fsresults

Illuminettes neaktívni

NED NED

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Junior B Celkový 65.60 Ice Crystal Trophy 2022 (BEL) 2021/2022
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Junior Krátke programy 30.69 1st Hevelius Cup 2017 (POL) 2016/2017
Junior Voľné jazdy 56.17 1st Hevelius Cup 2017 (POL) 2016/2017
Junior Celkový 86.86 1st Hevelius Cup 2017 (POL) 2016/2017
Junior A Krátke programy 25.94 Kempen Trophy Synchro 2017 (BEL) 2016/2017
Junior A Voľné jazdy 54.59 Kempen Trophy Synchro 2018 (BEL) 2017/2018
Junior A Celkový 80.40 Kempen Trophy Synchro 2017 (BEL) 2016/2017
Junior Synchronized Krátke programy 30.96 Gewestelijk Kampioenschap 2019 Eindhoven (NED) 2018/2019
Junior Synchronized Voľné jazdy 58.74 Gewestelijk Kampioenschap 2019 Eindhoven (NED) 2018/2019
Junior Synchronized Celkový 89.70 Gewestelijk Kampioenschap 2019 Eindhoven (NED) 2018/2019
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior B Voľné jazdy 65.60 Ice Crystal Trophy 2022 (BEL)
Junior B Celkový 65.60 Ice Crystal Trophy 2022 (BEL)

Najlepšie skóre 2018/2019

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 29.16 SPRING CUP 2019 (ITA)
Junior Voľné jazdy 47.62 SPRING CUP 2019 (ITA)
Junior Celkový 76.78 SPRING CUP 2019 (ITA)
Junior Synchronized Krátke programy 30.96 Gewestelijk Kampioenschap 2019 Eindhoven (NED)
Junior Synchronized Voľné jazdy 58.74 Gewestelijk Kampioenschap 2019 Eindhoven (NED)
Junior Synchronized Celkový 89.70 Gewestelijk Kampioenschap 2019 Eindhoven (NED)

Najlepšie skóre 2017/2018

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior A Krátke programy 23.01 Kempen Trophy Synchro 2018 (BEL)
Junior A Voľné jazdy 54.59 Kempen Trophy Synchro 2018 (BEL)
Junior A Celkový 77.60 Kempen Trophy Synchro 2018 (BEL)
Junior B Voľné jazdy 55.43 Winter Cup 2017 (BEL)
Junior B Celkový 55.43 Winter Cup 2017 (BEL)

Najlepšie skóre 2016/2017

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 30.69 1st Hevelius Cup 2017 (POL)
Junior Voľné jazdy 56.17 1st Hevelius Cup 2017 (POL)
Junior Celkový 86.86 1st Hevelius Cup 2017 (POL)
Junior A Krátke programy 25.94 Kempen Trophy Synchro 2017 (BEL)
Junior A Voľné jazdy 54.46 Kempen Trophy Synchro 2017 (BEL)
Junior A Celkový 80.40 Kempen Trophy Synchro 2017 (BEL)

Najlepšie skóre 2015/2016

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior A Krátke programy 24.49 Kempen Trophy Synchro 2016 (BEL)
Junior A Voľné jazdy 50.95 Kempen Trophy Synchro 2016 (BEL)
Junior A Celkový 75.44 Kempen Trophy Synchro 2016 (BEL)