Laura BUGAND neaktívni Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Bronze Plus | Pattern tanec | 20.81 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Bronze Plus | Voľný tanec | 21.45 | Tournoi Inter-Régional 1-Zone Sud-Ouest-Brive 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Bronze Plus | Celkový | 41.35 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) | 2015/2016 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Bronze Plus | Pattern tanec | 18.39 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Bronze Plus | Voľný tanec | 20.69 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Bronze Plus | Celkový | 39.08 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Preliminaire Poussins/Benjamins | IMPOSEES-DANSE-IMPOSEE-1 | 11.05 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Preliminaire Poussins/Benjamins Imposees | Celkový | 11.05 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaire Poussins/Benjalins | IMPOSEE-DANSE-IMPOSEE | 13.55 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaire Poussins/Benjalins Imposée | Celkový | 13.55 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaire Poussins/Benjamins | IMPOSEE-DANSE-IMPOSEE | 15.95 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaire Poussins/Benjamins | LIBRE-DANSE-LIBRE | 14.89 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaire Poussins/Benjamins Imposée | Celkový | 15.95 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaire Poussins/Benjamins Libre | Celkový | 14.89 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaires Poussins/Benjamins | LIBRE-DANSE-LIBRE | 12.69 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Préliminaires Poussins/Benjamins Libre | Celkový | 12.69 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 15.62 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) | 2012/2013 |
| Solo Prébronze Plus | Voľný tanec | 19.69 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) | 2012/2013 |
| Solo Prébronze Plus | Celkový | 35.31 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Pre-Bronze + | Pattern tanec | 14.70 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Pre-Bronze + | Voľný tanec | 18.16 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Pre-Bronze + | Celkový | 32.86 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 15.83 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Prebronze Plus | Voľný tanec | 17.34 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Prebronze Plus | Celkový | 31.24 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 (FRA) | 2011/2012 |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2015/2016
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Solos Bronze Plus | Pattern tanec | 20.81 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Voľný tanec | 21.45 | Tournoi Inter-Régional 1-Zone Sud-Ouest-Brive 2016 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Celkový | 41.35 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
Najlepšie skóre 2014/2015
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Solos Bronze Plus | Pattern tanec | 13.74 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Voľný tanec | 20.89 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Celkový | 34.63 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) |
Najlepšie skóre 2013/2014
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Bronze Plus | Pattern tanec | 18.39 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Bronze Plus | Voľný tanec | 20.69 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Bronze Plus | Celkový | 39.08 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
Najlepšie skóre 2012/2013
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Solo Prébronze Plus | Povinný tanec | 15.62 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Voľný tanec | 19.69 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Celkový | 35.31 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges (FRA) |
| Solos Pre-Bronze + | Pattern tanec | 14.70 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Pre-Bronze + | Voľný tanec | 18.16 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Pre-Bronze + | Celkový | 32.86 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
Najlepšie skóre 2011/2012
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 15.83 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Voľný tanec | 17.34 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Celkový | 31.24 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 (FRA) |
Najlepšie skóre 2010/2011
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Preliminaire Poussins/Benjamins | IMPOSEES-DANSE-IMPOSEE-1 | 11.05 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) |
| Preliminaire Poussins/Benjamins Imposees | Celkový | 11.05 | Coupe Roger Kennerson Castres 2010/2011 (FRA) |
| Préliminaire Poussins/Benjalins | IMPOSEE-DANSE-IMPOSEE | 13.55 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) |
| Préliminaire Poussins/Benjalins Imposée | Povinný tanec | 13.55 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) |
| Préliminaire Poussins/Benjalins Imposée | Celkový | 13.55 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) |
| Préliminaire Poussins/Benjamins | LIBRE-DANSE-LIBRE | 14.89 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) |
| Préliminaire Poussins/Benjamins | IMPOSEE-DANSE-IMPOSEE | 15.95 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) |
| Préliminaire Poussins/Benjamins Imposée | Povinný tanec | 15.95 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) |
| Préliminaire Poussins/Benjamins Imposée | Celkový | 15.95 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) |
| Préliminaire Poussins/Benjamins Libre | Voľný tanec | 14.89 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) |
| Préliminaire Poussins/Benjamins Libre | Celkový | 14.89 | Coupe Roger Kennerson Clermont 2011 - Finale (FRA) |
| Préliminaires Poussins/Benjamins | LIBRE-DANSE-LIBRE | 12.69 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) |
| Préliminaires Poussins/Benjamins Libre | Voľný tanec | 12.69 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) |
| Préliminaires Poussins/Benjamins Libre | Celkový | 12.69 | Coupe Roger Kennerson Brive 2010-2011 (FRA) |
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna 2015/2016
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.02.2016 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 FRA |
Solos Bronze Plus s Tpa SOLO | 5 | 41.35 |
Pattern Dance (Sans Kp) 5 (20.81) Free Dance 6 (20.54)
|
| 16–17.01.2016 | Tournoi Inter-Régional 1-Zone Sud-Ouest-Brive 2016 FRA |
Solos Bronze Plus s Tpa SOLO | 6 | 39.10 |
Pattern Dance (Sans Kp) 8 (17.65) Free Dance 4 (21.45)
|
Sezóna 2014/2015
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2015 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND FRA |
Solos Bronze Plus s Tsg SOLO | 15 | 30.16 |
Pattern Dance (Avec Kp) 16 (11.90) Free Dance 15 (18.26)
|
| 31.01–01.02.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 FRA |
Solos Bronze Plus s Tsg SOLO | 5 | 34.63 |
Pattern Dance (Avec Kp) 4 (13.74) Free Dance 6 (20.89)
|
Sezóna 2013/2014
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2014 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde FRA |
Bronze Plus s Tsg SOLO | 10 | 39.08 |
Pattern Dance (Sans Kp) 10 (18.39) Free Dance 6 (20.69)
|
| 01.02.2014 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd FRA |
Bronze Plus s Tsg SOLO | 7 | 37.45 |
Pattern Dance (Sans Kp) 14 (18.02) Free Dance 6 (19.43)
|
Sezóna 2012/2013
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–21.04.2013 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 FRA |
Solos Pre-Bronze + s Tsg SOLO | 10 | 32.86 |
Pattern Dance (Without Keypoints) 9 (14.70) Free Dance 9 (18.16)
|
| 03.02–02.03.2013 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges FRA |
Solo Prébronze Plus s Tsg SOLO | 5 | 35.31 |
Compulsory Dance 5 (15.62) Free Dance 5 (19.69)
|
| 01.12.2012 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet FRA |
Solo Prébronze Plus s Tsg SOLO | 2 | 34.64 |
Compulsory Dance 5 (15.10) Free Dance 3 (19.54)
|
Sezóna 2011/2012
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2012 | Championnat Inter régional SO - CLERMONT-FD - 2012 FRA |
Solos Prebronze Plus s Tsg SOLO | 5 | 31.24 |
Compulsory Dance 6 (13.90) Free Dance 3 (17.34)
|
| 11.02.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL - SUD OUEST 2011/2012 FRA |
Solos Prebronze Plus s Tsg SOLO | 7 | 29.14 |
Compulsory Dance 6 (15.83) Free Dance 10 (13.31)
|