Anna PERSSON Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Blå 5 | Celkový | 23.81 | SKK Pokalen 2026 (Stockholm/SWE) | 2026/2027 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Blå | Celkový | 20.72 | Österskäret - Mastertour (Österåker //SWE) | 2025/2026 |
| Blå 3 | Celkový | 24.27 | Lidingö Trofén (Lidingö/SWE) | 2024/2025 |
| Blå 4 | Celkový | 25.94 | Salemtrofén (Salem Säbyhallsvägen 20B 144 30 Rönninge/SWE) | 2024/2025 |
| Junior B1 Women | Celkový | 30.99 | Stockholm Cup (Älta/SWE) | 2022/2023 |
| Junior B2 Women | Celkový | 33.84 | Solna Skating Trophy 2021 (SWE) | 2021/2022 |
| Youth 15 B2 Girls | Celkový | 29.75 | Djursholmstrofén (SWE) | 2019/2020 |
| Youth 15 B2 Girls Röd | Celkový | 27.25 | Isidor (SWE) | 2019/2020 |
Najlepšie skóre 2026/2027
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Blå 5 | Voľné jazdy | 23.81 | SKK Pokalen 2026 (Stockholm/SWE) |
| Blå 5 | Celkový | 23.81 | SKK Pokalen 2026 (Stockholm/SWE) |
Najlepšie skóre 2025/2026
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Blå | Voľné jazdy | 20.72 | Österskäret - Mastertour (Österåker //SWE) |
| Blå | Celkový | 20.72 | Österskäret - Mastertour (Österåker //SWE) |
| Blå 4 | Voľné jazdy | 25.91 | Maxi Haninge Pokalen 2025 (Haninge/SWE) |
| Blå 4 | Celkový | 25.91 | Maxi Haninge Pokalen 2025 (Haninge/SWE) |
| Blå 5 | Voľné jazdy | 22.76 | EIF Pokalen 2025 (Stockholm/SWE) |
| Blå 5 | Celkový | 22.76 | EIF Pokalen 2025 (Stockholm/SWE) |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2024/2025
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Blå 3 | Voľné jazdy | 24.27 | Lidingö Trofén (Lidingö/SWE) |
| Blå 3 | Celkový | 24.27 | Lidingö Trofén (Lidingö/SWE) |
| Blå 4 | Voľné jazdy | 25.94 | Salemtrofén (Salem Säbyhallsvägen 20B 144 30 Rönninge/SWE) |
| Blå 4 | Celkový | 25.94 | Salemtrofén (Salem Säbyhallsvägen 20B 144 30 Rönninge/SWE) |
Najlepšie skóre 2023/2024
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Junior B1 Women | Voľné jazdy | 26.92 | Stockholm Cup (Almvägen 4, 13830 Älta/SWE) |
| Junior B1 Women | Celkový | 26.92 | Stockholm Cup (Almvägen 4, 13830 Älta/SWE) |
Najlepšie skóre 2022/2023
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Junior B1 Women | Voľné jazdy | 30.99 | Stockholm Cup (Älta/SWE) |
| Junior B1 Women | Celkový | 30.99 | Stockholm Cup (Älta/SWE) |
| Junior B2 Women | Voľné jazdy | 32.01 | Solna Skating Trophy (Ritorps ishall, Solna/SWE) |
| Junior B2 Women | Celkový | 32.01 | Solna Skating Trophy (Ritorps ishall, Solna/SWE) |
Najlepšie skóre 2021/2022
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Junior B2 Women | Voľné jazdy | 33.84 | Solna Skating Trophy 2021 (SWE) |
| Junior B2 Women | Celkový | 33.84 | Solna Skating Trophy 2021 (SWE) |
Najlepšie skóre 2019/2020
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Youth 15 B2 Girls | Voľné jazdy | 29.75 | Djursholmstrofén (SWE) |
| Youth 15 B2 Girls | Celkový | 29.75 | Djursholmstrofén (SWE) |
| Youth 15 B2 Girls Röd | Voľné jazdy | 27.25 | Isidor (SWE) |
| Youth 15 B2 Girls Röd | Celkový | 27.25 | Isidor (SWE) |
Sezóna 2026/2027
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.10.2026 | SKK Pokalen 2026 Stockholm/SWE |
Blå 5 | 5 | 23.81 |
Free Skating 5 (23.81)
|
Sezóna 2025/2026
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.11.2025 | Österskäret - Mastertour Österåker //SWE |
Blå | 8 | 20.72 |
Free Skating 8 (20.72)
|
| 08.10.2025 | Maxi Haninge Pokalen 2025 Haninge/SWE |
Blå 4 | 1 | 25.91 |
