Alizé MILLET neaktívni Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Senior Solos | Pattern tanec | 28.34 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LE HAVRE (FRA) | 2016/2017 |
| Senior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 35.25 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LE HAVRE (FRA) | 2016/2017 |
| Senior Solos | Celkový | 63.59 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LE HAVRE (FRA) | 2016/2017 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Categorie 4 | BENJAMNS-MINIMES-II-DANSE-IMPOSEE-1 | 8.58 | CHAMPIONNAT REGIONAL ILE DE FRANCE 2ème TOUR (FRA) | 2010/2011 |
| Categorie 4 | BENJAMNS-MINIMES-II-DANSE-IMPOSEE-2 | 9.39 | CHAMPIONNAT REGIONAL ILE DE FRANCE 2ème TOUR (FRA) | 2010/2011 |
| Categorie 4 Benjamns/Minimes II | Celkový | 17.97 | CHAMPIONNAT REGIONAL ILE DE FRANCE 2ème TOUR (FRA) | 2010/2011 |
| Espoirs 1ere Annee | Pattern tanec | 8.81 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Espoirs 1ere Annee | INTERPRETATION-DANCE | 32.23 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Espoirs 1ere Annee | Celkový | 48.02 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) | 2014/2015 |
| Junior Solos | Pattern tanec | 26.17 | CHAMPIONNAT IDF 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Junior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 36.81 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) | 2015/2016 |
| Junior Solos | Celkový | 62.90 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Espoirs 1 | Pattern tanec | 22.53 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 34.82 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Espoirs 1 | Celkový | 54.29 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Junior 2 | Pattern tanec | 28.87 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J3 - DIJON (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Junior 2 | INTERPRETATION-DANCE | 32.44 | TOURNOI DE FRANCE 2015-2016 - J4 - RENNES (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Junior 2 | Celkový | 58.90 | TOURNOI DE FRANCE 2015-2016 - J4 - RENNES (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Novices 1 | Povinný tanec | 17.22 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J1 CHOLET (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 21.93 | TROPHEE DE LA PORCELAINE 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 1 | Celkový | 37.92 | TROPHEE DE LA PORCELAINE 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 2 | Pattern tanec | 24.14 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 22.87 | CN3-BREST-TROPHEE PENN AR BED 2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 28.14 | CN3-BREST-TROPHEE PENN AR BED 2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Novices 2 | Celkový | 51.30 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Novices 3 | Pattern tanec | 26.15 | CN2-LIM-Trophée de la Porcelaine-7 et 8 déc. 2013 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 33.36 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Novices 3 | Celkový | 57.32 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2016/2017
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Senior Solos | Pattern tanec | 28.34 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LE HAVRE (FRA) |
| Senior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 35.25 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LE HAVRE (FRA) |
| Senior Solos | Celkový | 63.59 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LE HAVRE (FRA) |
Najlepšie skóre 2015/2016
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Junior Solos | Pattern tanec | 26.17 | CHAMPIONNAT IDF 2016 (FRA) |
| Junior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 36.81 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) |
| Junior Solos | Celkový | 62.90 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) |
| Solos Junior 2 | Pattern tanec | 28.87 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J3 - DIJON (FRA) |
| Solos Junior 2 | INTERPRETATION-DANCE | 32.44 | TOURNOI DE FRANCE 2015-2016 - J4 - RENNES (FRA) |
| Solos Junior 2 | Celkový | 58.90 | TOURNOI DE FRANCE 2015-2016 - J4 - RENNES (FRA) |
Najlepšie skóre 2014/2015
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Espoirs 1ere Annee | Pattern tanec | 8.81 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Espoirs 1ere Annee | INTERPRETATION-DANCE | 32.23 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Espoirs 1ere Annee | Celkový | 48.02 | Championnats de France Solos 2015- Limoges (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Pattern tanec | 22.53 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 34.82 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Celkový | 54.29 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 (FRA) |
Najlepšie skóre 2013/2014
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Solos Novices 3 | Pattern tanec | 26.15 | CN2-LIM-Trophée de la Porcelaine-7 et 8 déc. 2013 (FRA) |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 33.36 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 3 | Celkový | 57.32 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 (FRA) |
Najlepšie skóre 2012/2013
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Solos Novices 2 | Pattern tanec | 24.14 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Novices 2 | Povinný tanec | 22.87 | CN3-BREST-TROPHEE PENN AR BED 2013 (FRA) |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 28.14 | CN3-BREST-TROPHEE PENN AR BED 2013 (FRA) |
