fsresults

Lea SENSER

SUI SUI · Küsnacht ZH EC (18/19–19/20) → Zürcher Oberland EC (21/22) → BUE (22/23–25/26)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Juvenile U14 Girls Krátke programy 34.29 Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) 2025/2026
Juvenile U14 Girls Voľné jazdy 52.61 Montalin-Cup (Chur/SUI) 2025/2026
Juvenile U14 Girls Celkový 84.51 Montalin-Cup (Chur/SUI) 2025/2026
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
1. Star Celkový 11.95 6. Klotener Advents-Cup (SUI) 2018/2019
2 Star Celkový 10.69 17. Thurgauer Dreikönigslauf (SUI) 2018/2019
Breitensport II Girls Celkový 48.39 Heuried Cup 2025 (Heuried/SUI) 2024/2025
Bronze 2012-2013 Girls Celkový 31.68 2. Heuried-Cup (Zürich/SUI) 2022/2023
Bronze Girls C Celkový 30.75 Urdorfer-Kürkonkurrenz (Urdorf/SUI) 2022/2023
Inter-Bronze Girls 2012-2014 Celkový 22.78 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) 2021/2022
Young Novice U12 Krátke programy 24.80 Lugano-Cup (Lugano/SUI) 2024/2025
Young Novice U12 Voľné jazdy 43.07 Lugano-Cup (Lugano/SUI) 2024/2025
Young Novice U12 Celkový 67.87 Lugano-Cup (Lugano/SUI) 2024/2025
Young Novice U12 Girls Krátke programy 24.81 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) 2024/2025
Young Novice U12 Girls Voľné jazdy 46.68 Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) 2024/2025
Young Novice U12 Girls Celkový 70.87 Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) 2024/2025

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Juvenile U14 Girls Krátke programy 34.29 Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI)
Juvenile U14 Girls Voľné jazdy 52.61 Montalin-Cup (Chur/SUI)
Juvenile U14 Girls Celkový 84.51 Montalin-Cup (Chur/SUI)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Breitensport II Girls Voľné jazdy 48.39 Heuried Cup 2025 (Heuried/SUI)
Breitensport II Girls Celkový 48.39 Heuried Cup 2025 (Heuried/SUI)
Young Novice U12 Krátke programy 24.80 Lugano-Cup (Lugano/SUI)
Young Novice U12 Voľné jazdy 43.07 Lugano-Cup (Lugano/SUI)
Young Novice U12 Celkový 67.87 Lugano-Cup (Lugano/SUI)
Young Novice U12 Girls Krátke programy 24.81 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI)
Young Novice U12 Girls Voľné jazdy 46.68 Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI)
Young Novice U12 Girls Celkový 70.87 Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Young Novice U12 Krátke programy 21.74 CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI)
Young Novice U12 Voľné jazdy 42.04 CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI)
Young Novice U12 Celkový 63.78 CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI)
Young Novice U12 Girls Krátke programy 23.06 Montalin Cup 2023 (Chur/SUI)
Young Novice U12 Girls Voľné jazdy 42.17 Montalin Cup 2023 (Chur/SUI)
Young Novice U12 Girls Celkový 65.23 Montalin Cup 2023 (Chur/SUI)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Bronze 2012-2013 Girls Voľné jazdy 31.68 2. Heuried-Cup (Zürich/SUI)
Bronze 2012-2013 Girls Celkový 31.68 2. Heuried-Cup (Zürich/SUI)
Bronze Girls C Voľné jazdy 30.75 Urdorfer-Kürkonkurrenz (Urdorf/SUI)
Bronze Girls C Celkový 30.75 Urdorfer-Kürkonkurrenz (Urdorf/SUI)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Inter-Bronze Girls 2012-2014 Voľné jazdy 22.78 20. Tenini-Graf-Cup (SUI)
Inter-Bronze Girls 2012-2014 Celkový 22.78 20. Tenini-Graf-Cup (SUI)

Najlepšie skóre 2018/2019

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
1. Star Voľné jazdy 11.95 6. Klotener Advents-Cup (SUI)
1. Star Celkový 11.95 6. Klotener Advents-Cup (SUI)
2 Star Voľné jazdy 10.69 17. Thurgauer Dreikönigslauf (SUI)
2 Star Celkový 10.69 17. Thurgauer Dreikönigslauf (SUI)