fsresults

Cloé VAN ECK

SUI SUI · MTG (22/23) → SIO (23/24–24/25) → MTH (25/26–26/27, aktuálne)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Chrom (3. Stern) 2006-2011 Celkový 8.16 Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) 2022/2023
Chrome B Celkový 8.20 ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) 2022/2023
Inter-Bronze A Girls Celkový 22.31 Ice Trophy 2024 (Biel/SUI) 2023/2024
Juvenile U14 Girls Groupe 2 Krátke programy 17.64 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) 2025/2026
Juvenile U14 Girls Groupe 2 Voľné jazdy 33.57 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) 2025/2026
Juvenile U14 Girls Groupe 2 Celkový 51.21 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) 2025/2026
Minime Celkový 27.68 Coupe 13 étoiles 2025 (Sion/SUI) 2024/2025
Minime Arp Girls Celkový 27.38 13ème Coupe d’Ajoie (Porrentruy/SUI) 2024/2025
Sport De Masse I Girls Celkový 30.21 14ème Zäringer Cup (Fribourg/SUI) 2025/2026
Sport De Masse Ib Girls Celkový 29.04 Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) 2024/2025
Steel Celkový 11.14 Coupe 13 étoiles et Championnat valaisan 2023 (Sion/SUI) 2022/2023

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Juvenile U14 Girls Groupe 2 Krátke programy 17.64 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI)
Juvenile U14 Girls Groupe 2 Voľné jazdy 33.57 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI)
Juvenile U14 Girls Groupe 2 Celkový 51.21 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI)
Sport De Masse I Girls Voľné jazdy 30.21 14ème Zäringer Cup (Fribourg/SUI)
Sport De Masse I Girls Celkový 30.21 14ème Zäringer Cup (Fribourg/SUI)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Minime Voľné jazdy 27.68 Coupe 13 étoiles 2025 (Sion/SUI)
Minime Celkový 27.68 Coupe 13 étoiles 2025 (Sion/SUI)
Minime Arp Girls Voľné jazdy 27.38 13ème Coupe d’Ajoie (Porrentruy/SUI)
Minime Arp Girls Celkový 27.38 13ème Coupe d’Ajoie (Porrentruy/SUI)
Sport De Masse I Girls Voľné jazdy 24.76 Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI)
Sport De Masse I Girls Celkový 24.76 Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI)
Sport De Masse Ib Girls Voľné jazdy 29.04 Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI)
Sport De Masse Ib Girls Celkový 29.04 Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Inter-Bronze A Girls Voľné jazdy 22.31 Ice Trophy 2024 (Biel/SUI)
Inter-Bronze A Girls Celkový 22.31 Ice Trophy 2024 (Biel/SUI)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Chrom (3. Stern) 2006-2011 Voľné jazdy 8.16 Ice Trophy 2023 (Biel/SUI)
Chrom (3. Stern) 2006-2011 Celkový 8.16 Ice Trophy 2023 (Biel/SUI)
Chrome B Voľné jazdy 8.20 ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI)
Chrome B Celkový 8.20 ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI)
Steel Voľné jazdy 11.14 Coupe 13 étoiles et Championnat valaisan 2023 (Sion/SUI)
Steel Celkový 11.14 Coupe 13 étoiles et Championnat valaisan 2023 (Sion/SUI)