Jonathan ASCHL Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Korčušoval s: Raphaela ASCHL (19/20–25/26)
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Krátke programy | 26.24 | NÖ-OÖ-S Landesmeisterschaften 2026 (St. Pölten/AUT) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Voľné jazdy | 45.31 | 41. Kasermandl Laufen (Innsbruck/AUT) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Celkový | 70.97 | NÖ-OÖ-S Landesmeisterschaften 2026 (St. Pölten/AUT) | 2025/2026 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Krátke programy | 26.99 | 28. Eiscup (Innsbruck/AUT) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Boys | Voľné jazdy | 45.49 | 15. Hippolyt Cup (St. Pölten/AUT) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Boys | Celkový | 72.13 | 15. Hippolyt Cup (St. Pölten/AUT) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Krátke programy | 27.68 | Austrian Championships 2026 (Innsbruck/AUT) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Voľné jazdy | 44.41 | Austrian Championships 2026 (Innsbruck/AUT) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Celkový | 72.09 | Austrian Championships 2026 (Innsbruck/AUT) | 2025/2026 |
| B2 Jugend 2 | KNABEN-KUR | 20.64 | St.Pöltner Wolf-Cup 2020 (AUT) | 2019/2020 |
| B2 Jugend 2 Boys | Celkový | 20.64 | St.Pöltner Wolf-Cup 2020 (AUT) | 2019/2020 |
| B2 Jugend 2- Pre Novice Boys | Celkový | 19.18 | Graf Hugo Laufen 2019 (AUT) | 2019/2020 |
| Basic Novice Boys | Celkový | 32.88 | 26. Eiscup (Innsbruck/AUT) | 2022/2023 |
| Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Celkový | 31.02 | 14. Hippolyt-Cup 2024 (St.Pölten/AUT) | 2023/2024 |
| Breitensport-Gruppe Jugend 1 Boys | Celkový | 8.81 | PÖSTLINGBERG CUP (AUT) | 2017/2018 |
| Chicks Boys | Celkový | 14.91 | Montfort Cup 2018 (AUT) | 2018/2019 |
| Cubs Boys | Celkový | 18.66 | 24th Eiscup Innsbruck (AUT) | 2019/2020 |
| Intermediate Novice Boys | Celkový | 43.61 | 14. Hippolyt-Cup 2024 (St.Pölten/AUT) | 2023/2024 |
| Jugen 3a Basic Novice Boys | Celkový | 26.31 | Kasermandl Laufen 2021 (AUT) | 2020/2021 |
| Jugend 1 | KNABEN-KUR | 14.72 | Haydn-Pokal 2019 (AUT) | 2018/2019 |
| Jugend 1 Boys | Celkový | 14.72 | Haydn-Pokal 2019 (AUT) | 2018/2019 |
| Jugend 2 | KNABEN-KUR | 22.41 | Haydn Pokal 2020 (AUT) | 2019/2020 |
| Jugend 2 Boys | Celkový | 22.41 | Haydn Pokal 2020 (AUT) | 2019/2020 |
| Jugend 3 Basic Novice Boys | Celkový | 30.99 | St.Pöltner Wolf-Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| Jugend 3a Basic Novice Boys | Celkový | 28.92 | Hippolyt Cup 2021 (AUT) | 2020/2021 |
| Paare Basic Novice | Celkový | 24.93 | Lentia Cup 2022 (Wels/AUT) | 2022/2023 |
| Paare Jugend 3 Basic Novice | Celkový | 25.29 | 12.Hippolyt Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| Pairs Baisc Novice s Raphaela ASCHL | Voľné jazdy | 28.97 | Lentia Cup 2023 (Wels/AUT) | 2023/2024 |
| Rahmenbewerb Basic Novice Boys | Celkový | 26.78 | Österreichische Meisterschaften 2021 (AUT) | 2020/2021 |
| Schülermeisterschaft Basic Novice Paare | Celkový | 20.49 | Österreichische Meisterschaften 2021 (AUT) | 2020/2021 |
Najlepšie skóre 2025/2026
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Krátke programy | 26.24 | NÖ-OÖ-S Landesmeisterschaften 2026 (St. Pölten/AUT) |
| Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Krátke programy | 27.68 | Austrian Championships 2026 (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Voľné jazdy | 44.41 | Austrian Championships 2026 (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Voľné jazdy | 45.31 | 41. Kasermandl Laufen (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Celkový | 70.97 | NÖ-OÖ-S Landesmeisterschaften 2026 (St. Pölten/AUT) |
| Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Celkový | 72.09 | Austrian Championships 2026 (Innsbruck/AUT) |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2024/2025
