fsresults

Annick KURT neaktívni

SUI SUI · Olten ELC (12/13–15/16) → OLT (15/16)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Senioren B Women Sev Krátke programy 29.34 EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) 2015/2016
Senioren B Women Sev Voľné jazdy 49.74 EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) 2015/2016
Senioren B Women Sev Celkový 79.08 EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) 2015/2016
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Junior Sev Women Krátke programy 28.84 EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI) 2012/2013
Junior Sev Women Voľné jazdy 40.98 EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI) 2012/2013
Junior Sev Women Celkový 69.82 EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI) 2012/2013
Junior Women Krátke programy 28.31 Internationaler Gletscher-Cup 2011 (SUI) 2010/2011
Junior Women Voľné jazdy 48.05 Internationaler Gletscher-Cup 2011 (SUI) 2010/2011
Junior Women Celkový 76.36 Internationaler Gletscher-Cup 2011 (SUI) 2010/2011
Senioren B Sev Krátke programy 27.78 Montalin Cup 2015 (SUI) 2015/2016
Senioren B Sev Voľné jazdy 49.16 Montalin Cup 2015 (SUI) 2015/2016
Senioren B Sev Celkový 76.94 Montalin Cup 2015 (SUI) 2015/2016
Senioren Sev Women Krátke programy 29.08 Eulach Cup 2013 (SUI) 2013/2014
Senioren Sev Women Voľné jazdy 49.22 EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) 2013/2014
Senioren Sev Women Celkový 77.42 Eulach Cup 2013 (SUI) 2013/2014
Seniors B Women Krátke programy 25.47 Championnats suisses Juniors et Seniors B 2015 (SUI) 2014/2015
Seniors B Women Voľné jazdy 45.90 Championnats suisses Juniors et Seniors B 2015 (SUI) 2014/2015
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2015/2016

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Senioren B Sev Krátke programy 27.78 Montalin Cup 2015 (SUI)
Senioren B Sev Voľné jazdy 49.16 Montalin Cup 2015 (SUI)
Senioren B Sev Celkový 76.94 Montalin Cup 2015 (SUI)
Senioren B Women Sev Krátke programy 29.34 EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI)
Senioren B Women Sev Voľné jazdy 49.74 EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI)
Senioren B Women Sev Celkový 79.08 EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI)

Najlepšie skóre 2014/2015

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Senioren Sev Women Krátke programy 26.53 Eulach Cup 2014 (SUI)
Seniors B Women Krátke programy 25.47 Championnats suisses Juniors et Seniors B 2015 (SUI)
Seniors B Women Voľné jazdy 45.90 Championnats suisses Juniors et Seniors B 2015 (SUI)

Najlepšie skóre 2013/2014

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Senioren Sev Women Krátke programy 29.08 Eulach Cup 2013 (SUI)
Senioren Sev Women Voľné jazdy 49.22 EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI)
Senioren Sev Women Celkový 77.42 Eulach Cup 2013 (SUI)

Najlepšie skóre 2012/2013

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Sev Women Krátke programy 28.84 EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI)
Junior Sev Women Voľné jazdy 40.98 EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI)
Junior Sev Women Celkový 69.82 EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI)

Najlepšie skóre 2010/2011

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Women Krátke programy 28.31 Internationaler Gletscher-Cup 2011 (SUI)
Junior Women Voľné jazdy 48.05 Internationaler Gletscher-Cup 2011 (SUI)
Junior Women Celkový 76.36 Internationaler Gletscher-Cup 2011 (SUI)