fsresults

IceBreakers

FIN FIN · KEMIN (13/14) → MERTA (20/21–25/26)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Novice Celkový 35.46 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2025/2026
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
ISU Novice Lohko 1 Celkový 33.36 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) 2025/2026
L2 Novice Mupi Celkový 50.71 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) 2023/2024
Lohko 2 Novice Mupi Celkový 53.59 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Novice Celkový 52.48 Seinäjoki Synchro 2023 (Seinäjoki/FIN) 2022/2023
Novice L1 Celkový 47.01 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) 2022/2023
Novice L1 Mupi Celkový 56.75 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) 2021/2022
Novice L2 Celkový 35.81 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Novice L2 Mupi Celkový 63.34 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN) 2020/2021
Novice Mupi Celkový 56.05 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN) 2022/2023
Novice Mupi L1 Celkový 50.71 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) 2025/2026
Novice Mupi L2 Celkový 63.43 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN) 2024/2025

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
ISU Novice Lohko 1 Voľné jazdy 33.36 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
ISU Novice Lohko 1 Celkový 33.36 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
Novice Voľné jazdy 35.46 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice Celkový 35.46 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice Mupi Voľné jazdy 49.26 Lappeenranta synchro (Lappeenranta //FIN)
Novice Mupi Celkový 49.26 Lappeenranta synchro (Lappeenranta //FIN)
Novice Mupi L1 Voľné jazdy 50.71 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Novice Mupi L1 Celkový 50.71 ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Novice Voľné jazdy 35.25 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Novice Celkový 35.25 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Novice L2 Voľné jazdy 35.81 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice L2 Celkový 35.81 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Novice Mupi Voľné jazdy 52.26 EVT Pikkujoulukilpailu 2024 (Vantaa/FIN)
Novice Mupi Celkový 52.26 EVT Pikkujoulukilpailu 2024 (Vantaa/FIN)
Novice Mupi L2 Voľné jazdy 63.43 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)
Novice Mupi L2 Celkový 63.43 ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
L2 Novice Mupi Voľné jazdy 50.71 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
L2 Novice Mupi Celkový 50.71 Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN)
Lohko 2 Novice Mupi Voľné jazdy 53.59 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 2 Novice Mupi Celkový 53.59 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Novice Mupi Voľné jazdy 46.23 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)
Novice Mupi Celkový 46.23 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Novice Voľné jazdy 52.48 Seinäjoki Synchro 2023 (Seinäjoki/FIN)
Novice Celkový 52.48 Seinäjoki Synchro 2023 (Seinäjoki/FIN)
Novice L1 Voľné jazdy 47.01 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Novice L1 Celkový 47.01 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Novice Mupi Voľné jazdy 56.05 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Novice Mupi Celkový 56.05 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Novice L1 Mupi Voľné jazdy 56.75 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Novice L1 Mupi Celkový 56.75 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Novice Mupi Voľné jazdy 53.49 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)
Novice Mupi Celkový 53.49 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)

Najlepšie skóre 2020/2021

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Novice L2 Mupi Voľné jazdy 63.34 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)
Novice L2 Mupi Celkový 63.34 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)