fsresults

David VINDICE neaktívni

SUI SUI · CDF (12/13) → Chaux-de-Fonds CP (12/13) → 0 (12/13) → CDF (13/14) → CPLCF (13/14) → YVE (14/15) → Yverdon CPA (15/16) → CPAY (15/16–18/19) → YVE (18/19–22/23)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Les Passionnés Celkový 46.77 Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) 2022/2023
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Junior Men Krátke programy 34.44 Heiko-Fischer-Pokal 2014 (GER) 2013/2014
Junior Men Krátke programy 30.21 Campionati Svizzeri Juniori e Seniori B 2013 (SUI) 2012/2013
Junior Men Voľné jazdy 68.10 Campionati Svizzeri Juniori e Seniori B 2013 (SUI) 2012/2013
Junior Men Voľné jazdy 65.61 Heiko-Fischer Pokal 2013 (GER) 2012/2013
Junior Men Celkový 98.31 Campionati Svizzeri Juniori e Seniori B 2013 (SUI) 2012/2013
Junior Men Celkový 98.46 Heiko-Fischer Pokal 2013 (GER) 2012/2013
Senior Men Krátke programy 43.28 Coupe du Rhône 2019 (SUI) 2018/2019
Senior Men Voľné jazdy 81.22 Coupe du Rhône 2019 (SUI) 2018/2019
Senior Men Celkový 115.02 Dreitannencup 2018 (SUI) 2018/2019
Senior Men Sev Krátke programy 36.79 Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) 2015/2016
Senior Men Sev Voľné jazdy 67.82 Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) 2015/2016
Senior Men Sev Celkový 104.61 Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) 2015/2016
Sev Junior Men Krátke programy 36.07 Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) 2012/2013
Sev Junior Men Voľné jazdy 70.09 Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) 2012/2013
Sev Junior Men Celkový 106.16 Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) 2012/2013
Sev Senior Men Krátke programy 42.83 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) 2018/2019
Sev Senior Men Voľné jazdy 75.19 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) 2018/2019
Sev Senior Men Celkový 118.02 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) 2018/2019
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Les Passionnés Voľné jazdy 46.77 Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI)
Les Passionnés Celkový 46.77 Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI)

Najlepšie skóre 2018/2019

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Senior Men Krátke programy 43.28 Coupe du Rhône 2019 (SUI)
Senior Men Voľné jazdy 81.22 Coupe du Rhône 2019 (SUI)
Senior Men Celkový 115.02 Dreitannencup 2018 (SUI)
Sev Senior Men Krátke programy 42.83 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI)
Sev Senior Men Voľné jazdy 75.19 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI)
Sev Senior Men Celkový 118.02 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI)

Najlepšie skóre 2015/2016

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Senior Men Sev Krátke programy 36.79 Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI)
Senior Men Sev Voľné jazdy 67.82 Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI)
Senior Men Sev Celkový 104.61 Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI)

Najlepšie skóre 2014/2015

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Men Krátke programy 26.96 Championnats suisses Juniors et Seniors B 2015 (SUI)
Junior Men Voľné jazdy 58.47 Championnats suisses Juniors et Seniors B 2015 (SUI)

Najlepšie skóre 2013/2014

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Men Krátke programy 34.44 Heiko-Fischer-Pokal 2014 (GER)
Junior Men Voľné jazdy 57.69 Championat Suisses Juniors et Seniors B 2014 (SUI)
Junior Men Celkový 34.44 Heiko-Fischer-Pokal 2014 (GER)

Najlepšie skóre 2012/2013

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Men Krátke programy 30.21 Campionati Svizzeri Juniori e Seniori B 2013 (SUI)
Junior Men Krátke programy 32.85 Heiko-Fischer Pokal 2013 (GER)
Junior Men Voľné jazdy 68.10 Campionati Svizzeri Juniori e Seniori B 2013 (SUI)
Junior Men Voľné jazdy 65.61 Heiko-Fischer Pokal 2013 (GER)
Junior Men Celkový 98.46 Heiko-Fischer Pokal 2013 (GER)
Junior Men Celkový 98.31 Campionati Svizzeri Juniori e Seniori B 2013 (SUI)
Sev Junior Men Krátke programy 36.07 Züri-Leu-Cup 2012 (SUI)
Sev Junior Men Voľné jazdy 70.09 Züri-Leu-Cup 2012 (SUI)
Sev Junior Men Celkový 106.16 Züri-Leu-Cup 2012 (SUI)