Viktorie KRIVOVA Access
2011-11-18
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Girls | Krátke programy | 43.13neoficiálny | MCR zactva, ml. zactva a nejml. zactva 2025 (Turnov/CZE) | 2024/2025 |
| Girls | Voľné jazdy | 81.78neoficiálny | MCR zactva, mladsiho zactva a nejmladsiho zactva 2026 (Pribram/CZE) | 2025/2026 |
| Girls | Celkový | 124.30neoficiálny | MCR zactva, mladsiho zactva a nejmladsiho zactva 2026 (Pribram/CZE) | 2025/2026 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátke programy | 34.81neoficiálny | Cup of Innsbruck 2025 (Innsbruck/AUT) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls | Voľné jazdy | 58.88neoficiálny | Bavarian Open 2026 (Oberstdorf/GER) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls | Celkový | 91.37neoficiálny | Bavarian Open 2026 (Oberstdorf/GER) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls I | Krátke programy | 35.08neoficiálny | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) | 2023/2024 |
| Advanced Novice Girls I | Voľné jazdy | 66.75neoficiálny | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) | 2023/2024 |
| Advanced Novice Girls I | Celkový | 101.83neoficiálny | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) | 2023/2024 |
| Chicks Girls | Celkový | 21.21neoficiálny | 24th Eiscup Innsbruck (AUT) | 2019/2020 |
| Druzstva Older Girls Kratky Program | Celkový | 42.32neoficiálny | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) | 2024/2025 |
| Druzstva Older Girls Short Program | Krátke programy | 42.32neoficiálny | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) | 2024/2025 |
| Intermediate Novice Girls | Celkový | 42.90neoficiálny | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) | 2022/2023 |
| Novacci Older Girls | Celkový | 27.01neoficiálny | VC Koprivnice (CZE) | 2019/2020 |
| Novacci St.divky | Celkový | 23.72neoficiálny | VC Breclavi (CZE) | 2019/2020 |
| Novacci St.dívky | Celkový | 23.54neoficiálny | VC ASK Lovosice (CZE) | 2019/2020 |
| Novacci Younger Girls | Celkový | 22.46neoficiálny | VC Litvinova (CZE) | 2018/2019 |
| Novacci Younger Girls A | Celkový | 21.71neoficiálny | Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka (CZE) | 2018/2019 |
| Older Girls | Krátke programy | 39.71neoficiálny | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) | 2024/2025 |
| Older Girls | Voľné jazdy | 66.11neoficiálny | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) | 2024/2025 |
| Older Girls | Celkový | 105.82neoficiálny | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) | 2024/2025 |
| Pre-Juvenile Girls 7 | Celkový | 20.90neoficiálny | 60. Grand Prix of Bratislava 2018 (SVK) | 2018/2019 |
| Pre-Juvenile Girls 8 | Celkový | 31.68neoficiálny | 61. Grand Prix Bratislava 2019 (SVK) | 2019/2020 |
| Younger Girls | Celkový | 68.71neoficiálny | Pribramsky kahan 2023 (Pribram/CZE) | 2023/2024 |
| Younger Novacci | Celkový | 19.98neoficiálny | Zebracka bruslicka (CZE) | 2018/2019 |
| Youngest Girls | Celkový | 41.54neoficiálny | VC Strakonice (CZE) | 2021/2022 |
Najlepšie skóre 2025/2026
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Krátke programy | 34.81neoficiálny | Cup of Innsbruck 2025 (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Girls | Voľné jazdy | 58.88neoficiálny | Bavarian Open 2026 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls | Celkový | 91.37neoficiálny | Bavarian Open 2026 (Oberstdorf/GER) |
| Girls | Krátke programy | 42.52neoficiálny | MCR zactva, mladsiho zactva a nejmladsiho zactva 2026 (Pribram/CZE) |
