fsresults

Clemence BODEAU neaktívni

FRA FRA · COURB (12/13–14/15) → BOULO (15/16–18/19)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Avenir Women Celkový 31.27 TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS (FRA) 2014/2015
Avenir Women Série 2 Celkový 28.15 Tournoi de France B3 -13 ans (FRA) 2013/2014
Chick Girls Celkový 26.60 ROOSTER CUP 2013 (FRA) 2012/2013
D1-Avenir Filles Celkový 37.48 INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 (FRA) 2014/2015
D2 Minime Women Celkový 38.23 CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) 2016/2017
Minime B Women Celkový 44.27 Championnats de France 2 (FRA) 2016/2017
N2 Avenir Women Celkový 34.58 TOURNOI DE FRANCE - 13 ANS ROUEN (FRA) 2014/2015
N2 Minime Women Celkový 40.99 Tournoi de France 1 (FRA) 2016/2017
N2-Minimes Filles Celkový 42.76 FRANCE CLUBS 2018 (FRA) 2017/2018
Novices Girls Krátke programy 26.20 TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) 2018/2019
Novices Girls Voľné jazdy 34.17 TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) 2018/2019
Novices Girls Celkový 60.37 TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) 2018/2019
Poussin Fille Celkový 20.61 Coupe Gargeoise 2013 - TDF moins de 13 ans (FRA) 2012/2013
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2018/2019

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Novices Girls Krátke programy 26.20 TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA)
Novices Girls Voľné jazdy 34.17 TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA)
Novices Girls Celkový 60.37 TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA)

Najlepšie skóre 2017/2018

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
N2 Minime Women Voľné jazdy 40.59 TDF Dammarie 2017-2018 (FRA)
N2 Minime Women Celkový 40.59 TDF Dammarie 2017-2018 (FRA)
N2-Minimes Filles Voľné jazdy 42.76 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)
N2-Minimes Filles Celkový 42.76 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)

Najlepšie skóre 2016/2017

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
D2 Minime Women Voľné jazdy 38.23 CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA)
D2 Minime Women Celkový 38.23 CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA)
Minime B Women Voľné jazdy 44.27 Championnats de France 2 (FRA)
Minime B Women Celkový 44.27 Championnats de France 2 (FRA)
N2 Minime Women Voľné jazdy 40.99 Tournoi de France 1 (FRA)
N2 Minime Women Celkový 40.99 Tournoi de France 1 (FRA)

Najlepšie skóre 2015/2016

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minime B Women Voľné jazdy 36.07 Championnat de France Minimes 2016 (FRA)
Minime B Women Celkový 36.07 Championnat de France Minimes 2016 (FRA)
N2 Minime Women Voľné jazdy 38.99 10ème trophée Alain CAlmat (FRA)
N2 Minime Women Celkový 38.99 10ème trophée Alain CAlmat (FRA)

Najlepšie skóre 2014/2015

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Avenir Women Voľné jazdy 31.27 TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS (FRA)
Avenir Women Celkový 31.27 TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS (FRA)
D1-Avenir Filles Voľné jazdy 37.48 INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 (FRA)
D1-Avenir Filles Celkový 37.48 INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 (FRA)
N2 Avenir Women Voľné jazdy 34.58 TOURNOI DE FRANCE - 13 ANS ROUEN (FRA)
N2 Avenir Women Celkový 34.58 TOURNOI DE FRANCE - 13 ANS ROUEN (FRA)

Najlepšie skóre 2013/2014

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Avenir Women Voľné jazdy 30.48 Championnats de France 2014 (FRA)
Avenir Women Celkový 30.48 Championnats de France 2014 (FRA)
Avenir Women Série 2 Voľné jazdy 28.15 Tournoi de France B3 -13 ans (FRA)
Avenir Women Série 2 Celkový 28.15 Tournoi de France B3 -13 ans (FRA)

Najlepšie skóre 2012/2013

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Chick Girls Voľné jazdy 26.60 ROOSTER CUP 2013 (FRA)
Chick Girls Celkový 26.60 ROOSTER CUP 2013 (FRA)
Poussin Fille Voľné jazdy 20.61 Coupe Gargeoise 2013 - TDF moins de 13 ans (FRA)
Poussin Fille Celkový 20.61 Coupe Gargeoise 2013 - TDF moins de 13 ans (FRA)