fsresults

Halima RIVERO

SUI SUI · CDF (19/20–22/23) → SIM (23/24–25/26)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Copper Bb Girls Celkový 8.01 Trophée des Etoiles (Saint-Imier/SUI) 2025/2026
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Copper B Celkový 13.35 Coupe Fleurisanne 2022 (Fleurier/SUI) 2022/2023
Copper B Ainées Celkový 11.01 Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) 2023/2024
Copper B Ainées Girls Celkový 11.19 Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) 2024/2025
Copper B Dimanche Girls Celkový 9.55 Trophée des Etoiles 2025 (Saint-Imier/SUI) 2024/2025
Copper B Girls Celkový 11.88 Trophée des Etoiles 2024 (Saint-Imier/SUI) 2023/2024
Copper B Jeunes Voľné jazdy 11.86 Coupe neuchâteloise 2022 (SUI) 2021/2022
Copper B Moyennes Celkový 12.68 Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) 2022/2023
Copper B1 Girls Voľné jazdy 12.88 10ème Zähringer Cup (SUI) 2021/2022
Copper B2 Girls Celkový 8.85 Coupe Neuchâteloise 2026 (Neuchâtel/SUI) 2025/2026
Nickel A Voľné jazdy 3.62 Trophée des Etoiles 2020 (SUI) 2019/2020
Steel B Moyennes Celkový 12.69 Coupe Tramelan 2021 (SUI) 2021/2022
Steel Bb Girls Voľné jazdy 10.51 17ème Coupe des Franches-Montagnees (SUI) 2021/2022

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Copper B2 Girls Voľné jazdy 8.85 Coupe Neuchâteloise 2026 (Neuchâtel/SUI)
Copper B2 Girls Celkový 8.85 Coupe Neuchâteloise 2026 (Neuchâtel/SUI)
Copper Bb Girls Voľné jazdy 8.01 Trophée des Etoiles (Saint-Imier/SUI)
Copper Bb Girls Celkový 8.01 Trophée des Etoiles (Saint-Imier/SUI)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Copper B Ainées Girls Voľné jazdy 11.19 Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI)
Copper B Ainées Girls Celkový 11.19 Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI)
Copper B Dimanche Girls Voľné jazdy 9.55 Trophée des Etoiles 2025 (Saint-Imier/SUI)
Copper B Dimanche Girls Celkový 9.55 Trophée des Etoiles 2025 (Saint-Imier/SUI)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Copper B Ainées Voľné jazdy 11.01 Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI)
Copper B Ainées Celkový 11.01 Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI)
Copper B Girls Voľné jazdy 11.88 Trophée des Etoiles 2024 (Saint-Imier/SUI)
Copper B Girls Celkový 11.88 Trophée des Etoiles 2024 (Saint-Imier/SUI)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Copper B Voľné jazdy 13.35 Coupe Fleurisanne 2022 (Fleurier/SUI)
Copper B Celkový 13.35 Coupe Fleurisanne 2022 (Fleurier/SUI)
Copper B Moyennes Voľné jazdy 12.68 Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI)
Copper B Moyennes Celkový 12.68 Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Copper B Voľné jazdy 11.79 Championnats Neuchâtelois 2022 (SUI)
Copper B Jeunes Voľné jazdy 11.86 Coupe neuchâteloise 2022 (SUI)
Copper B1 Girls Voľné jazdy 12.88 10ème Zähringer Cup (SUI)
Steel B Moyennes LIBRE 12.69 Coupe Tramelan 2021 (SUI)
Steel B Moyennes Celkový 12.69 Coupe Tramelan 2021 (SUI)
Steel Bb Girls Voľné jazdy 10.51 17ème Coupe des Franches-Montagnees (SUI)

Najlepšie skóre 2019/2020

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Nickel A Voľné jazdy 3.62 Trophée des Etoiles 2020 (SUI)