fsresults

Les Miracles

FIN FIN · JOKA (07/08–25/26)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Junior Krátke programy 71.62 Muodostelmaluistelun SM-kilpailut 22.-24.2.2008 (FIN) 2007/2008
Junior Voľné jazdy 117.12 Muodostelmaluistelun SM-kilpailut 22.-24.2.2008 (FIN) 2007/2008
Junior Celkový 188.74 Muodostelmaluistelun SM-kilpailut 22.-24.2.2008 (FIN) 2007/2008
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Junior Kansalliset Celkový 44.85 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN) 2019/2020
Junior L1 Celkový 52.25 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) 2022/2023
Junior L2 Celkový 45.50 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) 2021/2022
Junior L2_kansalliset Celkový 44.93 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) 2019/2020
Junior L6 Celkový 42.92 ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN) 2018/2019
Junior Lohko 1 Celkový 51.78 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) 2025/2026
Junior Lohko 2 Celkový 37.30 ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN) 2016/2017
Lohko 2 Celkový 36.11 ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu (FIN) 2017/2018

Najlepšie skóre 2025/2026

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Voľné jazdy 51.82 Kataja Synchro 2026 (Joensuu / JoKa/FIN)
Junior Celkový 51.82 Kataja Synchro 2026 (Joensuu / JoKa/FIN)
Junior L1 Voľné jazdy 47.29 ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) (Kouvola / KKJT/FIN)
Junior L1 Celkový 47.29 ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) (Kouvola / KKJT/FIN)
Junior Lohko 1 Voľné jazdy 51.78 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
Junior Lohko 1 Celkový 51.78 ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN)
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2024/2025

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Voľné jazdy 49.69 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Junior Celkový 49.69 ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN)
Junior L1 Voľné jazdy 51.82 ML Kans 2. kilp. ISU-arviointi (Jun, Sen, Mas, Min) (Turku/FIN)
Junior L1 Celkový 51.82 ML Kans 2. kilp. ISU-arviointi (Jun, Sen, Mas, Min) (Turku/FIN)

Najlepšie skóre 2023/2024

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Voľné jazdy 53.78 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)
Junior Celkový 53.78 ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN)
Junior L1 Voľné jazdy 41.52 ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN)
Junior L1 Celkový 41.52 ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN)
Junior Lohko 1 Voľné jazdy 50.54 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN)
Junior Lohko 1 Celkový 50.54 ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN)

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Voľné jazdy 57.40 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Junior Celkový 57.40 Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN)
Junior L1 Voľné jazdy 52.25 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)
Junior L1 Celkový 52.25 Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Voľné jazdy 53.93 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)
Junior Celkový 53.93 ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN)
Junior L2 Voľné jazdy 45.50 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Junior L2 Celkový 45.50 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)

Najlepšie skóre 2020/2021

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior L2 Voľné jazdy 43.84 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)
Junior L2 Celkový 43.84 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)

Najlepšie skóre 2019/2020

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Voľné jazdy 39.66 Valintakilpailu 24.11.2019 Lohko2 (FIN)
Junior Celkový 39.66 Valintakilpailu 24.11.2019 Lohko2 (FIN)
Junior Kansalliset Voľné jazdy 44.85 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)
Junior Kansalliset Celkový 44.85 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)
Junior L2_kansalliset Voľné jazdy 44.93 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)
Junior L2_kansalliset Celkový 44.93 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)

Najlepšie skóre 2018/2019

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Kansalliset Voľné jazdy 37.02 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)
Junior Kansalliset Celkový 37.02 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)
Junior L6 Voľné jazdy 42.92 ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN)
Junior L6 Celkový 42.92 ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN)

Najlepšie skóre 2017/2018

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Kansalliset Voľné jazdy 37.23 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Junior Kansalliset Celkový 37.23 Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN)
Junior L2 Voľné jazdy 43.07 ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 (FIN)
Junior L2 Celkový 43.07 ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 (FIN)
Junior Lohko 2 Voľné jazdy 36.11 ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu (FIN)
Lohko 2 Celkový 36.11 ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu (FIN)

Najlepšie skóre 2016/2017

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Kansalliset Voľné jazdy 34.51 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Junior Kansalliset Celkový 34.51 ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN)
Junior Lohko 2 Voľné jazdy 37.30 ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN)
Junior Lohko 2 Celkový 37.30 ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN)

Najlepšie skóre 2015/2016

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Voľné jazdy 38.52 ML 1L kans.sarj. 1.kilp. jun ja sen 22.11.2015 (FIN)
Junior Celkový 38.52 ML 1L kans.sarj. 1.kilp. jun ja sen 22.11.2015 (FIN)
Junior Kansalliset Voľné jazdy 40.62 Kansallisten sarjojen 2. vk 7.2.2016 LOHKO 1 (FIN)
Junior Kansalliset Celkový 40.62 Kansallisten sarjojen 2. vk 7.2.2016 LOHKO 1 (FIN)

Najlepšie skóre 2013/2014

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 35.30 Leon Lurje Trophy 2014 (SWE)
Junior Voľné jazdy 61.03 Leon Lurje Trophy 2014 (SWE)
Junior Celkový 96.33 Leon Lurje Trophy 2014 (SWE)

Najlepšie skóre 2012/2013

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 29.42 SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 1.vk.9.-11.11.12 (FIN)
Junior Voľné jazdy 58.50 SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 (FIN)
Junior Celkový 86.88 SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 (FIN)

Najlepšie skóre 2011/2012

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Kansalliset Voľné jazdy 39.51 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN)
Junior Kansalliset Celkový 39.51 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN)

Najlepšie skóre 2010/2011

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 33.03 ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 (FIN)
Junior Voľné jazdy 63.31 ML SM-sarjojen 2 vk. 7.-9.1.2011 (FIN)
Junior Celkový 94.75 ML SM-sarjojen 1. vk. 12.-14.11.2010 (FIN)

Najlepšie skóre 2007/2008

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Junior Krátke programy 71.62 Muodostelmaluistelun SM-kilpailut 22.-24.2.2008 (FIN)
Junior Voľné jazdy 117.12 Muodostelmaluistelun SM-kilpailut 22.-24.2.2008 (FIN)
Junior Celkový 188.74 Muodostelmaluistelun SM-kilpailut 22.-24.2.2008 (FIN)