Free Skating 1 (25.91)
|
| 04–05.10.2025 | EIF Pokalen 2025 Stockholm/SWE |
Blå 5 | 2 | 22.76 |
Free Skating 2 (22.76)
|
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna 2024/2025
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.03.2025 | Ulriksdalskristallen Solna, Kolonnvägen 24 B, 169 70 Solna/SWE |
Blå 4 | 3 | 25.46 |
Free Skating 3 (25.46)
|
| 15–16.02.2025 | Salemtrofén Salem Säbyhallsvägen 20B 144 30 Rönninge/SWE |
Blå 4 | 1 | 25.94 |
Free Skating 1 (25.94)
|
| 30.11–01.12.2024 | Älta Cup Älta/SWE |
Blå 4 | 3 | 23.24 |
Free Skating 3 (23.24)
|
| 23–24.11.2024 | Täbypokalen 2024 Åva Skolgränd 2-6, 183 34 TÄBY/SWE |
Blå 4 | 3 | 24.68 |
Free Skating 3 (24.68)
|
| 16–17.11.2024 | Lidingö Trofén Lidingö/SWE |
Blå 3 | 7 | 24.27 |
Free Skating 7 (24.27)
|
Sezóna 2023/2024
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2024 | Stockholm Cup Almvägen 4, 13830 Älta/SWE |
Junior B1 Women | 1 | 26.92 |
Free Skating 1 (26.92)
|
| 09–10.03.2024 | Salemtrofén Salem/SWE |
Junior B1 Women | 5 | 25.91 |
Free Skating 5 (25.91)
|
| 03–04.02.2024 | Botkyrkakristallen 2024 Ishuset Tumba, Munkhättevägen 41, 147 45 Tumba/SWE |
Junior B1 Women | |||
| 09–10.12.2023 | Nynässkäret Kvarnängens idrottsplats Nynäshamn/SWE |
Junior B1 Women | |||
| 11–12.11.2023 | Lidingötrofén Lidingö/SWE |
Junior B1 Women | 7 | 23.22 |
Free Skating 7 (23.22)
|
Sezóna 2022/2023
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2023 | Stockholm Cup Älta/SWE |
Junior B1 Women | 3 | 30.99 |
Free Skating 3 (30.99)
|
| 11–12.03.2023 | Djurgårdstrofén Husby Ishall, Nykarlebygatan 3, 164 78 Kista/SWE |
Junior B1 Women | 4 | 27.57 |
Free Skating 4 (27.57)
|
| 11–12.02.2023 | Isidor Sollentunavallen, Strandvägen 65, 191 35 Sollentu/SWE |
Junior B1 Women | 6 | 28.62 |
Free Skating 6 (28.62)
|
| 21–22.01.2023 | Sätrapokalen-2023 Stockholm/SWE |
Junior B1 Women | 2 | 29.88 |
Free Skating 2 (29.88)
|
| 26–27.11.2022 | Österskäret 2022 Österåkers Sportcentrum Hackstavägen 43 184 35 Åke/SWE |
Junior B2 Women | 2 | 28.55 |
Free Skating 2 (28.55)
|
| 29–30.10.2022 | MAXI Haninge Pokalen Haninge/SWE |
Junior B2 Women | 2 | 27.12 |
Free Skating 2 (27.12)
|
| 08–09.10.2022 | Solna Skating Trophy Ritorps ishall, Solna/SWE |
Junior B2 Women | 3 | 32.01 |
Free Skating 3 (32.01)
|
Sezóna 2021/2022
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.04.2022 | Stockholm Cup SWE |
Junior B2 Women | 2 | 29.27 |
Free Skating 2 (29.27)
|
| 19–20.03.2022 | Älta Cupen SWE |
Junior B2 Women | 1 | 30.93 |
Free Skating 1 (30.93)
|
| 12–13.03.2022 | Solnaskäret SWE |
Junior B2 Women | 3 | 27.80 |
Free Skating 3 (27.80)
|
| 22–23.01.2022 | Sätrapokalen-2022 SWE |
Junior B2 Women | 3 | 27.53 |
Free Skating 3 (27.53)
|
| 20–21.11.2021 | Solna Skating Trophy 2021 SWE |
Junior B2 Women | 1 | 33.84 |
Free Skating 1 (33.84)
|
| 02–03.10.2021 | MAXI Haninge Pokalen SWE |
Junior B2 Women | 1 | 29.30 |
Free Skating 1 (29.30)
|
Sezóna 2019/2020
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.03.2020 | EIF Piruetten SWE |
Youth 15 B2 Girls | 7 | 25.32 |
Free Skating 7 (25.32)
|
| 15–16.02.2020 | Djursholmstrofén SWE |
Youth 15 B2 Girls | 6 | 29.75 |
Free Skating 6 (29.75)
|
| 18–19.01.2020 | Isidor SWE |
Youth 15 B2 Girls Röd | 1 | 27.25 |
Free Skating 1 (27.25)
|
| 07–08.12.2019 | MAXI Haninge Pokalen SWE |
Youth 15 B2 Girls | 9 | 24.54 |
Free Skating 9 (24.54)
|
| 09–10.11.2019 | Salemtrofén SWE |
Youth 15 B2 Girls | 14 | 23.72 |
Free Skating 14 (23.72)
|