fsresults

Lenya WITTE neaktívni

GER GER · TEC Waldau (16/17) → TECW (17/18) → TEC Waldau Stuttgart (17/18) → tec Waldau (18/19–19/20) → TECW (19/20–24/25)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Nachwuchs B Girls Celkový 31.05 Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER) 2023/2024
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
10-1 Neulinge B Girls Celkový 30.00 Iller-Cup (GER) 2021/2022
12-1 Nachwuchs B Celkový 30.51 Hermann-Kist-Pokal (Balingen/GER) 2023/2024
4-4 Freiläufer Kür Celkový 6.62 Hermann-Kist-Pokal (GER) 2017/2018
5-2 Figurenläufer Celkový 11.91 Iller-Cup 2019 (GER) 2018/2019
6-1 Basic Novice Girls Celkový 17.28 Hermann-Kist Pokal 2020 (GER) 2019/2020
8-1 Neulinge B Celkový 24.50 Herrmann-Kist-Pokal (Balingen/GER) 2022/2023
Anfänger Girls Celkový 23.80 EBW-Nachwuchswettbewerb 2021 (GER) 2021/2022
Basic Novice Girls 1 Celkový 18.67 Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2020 (GER) 2019/2020
Basic Novice Girls 2 Celkový 17.91 EBW-Nachwuchswettbewerb 2019 (GER) 2019/2020
Group 2-1 Parcour Standard Celkový 3.05 Hermann-Kist-Pokal (GER) 2016/2017
Intermediate Novice Girls Celkový 28.59 Heiko Fischer Pokal 2024 (Stuttgart/GER) 2023/2024
Neulinge B Girls Celkový 29.57 ebw Nachwuchwettbewerb 2022 (Stuttgart/GER) 2022/2023
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Nachwuchs B Girls Voľné jazdy 23.61 Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER)
Nachwuchs B Girls Celkový 23.61 Baden-Württembergische Meisterschaften 2025 (Mannheim/GER)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
12-1 Nachwuchs B Voľné jazdy 30.51 Hermann-Kist-Pokal (Balingen/GER)
12-1 Nachwuchs B Celkový 30.51 Hermann-Kist-Pokal (Balingen/GER)
Intermediate Novice Girls Voľné jazdy 28.59 Heiko Fischer Pokal 2024 (Stuttgart/GER)
Intermediate Novice Girls Celkový 28.59 Heiko Fischer Pokal 2024 (Stuttgart/GER)
Nachwuchs B Girls Voľné jazdy 31.05 Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER)
Nachwuchs B Girls Celkový 31.05 Baden-Württembergische Meisterschaften 2024 (Stuttgart/GER)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
8-1 Neulinge B Voľné jazdy 24.50 Herrmann-Kist-Pokal (Balingen/GER)
8-1 Neulinge B Celkový 24.50 Herrmann-Kist-Pokal (Balingen/GER)
Intermediate Novice Girls Voľné jazdy 24.72 Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER)
Intermediate Novice Girls Celkový 24.72 Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER)
Neulinge B Girls Voľné jazdy 29.57 ebw Nachwuchwettbewerb 2022 (Stuttgart/GER)
Neulinge B Girls Celkový 29.57 ebw Nachwuchwettbewerb 2022 (Stuttgart/GER)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
10-1 Neulinge B Girls Voľné jazdy 30.00 Iller-Cup (GER)
10-1 Neulinge B Girls Celkový 30.00 Iller-Cup (GER)
Anfänger Girls Voľné jazdy 23.80 EBW-Nachwuchswettbewerb 2021 (GER)
Anfänger Girls Celkový 23.80 EBW-Nachwuchswettbewerb 2021 (GER)
Neulinge B Girls Voľné jazdy 26.91 Baden-Württembergische Nachwuchsmeisterschaften 22 (GER)
Neulinge B Girls Celkový 26.91 Baden-Württembergische Nachwuchsmeisterschaften 22 (GER)

Najlepšie skóre 2019/2020

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
6-1 Basic Novice Girls Voľné jazdy 17.28 Hermann-Kist Pokal 2020 (GER)
6-1 Basic Novice Girls Celkový 17.28 Hermann-Kist Pokal 2020 (GER)
Basic Novice Girls 1 Voľné jazdy 18.67 Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2020 (GER)
Basic Novice Girls 1 Celkový 18.67 Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2020 (GER)
Basic Novice Girls 2 Voľné jazdy 17.91 EBW-Nachwuchswettbewerb 2019 (GER)
Basic Novice Girls 2 Celkový 17.91 EBW-Nachwuchswettbewerb 2019 (GER)

Najlepšie skóre 2018/2019

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
5-2 Figurenläufer Voľné jazdy 11.91 Iller-Cup 2019 (GER)
5-2 Figurenläufer Celkový 11.91 Iller-Cup 2019 (GER)

Najlepšie skóre 2017/2018

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
4-4 Freiläufer Kür Voľné jazdy 6.62 Hermann-Kist-Pokal (GER)
4-4 Freiläufer Kür Celkový 6.62 Hermann-Kist-Pokal (GER)

Najlepšie skóre 2016/2017

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Group 2-1 Parcour Standard PARCOUR 3.05 Hermann-Kist-Pokal (GER)
Group 2-1 Parcour Standard Celkový 3.05 Hermann-Kist-Pokal (GER)