fsresults

Audax

FIN FIN · PTL (09/10–25/26)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Aikuiset Celkový 61.46 AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Aikuiset L1 Celkový 67.61 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) 2025/2026
Aikuiset L1 Mupi Celkový 56.49 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) 2021/2022
Aikuiset Mupi L1 Celkový 58.13 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) 2025/2026
Aikuiset, Mupi Celkový 65.45 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN) 2025/2026
Aikuiset, Mupi L2 Celkový 57.46 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Kansalliset Aikuiset Celkový 18.86 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN) 2011/2012
L1 Aikuiset, Mupi Celkový 59.29 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) 2023/2024
Lohko 1 Aikuiset, Mupi Celkový 50.36 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset Voľné jazdy 56.09 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Aikuiset Celkový 56.09 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Aikuiset L1 Voľné jazdy 67.61 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Aikuiset L1 Celkový 67.61 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Aikuiset Mupi L1 Voľné jazdy 58.13 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Aikuiset Mupi L1 Celkový 58.13 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Aikuiset, Mupi Voľné jazdy 65.45 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Aikuiset, Mupi Celkový 65.45 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset, Mupi Voľné jazdy 63.42 Seurakilpailu Riihimäen Jäätaiturit 2024 (Riihimäki/FIN)
Aikuiset, Mupi Celkový 63.42 Seurakilpailu Riihimäen Jäätaiturit 2024 (Riihimäki/FIN)
Aikuiset, Mupi L2 Voľné jazdy 57.46 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Aikuiset, Mupi L2 Celkový 57.46 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset, Mupi Voľné jazdy 64.26 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Aikuiset, Mupi Celkový 64.26 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
L1 Aikuiset, Mupi Voľné jazdy 59.29 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
L1 Aikuiset, Mupi Celkový 59.29 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
Lohko 1 Aikuiset, Mupi Voľné jazdy 50.36 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Aikuiset, Mupi Celkový 50.36 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset Voľné jazdy 61.46 AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN)
Aikuiset Celkový 61.46 AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN)
Aikuiset L1 Voľné jazdy 54.61 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Aikuiset L1 Celkový 54.61 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Aikuiset Mupi Voľné jazdy 59.39 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Aikuiset Mupi Celkový 59.39 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset L1 Mupi Voľné jazdy 56.49 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Aikuiset L1 Mupi Celkový 56.49 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Aikuiset Mupi Voľné jazdy 52.83 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)
Aikuiset Mupi Celkový 52.83 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)

Najlepšie skóre 2013/2014

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset Voľné jazdy 29.46 ML kans. sarjojen 2. vk 25.-26.1.2014 L2 (FIN)
Aikuiset Celkový 29.46 ML kans. sarjojen 2. vk 25.-26.1.2014 L2 (FIN)

Najlepšie skóre 2011/2012

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Kansalliset Aikuiset Voľné jazdy 18.86 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN)
Kansalliset Aikuiset Celkový 18.86 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN)

Najlepšie skóre 2010/2011

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset Voľné jazdy 23.32 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 (FIN)
Aikuiset Celkový 23.32 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 (FIN)

Najlepšie skóre 2009/2010

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset Voľné jazdy 18.87 ML 1-lohkon min.jun.sen.ja aik. 2.kilpailu (FIN)
Aikuiset Celkový 18.87 ML 1-lohkon min.jun.sen.ja aik. 2.kilpailu (FIN)