| Girls | Voľné jazdy | 81.78neoficiálny | MCR zactva, mladsiho zactva a nejmladsiho zactva 2026 (Pribram/CZE) |
| Girls | Celkový | 124.30neoficiálny | MCR zactva, mladsiho zactva a nejmladsiho zactva 2026 (Pribram/CZE) |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2024/2025
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Druzstva Older Girls Kratky Program | Krátke programy | 42.32neoficiálny | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) |
| Druzstva Older Girls Kratky Program | Celkový | 42.32neoficiálny | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) |
| Druzstva Older Girls Short Program | Krátke programy | 42.32neoficiálny | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) |
| Girls | Krátke programy | 43.13neoficiálny | MCR zactva, ml. zactva a nejml. zactva 2025 (Turnov/CZE) |
| Girls | Voľné jazdy | 78.61neoficiálny | VC Usk Praha (Praha/CZE) |
| Girls | Celkový | 120.08neoficiálny | MCR zactva, ml. zactva a nejml. zactva 2025 (Turnov/CZE) |
| Older Girls | Krátke programy | 39.71neoficiálny | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) |
| Older Girls | Voľné jazdy | 66.11neoficiálny | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) |
| Older Girls | Celkový | 105.82neoficiálny | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) |
Najlepšie skóre 2023/2024
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls I | Krátke programy | 35.08neoficiálny | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Voľné jazdy | 66.75neoficiálny | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Celkový | 101.83neoficiálny | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) |
| Younger Girls | Voľné jazdy | 68.71neoficiálny | Pribramsky kahan 2023 (Pribram/CZE) |
| Younger Girls | Celkový | 68.71neoficiálny | Pribramsky kahan 2023 (Pribram/CZE) |
Najlepšie skóre 2022/2023
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Intermediate Novice Girls | Voľné jazdy | 42.90neoficiálny | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) |
| Intermediate Novice Girls | Celkový | 42.90neoficiálny | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) |
| Younger Girls | Voľné jazdy | 61.63neoficiálny | VC Ceskych Budejovic (Ceske Budejovice/CZE) |
| Younger Girls | Celkový | 61.63neoficiálny | VC Ceskych Budejovic (Ceske Budejovice/CZE) |
Najlepšie skóre 2021/2022
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Youngest Girls | Voľné jazdy | 41.54neoficiálny | VC Strakonice (CZE) |
| Youngest Girls | Celkový | 41.54neoficiálny | VC Strakonice (CZE) |
Najlepšie skóre 2019/2020
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Chicks Girls | Voľné jazdy | 21.21neoficiálny | 24th Eiscup Innsbruck (AUT) |
| Chicks Girls | Celkový | 21.21neoficiálny | 24th Eiscup Innsbruck (AUT) |
| Novacci Older Girls | Voľné jazdy | 27.01neoficiálny | VC Koprivnice (CZE) |
| Novacci Older Girls | Celkový | 27.01neoficiálny | VC Koprivnice (CZE) |
| Novacci St.divky | Voľné jazdy | 23.72neoficiálny | VC Breclavi (CZE) |
| Novacci St.divky | Celkový | 23.72neoficiálny | VC Breclavi (CZE) |
| Novacci St.dívky | Voľné jazdy | 23.54neoficiálny | VC ASK Lovosice (CZE) |
| Novacci St.dívky | Celkový | 23.54neoficiálny | VC ASK Lovosice (CZE) |
| Pre-Juvenile Girls 8 | Voľné jazdy | 31.68neoficiálny | 61. Grand Prix Bratislava 2019 (SVK) |
| Pre-Juvenile Girls 8 | Celkový | 31.68neoficiálny | 61. Grand Prix Bratislava 2019 (SVK) |
Najlepšie skóre 2018/2019
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Chicks Girls | Voľné jazdy | 17.93neoficiálny | 23rd Eiscup Innsbruck (AUT) |
