 (9.89)
|
Sezóna 2019/2020
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2020 | Trophée des Etoiles 2020 SUI |
Nickel B |
Free Skating 4 (4.30)
|