Balance neaktívni Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Senior | Krátke programy | 28.93 | MCR a PCR SB 2016 - Pardubice (CZE) | 2015/2016 |
| Senior | Voľné jazdy | 63.74 | MCR a PCR SB 2016 - Pardubice (CZE) | 2015/2016 |
| Senior | Celkový | 92.67 | MCR a PCR SB 2016 - Pardubice (CZE) | 2015/2016 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Senior ISU | Krátke programy | 30.76 | MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 (CZE) | 2014/2015 |
| Senior ISU | Voľné jazdy | 57.90 | MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 (CZE) | 2014/2015 |
| Senior ISU | Celkový | 88.66 | MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 (CZE) | 2014/2015 |
| Senior Men | Krátke programy | 23.16 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) | 2015/2016 |
| Senior Men | Voľné jazdy | 51.71 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) | 2015/2016 |
| Senior Men | Celkový | 74.87 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) | 2015/2016 |
| Senior Non ISU | Celkový | 57.50 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) | 2013/2014 |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2015/2016
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Senior | Krátke programy | 28.93 | MCR a PCR SB 2016 - Pardubice (CZE) |
| Senior | Voľné jazdy | 63.74 | MCR a PCR SB 2016 - Pardubice (CZE) |
| Senior | Celkový | 92.67 | MCR a PCR SB 2016 - Pardubice (CZE) |
| Senior Men | Krátke programy | 23.16 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) |
| Senior Men | Voľné jazdy | 51.71 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) |
| Senior Men | Celkový | 74.87 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) |
Najlepšie skóre 2014/2015
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Senior | Krátke programy | 19.86 | 1st Budapest Cup 2015 ISU (HUN) |
| Senior | Voľné jazdy | 50.14 | 1st Budapest Cup 2015 ISU (HUN) |
| Senior | Celkový | 70.00 | 1st Budapest Cup 2015 ISU (HUN) |
| Senior ISU | Krátke programy | 30.76 | MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 (CZE) |
| Senior ISU | Voľné jazdy | 57.90 | MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 (CZE) |
| Senior ISU | Celkový | 88.66 | MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 (CZE) |
Najlepšie skóre 2013/2014
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Senior Non ISU | Voľné jazdy | 57.50 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) |
| Senior Non ISU | Celkový | 57.50 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) |
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna 2015/2016
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2016 | Jihlavsky Jezek 2016 CZE |
Senior | 1 | 83.84 |
Short Program 1 (23.17) Free Skating 1 (60.67)
|
| 28.02.2016 | MCR a PCR SB 2016 - Pardubice 🏅 Nat. 3 CZE |
Senior | 3 | 92.67 |
Short Program 3 (28.93) Free Skating 3 (63.74)
|
| 13.12.2015 | Santa Claus Cup 2015 Budapest/CZE |
Senior Men | 3 | 74.87 |
Short Program 3 (23.16) Free Skating 3 (51.71)
|
Sezóna 2014/2015
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.03.2015 | Jihlavsky Jezek 2015 CZE |
Senior ISU | 1 | 84.35 |
Short Program 1 (29.05) Free Skating 1 (55.30)
|
| 19.03.2015 | 1st Budapest Cup 2015 ISU HUN |
Senior | 7 | 70.00 |
Short Program 7 (19.86) Free Skating 7 (50.14)
|
| 01.03.2015 | MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 🏅 Nat. 2 CZE |
Senior ISU | 2 | 88.66 |
Short Program 2 (30.76) Free Skating 2 (57.90)
|
| 13.12.2014 | Santa Claus Cup 2014 CZE |
Senior ISU | 2 | 83.79 |
Short Program 2 (30.08) Free Skating 2 (53.71)
|
Sezóna 2013/2014
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.03.2014 | Jihlavsky Jezek 2014 CZE |
Senior Non ISU | 2 | 56.33 |
Free Skating 2 (56.33)
|
| 21.12.2013 | Santa Claus Cup 2013 CZE |
Senior Non ISU | 2 | 57.50 |
Free Skating 2 (57.50)
|