fsresults

June PIERER

GER GER · Stuttgarter ERC (16/17–18/19) → SERC (19/20–25/26)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Anfänger C Girls Celkový 20.24 Brigitte Föll Pokal mit Quali für DNM (Stuttgart/GER) 2025/2026
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
1-3 Parcours Eismäuse PARCOURS 2.60 Iller-Cup 2017 (GER) 2016/2017
3-2 Freiläufer O. Musik Celkový 3.35 Iller-Cup 2019 (GER) 2018/2019
4-1 Freiläufer Kür Celkový 7.54 Iller-Cup (GER) 2021/2022
4-3 Freiläufer Kür Celkový 5.74 Hermann-Kist-Pokal (GER) 2021/2022
5-1 Anwärter Celkový 12.00 Herrmann-Kist-Pokal (Balingen/GER) 2022/2023
5-2 Anwärter Celkový 14.63 IllerCup (GER) 2022/2023
6-2 Basic Novice B Celkový 17.48 IllerCup (GER) 2024/2025
Basic Novice B Girls Celkový 15.25 Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER) 2023/2024
Group 1-2 Eismäuse Celkový 2.35 Hermann-Kist-Pokal (GER) 2016/2017

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Anfänger C Girls Voľné jazdy 20.24 Brigitte Föll Pokal mit Quali für DNM (Stuttgart/GER)
Anfänger C Girls Celkový 20.24 Brigitte Föll Pokal mit Quali für DNM (Stuttgart/GER)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
6-2 Basic Novice B Voľné jazdy 17.48 IllerCup (GER)
6-2 Basic Novice B Celkový 17.48 IllerCup (GER)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Basic Novice B Girls Voľné jazdy 15.25 Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER)
Basic Novice B Girls Celkový 15.25 Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
5-1 Anwärter Voľné jazdy 12.00 Herrmann-Kist-Pokal (Balingen/GER)
5-1 Anwärter Celkový 12.00 Herrmann-Kist-Pokal (Balingen/GER)
5-2 Anwärter Voľné jazdy 14.63 IllerCup (GER)
5-2 Anwärter Celkový 14.63 IllerCup (GER)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
4-1 Freiläufer Kür Voľné jazdy 7.54 Iller-Cup (GER)
4-1 Freiläufer Kür Celkový 7.54 Iller-Cup (GER)
4-3 Freiläufer Kür Voľné jazdy 5.74 Hermann-Kist-Pokal (GER)
4-3 Freiläufer Kür Celkový 5.74 Hermann-Kist-Pokal (GER)

Najlepšie skóre 2019/2020

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
4-1 Freiläufer Kür Voľné jazdy 4.87 Hermann-Kist Pokal 2020 (GER)
4-1 Freiläufer Kür Celkový 4.87 Hermann-Kist Pokal 2020 (GER)

Najlepšie skóre 2018/2019

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
3-2 Freiläufer O. Musik PARCOURS 3.35 Iller-Cup 2019 (GER)
3-2 Freiläufer O. Musik Celkový 3.35 Iller-Cup 2019 (GER)

Najlepšie skóre 2016/2017

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
1-3 Parcours Eismäuse PARCOURS 2.60 Iller-Cup 2017 (GER)
Group 1-2 Eismäuse PARCOUR 2.35 Hermann-Kist-Pokal (GER)
Group 1-2 Eismäuse Celkový 2.35 Hermann-Kist-Pokal (GER)