fsresults

Forma Aboensis

FIN FIN · TRT (22/23–25/26)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Mupi Aikuiset Celkový 62.85 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) 2025/2026
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Aikuiset Celkový 54.71 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Aikuiset L1 Celkový 53.53 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) 2025/2026
Aikuiset L2 Celkový 58.13 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) 2022/2023
Aikuiset Mupi L1 Celkový 55.16 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) 2025/2026
Aikuiset, Mupi Celkový 56.16 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN) 2024/2025
Aikuiset, Mupi L2 Celkový 55.81 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN) 2024/2025
L1 Aikuiset, Mupi Celkový 57.63 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) 2023/2024
Lohko 1 Aikuiset, Mupi Celkový 58.23 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset L1 Voľné jazdy 53.53 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Aikuiset L1 Celkový 53.53 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Aikuiset Mupi L1 Voľné jazdy 55.16 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Aikuiset Mupi L1 Celkový 55.16 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Mupi Aikuiset Voľné jazdy 62.85 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN)
Mupi Aikuiset Celkový 62.85 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset, Mupi Voľné jazdy 56.16 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Aikuiset, Mupi Celkový 56.16 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Aikuiset, Mupi L2 Voľné jazdy 55.81 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)
Aikuiset, Mupi L2 Celkový 55.81 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset, Mupi Voľné jazdy 53.24 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)
Aikuiset, Mupi Celkový 53.24 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)
L1 Aikuiset, Mupi Voľné jazdy 57.63 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
L1 Aikuiset, Mupi Celkový 57.63 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
Lohko 1 Aikuiset, Mupi Voľné jazdy 58.23 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Aikuiset, Mupi Celkový 58.23 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset Voľné jazdy 54.71 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Aikuiset Celkový 54.71 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Aikuiset L2 Voľné jazdy 58.13 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Aikuiset L2 Celkový 58.13 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Aikuiset Mupi Voľné jazdy 52.28 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Aikuiset Mupi Celkový 52.28 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)