| Solos Novices 2 | Celkový | 51.30 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
Najlepšie skóre 2011/2012
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Solos Novices 1 | Povinný tanec | 17.22 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J1 CHOLET (FRA) |
| Solos Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 21.93 | TROPHEE DE LA PORCELAINE 2012 (FRA) |
| Solos Novices 1 | Celkový | 37.92 | TROPHEE DE LA PORCELAINE 2012 (FRA) |
Najlepšie skóre 2010/2011
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Categorie 4 | BENJAMNS-MINIMES-II-DANSE-IMPOSEE-2 | 9.39 | CHAMPIONNAT REGIONAL ILE DE FRANCE 2ème TOUR (FRA) |
| Categorie 4 | BENJAMNS-MINIMES-II-DANSE-IMPOSEE-1 | 8.58 | CHAMPIONNAT REGIONAL ILE DE FRANCE 2ème TOUR (FRA) |
| Categorie 4 Benjamns/Minimes II | Celkový | 17.97 | CHAMPIONNAT REGIONAL ILE DE FRANCE 2ème TOUR (FRA) |
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna Unknown season
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| COMPETITION NATIONALE 4 ANNECY 2014-2015 FRA |
Solos Espoirs 1 s Evr SOLO | 5 | 44.96 |
Pattern Dance (Avec Kp) 7 (15.60) Interpretation Dance 4 (29.36)
|
Sezóna 2016/2017
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.04.2017 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS FRA |
Senior Solos s Evr SOLO | 6 | 58.49 |
Pattern Dance 1(Sans KP) 6 (12.49) Pattern Dance 2(Sans KP) 7 (12.23) Interpretation Dance 6 (33.77)
|
| 04–05.03.2017 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J4 - CHOLET FRA |
Senior Solos s Evr SOLO | 6 | 48.25 |
Pattern Dance (Sans KP) 7 (17.42) Interpretation Dance 5 (30.83)
|
| 04–05.02.2017 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J3 - VIRY FRA |
Senior Solos s Evr SOLO | 4 | 57.18 |
Pattern Dance (Sans KP) 4 (26.68) Interpretation Dance 7 (30.50)
|
| 28–29.01.2017 | CHAMPIONNAT ILE DE FRANCE 2017 FRA |
Senior Solos s Evr SOLO | 3 | 49.89 |
Pattern Dance (Sans KP) 2 (21.69) Interpretation Dance 3 (28.20)
|
| 07–08.01.2017 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LE HAVRE FRA |
Senior Solos s Evr SOLO | 3 | 63.59 |
Pattern Dance (Sans KP) 2 (28.34) Interpretation Dance 3 (35.25)
|
| 03–04.12.2016 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - EPINAL FRA |
Senior Solos s Evr SOLO | 8 | 54.46 |
Pattern Dance (Sans KP) 9 (20.40) Interpretation Dance 6 (34.06)
|
Sezóna 2015/2016
Sezóna 2014/2015
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–05.04.2015 | Championnats de France Solos 2015- Limoges FRA |
Espoirs 1ere Annee s Evr SOLO | 6 | 48.02 |
Pattern Dance (Avec KP) 1 4 (8.81) Pattern Dance (Avec KP) 2 9 (6.98) Interpretation Dance 3 (32.23)
|
| 14–15.02.2015 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 FRA |
Solos Espoirs 1 s Evr SOLO | 3 | 54.29 |
Pattern Dance (Avec Kp) 3 (19.47) Interpretation Dance 3 (34.82)
|
| 10–11.01.2015 | COMPETITION NATIONALE J2 BOR 2014-2015 FRA |
Solos Espoirs 1 s Evr SOLO | 5 | 42.95 |
Pattern Dance (Avec Kp) 8 (14.48) Interpretation Dance 5 (28.47)
|
| 06–07.12.2014 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 FRA |
Solos Espoirs 1 s Evr SOLO | 2 | 53.97 |
Pattern Dance (Avec Kp) 2 (22.53) Interpretation Dance 2 (31.44)
|
Sezóna 2013/2014
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.04.2014 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 FRA |
Solos Novices 3 s Evr SOLO | 7 | 47.58 |
Pattern Dance (Sans Kp) 6 (10.85) Pattern Dance (Without Keypoints) 5 (11.00) Interpretation Dance 7 (25.73)
|
| 08–09.03.2014 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2013-2014 FRA |
Solos Novices 3 s Evr SOLO | 5 | 47.26 |
Pattern Dance (Sans Kp) 5 (21.35) Interpretation Dance 5 (25.91)
|
| 08–09.02.2014 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J4 - 2013-2014 FRA |
Solos Novices 3 s Evr SOLO | 4 | 55.71 |
Pattern Dance (Sans Kp) 4 (25.31) Interpretation Dance 4 (30.40)
|
| 18–19.01.2014 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 FRA |
Solos Novices 3 s Evr SOLO | 1 | 57.32 |
Pattern Dance (Sans Kp) 1 (23.96) Interpretation Dance 1 (33.36)
|
| 07–08.12.2013 | CN2-LIM-Trophée de la Porcelaine-7 et 8 déc. 2013 FRA |
Solos Novices 3 s Evr SOLO | 3 | 51.83 |
Pattern Dance (Sans Kp) 2 (26.15) Interpretation Dance 4 (25.68)
|
Sezóna 2012/2013
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.03.2013 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback FRA |
Solos Novices 2 s Evr SOLO | 4 | 51.30 |
Pattern Dance (Without Keypoints) 3 (24.14) Interpretation Dance 4 (27.16)
|
| 19–20.01.2013 | CN3-BREST-TROPHEE PENN AR BED 2013 FRA |
Solos Novices 2 s Evr SOLO | 7 | 51.01 |
Compulsory Dance 7 (22.87) Interpretation Dance 5 (28.14)
|
| 08–09.12.2012 | CN 2 - XVème TROPHEE de la VILLE de BRIVE FRA |
Solos Novices 2 s Evr SOLO | 7 | 43.80 |
Compulsory Dance 3 (21.54) Interpretation Dance 9 (22.26)
|
Sezóna 2011/2012
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.01.2012 | TROPHEE DE LA PORCELAINE 2012 FRA |
Solos Novices 1 s Evr SOLO | 3 | 37.92 |
Compulsory Dance 3 (15.99) Interpretation Dance 3 (21.93)
|
| 26–27.11.2011 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J1 CHOLET FRA |
Solos Novices 1 s Evr SOLO | 3 | 34.80 |
Compulsory Dance 3 (17.22) Interpretation Dance 3 (17.58)
|
Sezóna 2010/2011
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.01.2011 | CHAMPIONNAT REGIONAL ILE DE FRANCE 2ème TOUR FRA |
Categorie 4 s Evr SOLO | |||
| 23.01.2011 | CHAMPIONNAT REGIONAL ILE DE FRANCE 2ème TOUR FRA |
Categorie 4 Benjamns/Minimes II s Evr SOLO | 1 | 17.97 |