fsresults

David CURILLA neaktívni

CZE CZE · KK Havirov (13/14–19/20)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Boys Krátke programy 26.21 VC Trince (CZE) 2017/2018
Boys Voľné jazdy 41.37 MCR Zacta, Ml. Zactva a Nejml. Zactva 2018 (CZE) 2017/2018
Boys Celkový 65.69 VC Trince (CZE) 2017/2018
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Boys A Celkový 41.96 Havirovska ruze 2017 (CZE) 2017/2018
Ml.zaci Krátke programy 21.35 VC Brna 2016 (CZE) 2016/2017
Ml.zaci Voľné jazdy 38.43 VC Brna 2016 (CZE) 2016/2017
Ml.zaci Celkový 59.78 VC Brna 2016 (CZE) 2016/2017
Nejml.-Zaci Celkový 38.02 VC Ceskeho Tesina (CZE) 2014/2015
Vj Boys A Celkový 29.36 Karvinsky kahanec 2017 (CZE) 2017/2018
Younger Boys Krátke programy 24.27 MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva C.Budejovic (CZE) 2016/2017
Younger Boys Voľné jazdy 41.05 MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva C.Budejovic (CZE) 2016/2017
Younger Boys Celkový 65.32 MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva C.Budejovic (CZE) 2016/2017
Youngest Boys Celkový 33.23 VC Breclavi 2015 (CZE) 2014/2015
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2019/2020

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Boys Krátke programy 22.58 VC Ceskeho Tesina (CZE)
Boys Voľné jazdy 32.96 VC Ceskeho Tesina (CZE)
Boys Celkový 55.54 VC Ceskeho Tesina (CZE)

Najlepšie skóre 2018/2019

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Boys Krátke programy 23.25 VC Noveho Jicina (CZE)
Boys Voľné jazdy 40.52 VC Noveho Jicina (CZE)
Boys Celkový 63.77 VC Noveho Jicina (CZE)
Boys A Voľné jazdy 34.40 VC Prostejov (CZE)
Boys A Celkový 34.40 VC Prostejov (CZE)

Najlepšie skóre 2017/2018

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Boys Krátke programy 26.21 VC Trince (CZE)
Boys Voľné jazdy 41.37 MCR Zacta, Ml. Zactva a Nejml. Zactva 2018 (CZE)
Boys Celkový 65.69 VC Trince (CZE)
Boys A Voľné jazdy 41.96 Havirovska ruze 2017 (CZE)
Boys A Celkový 41.96 Havirovska ruze 2017 (CZE)
Vj Boys A Voľné jazdy 29.36 Karvinsky kahanec 2017 (CZE)
Vj Boys A Celkový 29.36 Karvinsky kahanec 2017 (CZE)

Najlepšie skóre 2016/2017

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Ml.zaci Krátke programy 21.35 VC Brna 2016 (CZE)
Ml.zaci Voľné jazdy 38.43 VC Brna 2016 (CZE)
Ml.zaci Celkový 59.78 VC Brna 2016 (CZE)
Younger Boys Krátke programy 24.27 MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva C.Budejovic (CZE)
Younger Boys Voľné jazdy 41.05 MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva C.Budejovic (CZE)
Younger Boys Celkový 65.32 MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva C.Budejovic (CZE)

Najlepšie skóre 2015/2016

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Younger Boys Krátke programy 22.94 VC Ostravy 2015 (CZE)
Younger Boys Voľné jazdy 37.93 Orlovská pirueta (CZE)
Younger Boys Celkový 58.82 Orlovská pirueta (CZE)

Najlepšie skóre 2014/2015

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Nejml.-Zaci Voľné jazdy 38.02 VC Ceskeho Tesina (CZE)
Nejml.-Zaci Celkový 38.02 VC Ceskeho Tesina (CZE)
Youngest Boys Voľné jazdy 33.23 VC Breclavi 2015 (CZE)
Youngest Boys Celkový 33.23 VC Breclavi 2015 (CZE)

Najlepšie skóre 2013/2014

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Youngest Boys Voľné jazdy 31.12 VC Breclav (CZE)
Youngest Boys Celkový 31.12 VC Breclav (CZE)