Iman MATHURIN neaktívni Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Argent Plus Solo Ice Dance | Pattern tanec | 20.57 | CIR 1314 Zone NO - Cholet (FRA) | 2013/2014 |
| Argent Plus Solo Ice Dance | INTERPRETATION-DANCE | 25.90 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Argent Plus Solo Ice Dance | Celkový | 45.22 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Argent Plus | Pattern tanec | 19.09 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| Argent Plus | INTERPRETATION-DANCE | 20.15 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| Argent Plus | Celkový | 39.24 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Bronze Plus | Povinný tanec | 16.21 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet (FRA) | 2012/2013 |
| Solo Bronze Plus | Voľný tanec | 22.27 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) | 2012/2013 |
| Solo Bronze Plus | Celkový | 36.69 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) | 2012/2013 |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2013/2014
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Argent Plus | Pattern tanec | 19.09 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| Argent Plus | INTERPRETATION-DANCE | 20.15 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| Argent Plus | Celkový | 39.24 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| Argent Plus Solo Ice Dance | Pattern tanec | 20.57 | CIR 1314 Zone NO - Cholet (FRA) |
| Argent Plus Solo Ice Dance | INTERPRETATION-DANCE | 25.90 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Argent Plus Solo Ice Dance | Celkový | 45.22 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
Najlepšie skóre 2012/2013
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Solo Bronze Plus | Povinný tanec | 16.21 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet (FRA) |
| Solo Bronze Plus | Voľný tanec | 22.27 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) |
| Solo Bronze Plus | Celkový | 36.69 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) |
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna 2013/2014
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.04.2014 | Championnat de France 2éme Division FRA |
Argent Plus Solo Ice Dance s Bor SOLO | 5 | 45.22 |
Pattern Dance (Sans KP) 7 (19.32) Interpretation Dance 5 (25.90)
|
| 22–23.02.2014 | CIR 1314 Zone NO - Cholet FRA |
Argent Plus Solo Ice Dance s Bor SOLO | 3 | 41.54 |
Pattern Dance (Sans KP) 3 (20.57) Interpretation Dance 3 (20.97)
|
| 01.02.2014 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd FRA |
Argent Plus s Bor SOLO | 3 | 39.24 |
Pattern Dance (Sans Kp) 3 (19.09) Interpretation Dance 2 (20.15)
|
Sezóna 2012/2013
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.02–02.03.2013 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges FRA |
Solo Bronze Plus s Bor SOLO | 6 | 36.69 |
Compulsory Dance 8 (14.42) Free Dance 4 (22.27)
|
| 01.12.2012 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet FRA |
Solo Bronze Plus s Bor SOLO | 6 | 36.13 |
Compulsory Dance 7 (16.21) Free Dance 3 (19.92)
|