| Chicks Girls | Celkový | 17.93neoficiálny | 23rd Eiscup Innsbruck (AUT) |
| Novacci Younger Girls | Voľné jazdy | 22.46neoficiálny | VC Litvinova (CZE) |
| Novacci Younger Girls | Celkový | 22.46neoficiálny | VC Litvinova (CZE) |
| Novacci Younger Girls A | Voľné jazdy | 21.71neoficiálny | Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka (CZE) |
| Novacci Younger Girls A | Celkový | 21.71neoficiálny | Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka (CZE) |
| Pre-Juvenile Girls 7 | Voľné jazdy | 20.90neoficiálny | 60. Grand Prix of Bratislava 2018 (SVK) |
| Pre-Juvenile Girls 7 | Celkový | 20.90neoficiálny | 60. Grand Prix of Bratislava 2018 (SVK) |
| Younger Novacci | Voľné jazdy | 19.98neoficiálny | Zebracka bruslicka (CZE) |
| Younger Novacci | Celkový | 19.98neoficiálny | Zebracka bruslicka (CZE) |
Sezóna 2025/2026
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.03.2026 | MCR zactva, mladsiho zactva a nejmladsiho zactva 2026 🏅 Nat. 2 Pribram/CZE |
Girls | 2 | 124.30 |
Short Program 2 (42.52) Free Skating 2 (81.78)
|
| 21–22.02.2026 | Velka cena Uherskeho Brodu Uhersky Brod/CZE |
Girls | 4 | 92.18 |
Short Program 2 (36.58) Free Skating 4 (55.60)
|
| 14–15.02.2026 | Velka Cena Zlina Zlin/CZE |
Girls | 2 | 92.08 |
Short Program 2 (34.54) Free Skating 2 (57.54)
|
| 27.01–01.02.2026 | Bavarian Open 2026 Oberstdorf/GER |
Advanced Novice Girls | 11 | 91.37 |
Short Program 12 (32.49) Free Skating 12 (58.88)
|
| 10–11.01.2026 | Velka cena STRAKONIC Strakonice/CZE |
Girls | 1 | 113.66 |
Short Program 2 (37.42) Free Skating 1 (76.24)
|
| 29–30.11.2025 | VC USK Praha Praha/CZE |
Girls | 1 | 105.17 |
Short Program 1 (34.47) Free Skating 1 (70.70)
|
| 13–16.11.2025 | Cup of Innsbruck 2025 Innsbruck/AUT |
Advanced Novice Girls | 12 | 85.88 |
Short Program 8 (34.81) Free Skating 16 (51.07)
|
| 11–12.10.2025 | VELKA CENA BRNA 2025 Brno/CZE |
Girls | 1 | 107.82 |
Short Program 1 (38.94) Free Skating 1 (68.88)
|
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna 2024/2025
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.03.2025 | MCR zactva, ml. zactva a nejml. zactva 2025 🏅 Nat. 2 Turnov/CZE |
Girls | 2 | 120.08 |
Short Program 2 (43.13) Free Skating 2 (76.95)
|
| 22–23.02.2025 | VC Ceske Budejovice Ceske Budejovice/CZE |
Girls | 2 | 104.82 |
Short Program 7 (31.49) Free Skating 1 (73.33)
|
| 27–29.01.2025 | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 Cesky Tesin/CZE |
Druzstva Older Girls Short Program |
Short Program 2 (42.32)
|
||
| 27–29.01.2025 | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 Cesky Tesin/CZE |
Older Girls | 5 | 105.82 |
Short Program 4 (39.71) Free Skating 5 (66.11)
|
| 27–29.01.2025 | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 Cesky Tesin/CZE |
Druzstva Older Girls Kratky Program | 2 | 42.32 |
Short Program 2 (42.32)
|
| 18–19.01.2025 | Pribramsky Kahan CZE |
Girls | 1 | 110.02 |
Short Program 1 (41.43) Free Skating 3 (68.59)
|
| 30.11–01.12.2024 | VC Usk Praha Praha/CZE |
Girls | 1 | 119.82 |
Short Program 1 (41.21) Free Skating 1 (78.61)
|
| 02–03.11.2024 | Velka cena Ostravy Ostrava/CZE |
Girls | 2 | 107.37 |
Short Program 2 (38.43) Free Skating 2 (68.94)
|
| 19–20.10.2024 | Mala cena Pardubic Pardubice/CZE |
Girls | 3 | 109.63 |
Short Program 1 (42.11) Free Skating 3 (67.52)
|
Sezóna 2023/2024
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.03.2024 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva Nat. 4 Ceske Budejovice/CZE |
