fsresults

Angeline GOMBERT neaktívni

GER GER · EV RV (10/11) → EKS (11/12) → EKSE (12/13) → EKVS (12/13) → EKS (13/14–16/17) → Eiskunstlauf Senden e.V. (21/22)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Nachwuchs B Girls Celkový 30.49 Baden-Württembergische Meisterschaften 2022 (GER) 2021/2022
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
10 Nachwuchs B Celkový 31.42 Iller-Cup 2017 (GER) 2016/2017
6-1 Kunstläufer Celkový 19.53 Hermann-Kist-Pokal (GER) 2012/2013
Anfänger Ak 9 Celkový 17.10 Hessenpokal 2013 (GER) 2013/2014
Anfänger Girls Celkový 26.15 Iller-Cup 2014 (GER) 2013/2014
Anfänger Girls 2004-2005 Celkový 23.10 BW Nachwuchs-Meisterschaft 2014 (GER) 2013/2014
Anfänger Girls 2005/2006 Celkový 22.33 EBW Nachwuchswettbewerb 2014 (GER) 2014/2015
Anfänger Girls Jg. 2004-2005 Celkový 23.90 EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) 2013/2014
Anfänger Girls Jg. 2005/06 Celkový 26.01 Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) 2014/2015
Freiläufer 4-3 Celkový 10.83 IllerCup 2012 (GER) 2011/2012
Kunstläufer 2 Celkový 15.94 Iller Cup (GER) 2012/2013
Kunstläufer 2004/05 Celkový 19.58 Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaft (GER) 2012/2013
Neulinge A Girls Krátke programy 17.83 EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) 2015/2016
Neulinge A Girls Voľné jazdy 33.99 EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) 2015/2016
Neulinge A Girls Celkový 51.82 EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) 2015/2016
Neulinge Girls Celkový 26.77 Eisemann-Pokal 2015 (GER) 2015/2016
Parcours Standard 3 Celkový 3.65 Hermann-Kist-Pokal 2011 - Nachwuchs B Mädchen - Kür (GER)
U 9 Girls Celkový 20.02 Thuringia Pokal 2013 (GER) 2013/2014
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Nachwuchs B Girls Voľné jazdy 30.49 Baden-Württembergische Meisterschaften 2022 (GER)
Nachwuchs B Girls Celkový 30.49 Baden-Württembergische Meisterschaften 2022 (GER)

Najlepšie skóre 2016/2017

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
10 Nachwuchs B Voľné jazdy 31.42 Iller-Cup 2017 (GER)
10 Nachwuchs B Celkový 31.42 Iller-Cup 2017 (GER)

Najlepšie skóre 2015/2016

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Neulinge A Girls Krátke programy 17.83 EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER)
Neulinge A Girls Voľné jazdy 33.99 EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER)
Neulinge A Girls Celkový 51.82 EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER)
Neulinge Girls Voľné jazdy 26.77 Eisemann-Pokal 2015 (GER)
Neulinge Girls Celkový 26.77 Eisemann-Pokal 2015 (GER)

Najlepšie skóre 2014/2015

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Anfänger Girls 2005/2006 Voľné jazdy 22.33 EBW Nachwuchswettbewerb 2014 (GER)
Anfänger Girls 2005/2006 Celkový 22.33 EBW Nachwuchswettbewerb 2014 (GER)
Anfänger Girls Jg. 2005/06 Voľné jazdy 26.01 Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER)
Anfänger Girls Jg. 2005/06 Celkový 26.01 Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER)

Najlepšie skóre 2013/2014

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Anfänger Ak 9 Voľné jazdy 17.10 Hessenpokal 2013 (GER)
Anfänger Ak 9 Celkový 17.10 Hessenpokal 2013 (GER)
Anfänger Girls Voľné jazdy 26.15 Iller-Cup 2014 (GER)
Anfänger Girls Celkový 26.15 Iller-Cup 2014 (GER)
Anfänger Girls 2004-2005 Voľné jazdy 23.10 BW Nachwuchs-Meisterschaft 2014 (GER)
Anfänger Girls 2004-2005 Celkový 23.10 BW Nachwuchs-Meisterschaft 2014 (GER)
Anfänger Girls Jg. 2004-2005 Voľné jazdy 23.90 EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER)
Anfänger Girls Jg. 2004-2005 Celkový 23.90 EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER)
U 9 Girls Voľné jazdy 20.02 Thuringia Pokal 2013 (GER)
U 9 Girls Celkový 20.02 Thuringia Pokal 2013 (GER)

Najlepšie skóre 2012/2013

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
6-1 Kunstläufer Voľné jazdy 19.53 Hermann-Kist-Pokal (GER)
6-1 Kunstläufer Celkový 19.53 Hermann-Kist-Pokal (GER)
Kunstläufer 2 Voľné jazdy 15.94 Iller Cup (GER)
Kunstläufer 2 Celkový 15.94 Iller Cup (GER)
Kunstläufer 2004/05 Voľné jazdy 19.58 Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaft (GER)
Kunstläufer 2004/05 Celkový 19.58 Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaft (GER)

Najlepšie skóre 2011/2012

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Freiläufer 4-3 Voľné jazdy 10.83 IllerCup 2012 (GER)
Freiläufer 4-3 Celkový 10.83 IllerCup 2012 (GER)

Najlepšie skóre 2010/2011

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Parcours Standard 3 PARCOURS 3.65 IllerCup 2011 (GER)
Parcours Standard 3 Celkový 3.65 IllerCup 2011 (GER)