fsresults

Electronics

FIN FIN · FSC Espoo (22/23–25/26)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Novice Celkový 43.48 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2025/2026
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
ISU Novice Lohko 2 Celkový 38.26 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) 2025/2026
L1 Novice Mupi Celkový 57.69 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) 2023/2024
Lohko 1 Novice Mupi Celkový 65.52 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Novice Celkový 69.08 Aluemestaruus 2023 (HELSINKI/FIN) 2022/2023
Novice ISU Celkový 32.48 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024
Novice L1 Celkový 62.50 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) 2022/2023
Novice L1 Celkový 33.54 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Novice Mupi Celkový 69.56 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN) 2022/2023
Novice Mupi L1 Celkový 58.54 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN) 2024/2025
Novice Mupi L2 Celkový 60.18 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) 2025/2026

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
ISU Novice Lohko 2 Voľné jazdy 38.26 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
ISU Novice Lohko 2 Celkový 38.26 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
Novice Voľné jazdy 43.48 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice Celkový 43.48 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice Mupi L2 Voľné jazdy 60.18 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Novice Mupi L2 Celkový 60.18 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Novice Voľné jazdy 39.48 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Novice Celkový 39.48 ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN)
Novice L1 Voľné jazdy 33.54 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice L1 Celkový 33.54 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice Mupi Voľné jazdy 60.81 EVT Pikkujoulukilpailu 2024 (Vantaa/FIN)
Novice Mupi Celkový 60.81 EVT Pikkujoulukilpailu 2024 (Vantaa/FIN)
Novice Mupi L1 Voľné jazdy 58.54 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)
Novice Mupi L1 Celkový 58.54 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
L1 Novice Mupi Voľné jazdy 57.69 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
L1 Novice Mupi Celkový 57.69 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
Lohko 1 Novice Mupi Voľné jazdy 65.52 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Novice Mupi Celkový 65.52 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Novice ISU Voľné jazdy 32.48 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Novice ISU Celkový 32.48 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Novice Mupi Voľné jazdy 67.01 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Novice Mupi Celkový 67.01 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Novice Voľné jazdy 69.08 Aluemestaruus 2023 (HELSINKI/FIN)
Novice Celkový 69.08 Aluemestaruus 2023 (HELSINKI/FIN)
Novice L1 Voľné jazdy 62.50 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Novice L1 Celkový 62.50 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Novice Mupi Voľné jazdy 69.56 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Novice Mupi Celkový 69.56 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)