Anni LEIMI neaktívni Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Krátke programy | 30.41 | SM-Noviisit ja Debytantit 1LK (L1) (FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice Girls | Voľné jazdy | 52.97 | Pääkaupunkiseudun mestaruus ISU-sarjat (FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice Girls | Celkový | 80.83 | SM-Noviisit ja Debytantit 1LK (L1) (FIN) | 2021/2022 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls | Celkový | 26.81 | Volvo Open Cup 37 th (Riga/LAT) | 2018/2019 |
| Debs A Girls | Celkový | 40.44 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 (FIN) | 2019/2020 |
| Debytant | Celkový | 44.16 | SM-noviisien ja debyanttien 2. valintakilpailu L3 (FIN) | 2019/2020 |
| Debytant Girls | Celkový | 45.14 | Aluemestaruuskilpailu 2019-20 (FIN) | 2019/2020 |
| Debytant R1 | Celkový | 41.86 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice | Krátke programy | 28.72 | Oulun valintakisa L1 2. vk 20.11.-21.11.2021 (FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice | Voľné jazdy | 52.42 | Oulun valintakisa L1 2. vk 20.11.-21.11.2021 (FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice | Celkový | 81.14 | Oulun valintakisa L1 2. vk 20.11.-21.11.2021 (FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice Older Girls | Celkový | 51.33 | Akatemia Cup 2021 (FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice R2 | Krátke programy | 29.07 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice R2 | Voľné jazdy | 48.78 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice R2 | Celkový | 77.85 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) | 2021/2022 |
| Springs A, Girls | Celkový | 26.08 | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) | 2017/2018 |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2021/2022
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Krátke programy | 28.72 | Oulun valintakisa L1 2. vk 20.11.-21.11.2021 (FIN) |
| Sm-Novice | Voľné jazdy | 52.42 | Oulun valintakisa L1 2. vk 20.11.-21.11.2021 (FIN) |
| Sm-Novice | Celkový | 81.14 | Oulun valintakisa L1 2. vk 20.11.-21.11.2021 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Krátke programy | 30.41 | SM-Noviisit ja Debytantit 1LK (L1) (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Voľné jazdy | 52.97 | Pääkaupunkiseudun mestaruus ISU-sarjat (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkový | 80.83 | SM-Noviisit ja Debytantit 1LK (L1) (FIN) |
| Sm-Novice Older Girls | Voľné jazdy | 51.33 | Akatemia Cup 2021 (FIN) |
| Sm-Novice Older Girls | Celkový | 51.33 | Akatemia Cup 2021 (FIN) |
| Sm-Novice R2 | Krátke programy | 29.07 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice R2 | Voľné jazdy | 48.78 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice R2 | Celkový | 77.85 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) |
Najlepšie skóre 2020/2021
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Krátke programy | 25.09 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. (FIN) |
| Sm-Novice | Voľné jazdy | 49.33 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. (FIN) |
| Sm-Novice | Celkový | 74.42 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Krátke programy | 25.82 | A-Aloituskilpailu, SM-Noviisit (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Voľné jazdy | 46.96 | L1 SM-noviisit ja Debytantit 17.-18.10.2020 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkový | 71.50 | L1 SM-noviisit ja Debytantit 17.-18.10.2020 (FIN) |
Najlepšie skóre 2019/2020
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Debs A Girls | Voľné jazdy | 40.44 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 (FIN) |
| Debs A Girls | Celkový | 40.44 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 (FIN) |
