fsresults

AVALANCHE

CZE CZE · KK Pardubice (14/15–25/26)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Adult Celkový 65.33 MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 (CZE) 2014/2015
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Adult Master Celkový 41.59 Santa Claus Cup 2019 a Memorial Tani Novotne (CZE) 2019/2020
Masters Celkový 55.89 Mistrovstvi CR SSb, Prebor CR SSb 2022 (CZE) 2021/2022

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Adult Voľné jazdy 42.45 Mistrovstvi CR a prebor CR v synchronizovanem brusleni 2026 (Koprivnice/CZE)
Adult Celkový 42.45 Mistrovstvi CR a prebor CR v synchronizovanem brusleni 2026 (Koprivnice/CZE)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Adult Voľné jazdy 47.89 MCR a PCR v SB 2025 (Pardubice/CZE)
Adult Celkový 47.89 MCR a PCR v SB 2025 (Pardubice/CZE)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Masters Voľné jazdy 52.53 MCR SSB 2023 (Pardubice/CZE)
Masters Celkový 52.53 MCR SSB 2023 (Pardubice/CZE)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Masters Voľné jazdy 55.89 Mistrovstvi CR SSb, Prebor CR SSb 2022 (CZE)
Masters Celkový 55.89 Mistrovstvi CR SSb, Prebor CR SSb 2022 (CZE)

Najlepšie skóre 2019/2020

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Adult Master Voľné jazdy 41.59 Santa Claus Cup 2019 a Memorial Tani Novotne (CZE)
Adult Master Celkový 41.59 Santa Claus Cup 2019 a Memorial Tani Novotne (CZE)
Masters Voľné jazdy 50.64 Synchro Cup Pardubice (CZE)
Masters Celkový 50.64 Synchro Cup Pardubice (CZE)

Najlepšie skóre 2018/2019

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Adult Voľné jazdy 64.73 MCR a PCR 2019 Pribram SSB (CZE)
Adult Celkový 64.73 MCR a PCR 2019 Pribram SSB (CZE)

Najlepšie skóre 2016/2017

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Adult Voľné jazdy 64.81 Jihlavský ježek 2017 (CZE)
Adult Celkový 64.81 Jihlavský ježek 2017 (CZE)

Najlepšie skóre 2015/2016

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Adult Voľné jazdy 58.05 Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE)
Adult Celkový 58.05 Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE)

Najlepšie skóre 2014/2015

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Adult Voľné jazdy 65.33 MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 (CZE)
Adult Celkový 65.33 MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 (CZE)