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Krátke programy | 26.99 | 28. Eiscup (Innsbruck/AUT) |
| Advanced Novice Boys | Voľné jazdy | 45.49 | 15. Hippolyt Cup (St. Pölten/AUT) |
| Advanced Novice Boys | Celkový | 72.13 | 15. Hippolyt Cup (St. Pölten/AUT) |
| Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Voľné jazdy | 29.23 | Austrian National Championships 2025 (Dornbirn/AUT) |
| Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Celkový | 29.23 | Austrian National Championships 2025 (Dornbirn/AUT) |
Najlepšie skóre 2023/2024
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Voľné jazdy | 31.02 | 14. Hippolyt-Cup 2024 (St.Pölten/AUT) |
| Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Celkový | 31.02 | 14. Hippolyt-Cup 2024 (St.Pölten/AUT) |
| Intermediate Novice Boys | Voľné jazdy | 43.61 | 14. Hippolyt-Cup 2024 (St.Pölten/AUT) |
| Intermediate Novice Boys | Celkový | 43.61 | 14. Hippolyt-Cup 2024 (St.Pölten/AUT) |
| Pairs Baisc Novice s Raphaela ASCHL | Voľné jazdy | 28.97 | Lentia Cup 2023 (Wels/AUT) |
Najlepšie skóre 2022/2023
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Boys | Voľné jazdy | 32.88 | 26. Eiscup (Innsbruck/AUT) |
| Basic Novice Boys | Celkový | 32.88 | 26. Eiscup (Innsbruck/AUT) |
| Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Voľné jazdy | 29.99 | Feldkirch Trophy 2023 (Feldkirch/AUT) |
| Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Celkový | 29.99 | Feldkirch Trophy 2023 (Feldkirch/AUT) |
| Intermediate Novice Boys | Voľné jazdy | 41.97 | Feldkirch Trophy 2023 (Feldkirch/AUT) |
| Intermediate Novice Boys | Celkový | 41.97 | Feldkirch Trophy 2023 (Feldkirch/AUT) |
| Paare Basic Novice | Voľné jazdy | 24.93 | Lentia Cup 2022 (Wels/AUT) |
| Paare Basic Novice | Celkový | 24.93 | Lentia Cup 2022 (Wels/AUT) |
Najlepšie skóre 2021/2022
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Voľné jazdy | 27.38 | Feldkirch Trophy 2022 (AUT) |
| Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Celkový | 27.38 | Feldkirch Trophy 2022 (AUT) |
| Intermediate Novice Boys | Voľné jazdy | 36.12 | 28. Haydn-Pokal 2022 (AUT) |
| Intermediate Novice Boys | Celkový | 36.12 | 28. Haydn-Pokal 2022 (AUT) |
| Jugend 3 Basic Novice Boys | Voľné jazdy | 30.99 | St.Pöltner Wolf-Cup 2022 (AUT) |
| Jugend 3 Basic Novice Boys | Celkový | 30.99 | St.Pöltner Wolf-Cup 2022 (AUT) |
| Paare Jugend 3 Basic Novice | Voľné jazdy | 25.29 | 12.Hippolyt Cup 2022 (AUT) |
| Paare Jugend 3 Basic Novice | Celkový | 25.29 | 12.Hippolyt Cup 2022 (AUT) |
Najlepšie skóre 2020/2021
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Voľné jazdy | 25.40 | Kasermandl Laufen 2021 (AUT) |
| Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Celkový | 25.40 | Kasermandl Laufen 2021 (AUT) |
| Jugen 3a Basic Novice Boys | Voľné jazdy | 26.31 | Kasermandl Laufen 2021 (AUT) |
| Jugen 3a Basic Novice Boys | Celkový | 26.31 | Kasermandl Laufen 2021 (AUT) |
| Jugend 3a Basic Novice Boys | Voľné jazdy | 28.92 | Hippolyt Cup 2021 (AUT) |
| Jugend 3a Basic Novice Boys | Celkový | 28.92 | Hippolyt Cup 2021 (AUT) |
| Rahmenbewerb Basic Novice Boys | Voľné jazdy | 26.78 | Österreichische Meisterschaften 2021 (AUT) |
| Rahmenbewerb Basic Novice Boys | Celkový | 26.78 | Österreichische Meisterschaften 2021 (AUT) |
| Schülermeisterschaft Basic Novice Paare | Voľné jazdy | 20.49 | Österreichische Meisterschaften 2021 (AUT) |
| Schülermeisterschaft Basic Novice Paare | Celkový | 20.49 | Österreichische Meisterschaften 2021 (AUT) |
Najlepšie skóre 2019/2020
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| B2 Jugend 2 | KNABEN-KUR | 20.64 | St.Pöltner Wolf-Cup 2020 (AUT) |
| B2 Jugend 2 Boys | Voľné jazdy | 20.64 | St.Pöltner Wolf-Cup 2020 (AUT) |
| B2 Jugend 2 Boys | Celkový | 20.64 | St.Pöltner Wolf-Cup 2020 (AUT) |
| B2 Jugend 2- Pre Novice Boys | Voľné jazdy | 19.18 | Graf Hugo Laufen 2019 (AUT) |
| B2 Jugend 2- Pre Novice Boys | Celkový | 19.18 | Graf Hugo Laufen 2019 (AUT) |
| Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Voľné jazdy | 19.08 | 10. Hippolyt Cup 2020 (AUT) |
| Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | Celkový | 19.08 | 10. Hippolyt Cup 2020 (AUT) |
| Cubs Boys | Voľné jazdy | 18.66 | 24th Eiscup Innsbruck (AUT) |
| Cubs Boys | Celkový | 18.66 | 24th Eiscup Innsbruck (AUT) |
| Jugend 2 | KNABEN-KUR | 22.41 | Haydn Pokal 2020 (AUT) |
| Jugend 2 Boys | Voľné jazdy | 22.41 | Haydn Pokal 2020 (AUT) |
| Jugend 2 Boys | Celkový | 22.41 | Haydn Pokal 2020 (AUT) |
Najlepšie skóre 2018/2019
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Chicks Boys | Voľné jazdy | 14.91 | Montfort Cup 2018 (AUT) |
| Chicks Boys | Celkový | 14.91 | Montfort Cup 2018 (AUT) |
| Jugend 1 | KNABEN-KUR | 14.72 | Haydn-Pokal 2019 (AUT) |
| Jugend 1 Boys | Voľné jazdy | 16.16 | 9. Hippolyt Cup 2019 (AUT) |
| Jugend 1 Boys | Celkový | 14.72 | Haydn-Pokal 2019 (AUT) |
Najlepšie skóre 2017/2018
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Breitensport-Gruppe Jugend 1 Boys | Voľné jazdy | 8.81 | PÖSTLINGBERG CUP (AUT) |
| Breitensport-Gruppe Jugend 1 Boys | Celkový | 8.81 | PÖSTLINGBERG CUP (AUT) |
Sezóna 2025/2026
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–15.03.2026 | Schloss Orth Cup 2026 Gmunden/AUT |
Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | 1 | 66.29 |
Short Program 1 (24.07) Free Skating 1 (42.22)
|
| 31.01–01.02.2026 | NÖ-OÖ-S Landesmeisterschaften 2026 St. Pölten/AUT |
Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | 1 | 70.97 |
Short Program 1 (26.24) Free Skating 1 (44.73)
|
| 09–11.01.2026 | 41. Kasermandl Laufen Innsbruck/AUT |
Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | 1 | 68.11 |
Short Program 1 (22.80) Free Skating 1 (45.31)
|
| 11–14.12.2025 | Austrian Championships 2026 🥇 Nat. champion Innsbruck/AUT |
Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | 1 | 72.09 |
Short Program 1 (27.68) Free Skating 1 (44.41)
|
| 17–19.10.2025 | Lentia Cup 2025 Linz/AUT |
Advanced Novice Pairs s Raphaela ASCHL | 1 | 68.33 |
Short Program 1 (25.18) Free Skating 1 (43.15)
|
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna 2024/2025
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–05.01.2025 | 40. Kasermandl Laufen Innsbruck/AUT |
Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | 1 | 29.19 |
Free Skating 1 (29.19)
|
| 03–05.01.2025 | 40. Kasermandl Laufen Innsbruck/AUT |
Advanced Novice Boys | OD | ||
| 11–15.12.2024 | Austrian National Championships 2025 🥇 Nat. champion Dornbirn/AUT |
Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | 1 | 29.23 |
Free Skating 1 (29.23)
|
| 11–15.12.2024 | Austrian National Championships 2025 🥇 Nat. champion Dornbirn/AUT |
Advanced Novice Boys | 1 | 70.94 |
Short Program 1 (26.19) Free Skating 1 (44.75)
|
| 08–10.11.2024 | 28. Eiscup Innsbruck/AUT |
Advanced Novice Boys | 2 | 71.45 |
Short Program 2 (26.99) Free Skating 2 (44.46)
|
| 18–20.10.2024 | 15. Hippolyt Cup St. Pölten/AUT |
Basic Novice Pairs s Raphaela ASCHL | 1 | 27.91 |
Free Skating 1 (27.91)
|
| 18–20.10.2024 | 15. Hippolyt Cup St. Pölten/AUT |
Advanced Novice Boys | 1 | 72.13 |
Short Program 1 (26.64) Free Skating 1 (45.49)
|
Sezóna 2023/2024
Sezóna 2022/2023
Sezóna 2021/2022
Sezóna 2020/2021
Sezóna 2019/2020
Sezóna 2018/2019
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–24.02.2019 | 9. Hippolyt Cup 2019 AUT |
Jugend 1 Boys |
Free Skating 4 (16.16)
|
||
| 26–27.01.2019 | Haydn-Pokal 2019 AUT |
Jugend 1 |
Knaben - Kür 3 (14.72)
|
||
| 26–27.01.2019 | Haydn-Pokal 2019 AUT |
Jugend 1 Boys | 3 | 14.72 |
Free Skating 3 (14.72)
|
| 27–28.10.2018 | Montfort Cup 2018 AUT |
Chicks Boys | 1 | 14.91 |
Free Skating 1 (14.91)
|
Sezóna 2017/2018
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.2017 | PÖSTLINGBERG CUP AUT |
Breitensport-Gruppe Jugend 1 Boys | 1 | 8.81 |
Free Skating 1 (8.81)
|