| Debytant | Voľné jazdy | 44.16 | SM-noviisien ja debyanttien 2. valintakilpailu L3 (FIN) |
| Debytant | Celkový | 44.16 | SM-noviisien ja debyanttien 2. valintakilpailu L3 (FIN) |
| Debytant Girls | Voľné jazdy | 45.14 | Aluemestaruuskilpailu 2019-20 (FIN) |
| Debytant Girls | Celkový | 45.14 | Aluemestaruuskilpailu 2019-20 (FIN) |
| Debytant R1 | Voľné jazdy | 41.86 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) |
| Debytant R1 | Celkový | 41.86 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 (FIN) |
Najlepšie skóre 2018/2019
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls | Voľné jazdy | 26.81 | Volvo Open Cup 37 th (Riga/LAT) |
| Basic Novice Girls | Celkový | 26.81 | Volvo Open Cup 37 th (Riga/LAT) |
Najlepšie skóre 2017/2018
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Springs A, Girls | Voľné jazdy | 26.08 | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) |
| Springs A, Girls | Celkový | 26.08 | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) |
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna 2021/2022
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.02.2022 | Pääkaupunkiseudun mestaruus ISU-sarjat FIN |
Sm-Novice Girls | 13 | 52.97 |
Free Skating 13 (52.97)
|
| 04–06.02.2022 | ylsmnovdeb3vk Vantaa/FIN |
Sm-Novice R2 | 23 | 77.85 |
Short Program 23 (29.07) Free Skating 23 (48.78)
|
| 11–12.12.2021 | Akatemia Cup 2021 FIN |
Sm-Novice Older Girls | 5 | 51.33 |
Free Skating 5 (51.33)
|
| 20–21.11.2021 | Oulun valintakisa L1 2. vk 20.11.-21.11.2021 FIN |
Sm-Novice | 11 | 81.14 |
Short Program 15 (28.72) Free Skating 11 (52.42)
|
| 16–17.10.2021 | SM-Noviisit ja Debytantit 1LK (L1) FIN |
Sm-Novice Girls | 12 | 80.83 |
Short Program 11 (30.41) Free Skating 12 (50.42)
|
| 03.10.2021 | Aktia 2021 3.10.2021 FIN |
Sm-Novice Girls | 13 | 29.04 |
Short Program 13 (29.04)
|
| 03–05.09.2021 | Skate Espoo 2021 FIN |
Sm-Novice | 18 | 75.47 |
Short Program 23 (24.88) Free Skating 12 (50.59)
|
Sezóna 2020/2021
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.11.2020 | L1 SM-noviisit ja Debytantit 21.-22.11.2020 FIN |
Sm-Novice | OD | ||
| 17–18.10.2020 | L1 SM-noviisit ja Debytantit 17.-18.10.2020 FIN |
Sm-Novice Girls | 23 | 71.50 |
Short Program 30 (24.54) Free Skating 21 (46.96)
|
| 03–04.10.2020 | AKTIA TROPHY 2020 FIN |
Sm-Novice Girls | 31 | 24.79 |
Short Program 31 (24.79)
|
| 18–20.09.2020 | IC Oulu Skate 2020 18.9.-20.9. FIN |
Sm-Novice | 14 | 74.42 |
Short Program 21 (25.09) Free Skating 13 (49.33)
|
| 05.09.2020 | A-Aloituskilpailu, SM-Noviisit FIN |
Sm-Novice Girls | 15 | 25.82 |
Short Program 15 (25.82)
|
Sezóna 2019/2020
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–15.03.2020 | Reval Cup 2020 Tallinn/EST |
Intermediate Novice Girls | |||
| 21.02.2020 | Aluemestaruuskilpailu 2019-20 FIN |
Debytant Girls | 9 | 45.14 |
Free Skating 9 (45.14)
|
| 07–09.02.2020 | Froggie Cup 2020 FIN |
Debytant Girls | 14 | 38.97 |
Free Skating 14 (38.97)
|
| 24–26.01.2020 | SM-noviisit, debytantit 24.-26.1.2020 FIN |
Debytant R1 | 17 | 41.86 |
Free Skating 17 (41.86)
|
| 21.01–22.03.2020 | YL LK sen+jun, HF jun+sm-nov+deb FIN |
Debytant Hopeafinaali | |||
| 23.11.2019 | SM-noviisien ja debyanttien 2. valintakilpailu L3 FIN |
Debytant | 12 | 44.16 |
Free Skating 12 (44.16)
|
| 26–27.10.2019 | SM Noviisien ja debytanttien 1. valintakilpailu, l FIN |
Debytant Girls | 11 | 39.60 |
Free Skating 11 (39.60)
|
| 21–22.09.2019 | IC OULU SKATE 21.-22.9.2019 FIN |
Debs A Girls | 7 | 40.44 |
Free Skating 7 (40.44)
|
Sezóna 2018/2019
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–11.11.2018 | Volvo Open Cup 37 th Riga/LAT |
Basic Novice Girls | 13 | 26.81 |
Free Skating 13 (26.81)
|
Sezóna 2017/2018
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–07.01.2018 | Froggie Cup Interclub 2018 FIN |
Springs A, Girls | 17 | 26.08 |
Free Skating 17 (26.08)
|