Younger Girls | 4 | 67.08 |
Free Skating 4 (67.08)
|
| 07.02.2024 | VC Zlina Zlin/CZE |
Younger Girls | 2 | 57.66 |
Free Skating 2 (57.66)
|
| 03–04.02.2024 | VC Marianskych Lazni Marianske Lazne/CZE |
Younger Girls | 2 | 58.75 |
Free Skating 2 (58.75)
|
| 30.01–04.02.2024 | Bavarian Open 2024 Oberstdorf/GER |
Advanced Novice Girls I | 4 | 101.83 |
Short Program 7 (35.08) Free Skating 3 (66.75)
|
| 20–21.01.2024 | VC Strakonice Strakonice/CZE |
Younger Girls | 1 | 63.65 |
Free Skating 1 (63.65)
|
| 13–14.01.2024 | VC Breclavi Breclav/CZE |
Younger Girls | 3 | 58.57 |
Free Skating 3 (58.57)
|
| 02–03.12.2023 | Pribramsky kahan 2023 Pribram/CZE |
Younger Girls | 2 | 68.71 |
Free Skating 2 (68.71)
|
| 18–19.11.2023 | Krusnohorska brusle Usti nad Labem/CZE |
Younger Girls | 1 | 61.38 |
Free Skating 1 (61.38)
|
| 11–12.11.2023 | VC Hradce Kralove Hradec Kralove/CZE |
Younger Girls | 2 | 60.52 |
Free Skating 2 (60.52)
|
| 28–29.10.2023 | Mala cena Pardubic Pardubice/CZE |
Younger Girls | 2 | 49.40 |
Free Skating 2 (49.40)
|
| 21–22.10.2023 | Velka cena Brna Brno/CZE |
Younger Girls | 2 | 52.02 |
Free Skating 2 (52.02)
|
Sezóna 2022/2023
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.03.2023 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 2023 Nat. 5 Koprivnice/CZE |
Younger Girls | 5 | 46.94 |
Free Skating 5 (46.94)
|
| 18–19.02.2023 | VC Ceskych Budejovic Ceske Budejovice/CZE |
Younger Girls | 1 | 61.63 |
Free Skating 1 (61.63)
|
| 10–12.02.2023 | Heiko-Fischer-Pokal 2023 Stuttgart/GER |
Intermediate Novice Girls | 2 | 42.90 |
Free Skating 2 (42.90)
|
| 04–05.02.2023 | VC Strakonice Strakonice/CZE |
Younger Girls | 2 | 50.66 |
Free Skating 2 (50.66)
|
| 23–24.01.2023 | Zimni olympiada deti a mladeze 2023 Nova Paka/CZE |
Younger Girls | 4 | 57.20 |
Free Skating 4 (57.20)
|
| 14–15.01.2023 | VC Breclavi Breclav/CZE |
Younger Girls | 2 | 52.18 |
Free Skating 2 (52.18)
|
| 10–11.12.2022 | Pribramsky kahan CZE |
Younger Girls | 1 | 55.11 |
Free Skating 1 (55.11)
|
| 03–04.12.2022 | Praha USK Praha/CZE |
Younger Girls | 2 | 56.41 |
Free Skating 2 (56.41)
|
| 26–27.11.2022 | Orlovska Pirueta Orlova/CZE |
Younger Girls | 1 | 56.13 |
Free Skating 1 (56.13)
|
| 19–20.11.2022 | MC Pardubic Pardubice/CZE |
Younger Girls | 2 | 56.41 |
Free Skating 2 (56.41)
|
| 05–06.11.2022 | Velka cena Ostravy Ostrava/CZE |
Younger Girls | 2 | 48.55 |
Free Skating 2 (48.55)
|
| 22–23.10.2022 | Velka cena Brna Brno/CZE |
Younger Girls | 5 | 43.90 |
Free Skating 5 (43.90)
|
Sezóna 2021/2022
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.03.2022 | Mistrovstvi CR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 20 🏅 Nat. 2 CZE |
Youngest Girls | 2 | 37.27 |
Free Skating 2 (37.27)
|
| 19–20.02.2022 | VC Brna CZE |
Youngest Girls | 2 | 40.47 |
Free Skating 2 (40.47)
|
| 12–13.02.2022 | VC Strakonice CZE |
Youngest Girls | 1 | 41.54 |
Free Skating 1 (41.54)
|
| 22–23.01.2022 | VC Breclavi CZE |
Youngest Girls | 1 | 41.25 |
Free Skating 1 (41.25)
|
| 11–12.12.2021 | VC Koprivnice CZE |
Youngest Girls | 5 | 32.27 |
Free Skating 5 (32.27)
|
| 04–05.12.2021 | VC USK Praha CZE |
Youngest Girls | 5 | 34.45 |
Free Skating 5 (34.45)
|
| 27–28.11.2021 | Orlovska pirueta CZE |
Youngest Girls | 2 | 36.54 |
Free Skating 2 (36.54)
|
| 13–14.11.2021 | VC Pribrami CZE |
Youngest Girls | 1 | 36.90 |
Free Skating 1 (36.90)
|
| 30–31.10.2021 | VC Ostrava CZE |
Youngest Girls | 4 | 34.27 |
Free Skating 4 (34.27)
|
| 16–17.10.2021 | MC Pardubice CZE |
Youngest Girls | 4 | 33.76 |
Free Skating 4 (33.76)
|