fsresults

Ice ELEGANCE

FIN FIN · Helsinki FSA (11/12–25/26)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Aikuiset Celkový 57.81 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Adult Celkový 27.78 Amadecup (AUT) 2018/2019
Aikuiset L1 Celkový 57.83 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) 2025/2026
Aikuiset L1 Mupi Celkový 56.09 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) 2021/2022
Aikuiset L2 Celkový 49.34 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) 2022/2023
Aikuiset, Mupi Celkový 63.75 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) 2023/2024
Aikuiset, Mupi L1 Celkový 61.53 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Interclub Competition Adult Voľné jazdy 35.07 6th MOZART CUP 2016 (AUT) 2015/2016
L1_masters Celkový 39.64 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) 2019/2020
L2 Aikuiset, Mupi Celkový 60.45 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) 2023/2024
Lohko 2 Aikuiset, Mupi Celkový 60.82 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Masters Celkový 43.52 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN) 2019/2020
Masters 2l Celkový 39.06 ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 (FIN) 2014/2015
Masters L1 Celkový 34.97 ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 (FIN) 2017/2018
Masters L5 Celkový 33.59 ML Kans. sarjojen 1. lohkokilpailu L5 ja L6 011218 (FIN) 2018/2019
Masters Lohko 1 Celkový 35.31 Kansallisten sarjojen 1. kilpailu 26.-27.11.16 (FIN) 2016/2017

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset Voľné jazdy 45.46 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Aikuiset Celkový 45.46 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Aikuiset L1 Voľné jazdy 57.83 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Aikuiset L1 Celkový 57.83 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Aikuiset Mupi L1 Voľné jazdy 56.33 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Aikuiset Mupi L1 Celkový 56.33 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Aikuiset, Mupi Voľné jazdy 57.12 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Aikuiset, Mupi Celkový 57.12 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset, Mupi Voľné jazdy 59.05 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Aikuiset, Mupi Celkový 59.05 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Aikuiset, Mupi L1 Voľné jazdy 61.53 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Aikuiset, Mupi L1 Celkový 61.53 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset, Mupi Voľné jazdy 63.75 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Aikuiset, Mupi Celkový 63.75 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
L2 Aikuiset, Mupi Voľné jazdy 60.45 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
L2 Aikuiset, Mupi Celkový 60.45 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
Lohko 2 Aikuiset, Mupi Voľné jazdy 60.82 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 2 Aikuiset, Mupi Celkový 60.82 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset Voľné jazdy 57.81 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Aikuiset Celkový 57.81 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Aikuiset L2 Voľné jazdy 49.34 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Aikuiset L2 Celkový 49.34 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Aikuiset Mupi Voľné jazdy 53.42 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Aikuiset Mupi Celkový 53.42 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset L1 Mupi Voľné jazdy 56.09 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Aikuiset L1 Mupi Celkový 56.09 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Aikuiset Mupi Voľné jazdy 55.75 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)
Aikuiset Mupi Celkový 55.75 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)

Najlepšie skóre 2019/2020

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
L1_masters Voľné jazdy 39.64 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)
L1_masters Celkový 39.64 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)
Masters Voľné jazdy 43.52 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)
Masters Celkový 43.52 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)

Najlepšie skóre 2018/2019

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Adult Voľné jazdy 27.78 Amadecup (AUT)
Adult Celkový 27.78 Amadecup (AUT)
Masters Voľné jazdy 35.05 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)
Masters Celkový 35.05 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)
Masters L5 Voľné jazdy 33.59 ML Kans. sarjojen 1. lohkokilpailu L5 ja L6 011218 (FIN)
Masters L5 Celkový 33.59 ML Kans. sarjojen 1. lohkokilpailu L5 ja L6 011218 (FIN)

Najlepšie skóre 2017/2018

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Masters Voľné jazdy 35.77 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Masters Celkový 35.77 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Masters L1 Voľné jazdy 34.97 ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 (FIN)
Masters L1 Celkový 34.97 ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 (FIN)

Najlepšie skóre 2016/2017

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Masters Voľné jazdy 30.33 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Masters Celkový 30.33 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Masters Lohko 1 Voľné jazdy 35.31 Kansallisten sarjojen 1. kilpailu 26.-27.11.16 (FIN)
Masters Lohko 1 Celkový 35.31 Kansallisten sarjojen 1. kilpailu 26.-27.11.16 (FIN)

Najlepšie skóre 2015/2016

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Interclub Competition Adult Voľné jazdy 35.07 6th MOZART CUP 2016 (AUT)
Masters Voľné jazdy 39.76 ML KANS. SARJOJEN 1. KILPAILU 21.11.2015, LOHKO 2 (FIN)
Masters Celkový 37.10 ML KANS. SARJOJEN 3. KILPAILU (FIN)

Najlepšie skóre 2014/2015

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Masters Voľné jazdy 35.16 ML kans. sarjojen 1. vlk 22.-23.11.14, lohko II (FIN)
Masters Celkový 35.16 ML kans. sarjojen 1. vlk 22.-23.11.14, lohko II (FIN)
Masters 2l Voľné jazdy 39.06 ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 (FIN)
Masters 2l Celkový 39.06 ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 (FIN)

Najlepšie skóre 2013/2014

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Masters Voľné jazdy 33.12 ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN)
Masters Celkový 33.12 ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN)
Masters, Lohko 1 Voľné jazdy 33.29 ML-kansalliset sarjat 1. kilpailu 2013-14 (FIN)
Masters, Lohko 1 Celkový 33.29 ML-kansalliset sarjat 1. kilpailu 2013-14 (FIN)

Najlepšie skóre 2011/2012

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Aikuiset Voľné jazdy 31.72 ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN)
Aikuiset Celkový 31.72 ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN)