Lotta HOLMA neaktívni Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátke programy | 25.96 | Juniorit ja Seniorit 2.vk L1 26.-27.1.2019 (FIN) | 2018/2019 |
| Junior Women | Voľné jazdy | 46.11 | Juniorit ja Seniorit 2.vk L1 26.-27.1.2019 (FIN) | 2018/2019 |
| Junior Women | Celkový | 72.07 | Juniorit ja Seniorit 2.vk L1 26.-27.1.2019 (FIN) | 2018/2019 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Celkový | 28.72 | 2. Valintakilpailut L3 Nov ja Deb (FIN) | 2012/2013 |
| Junior B, ladies | Krátke programy | 26.73 | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) | 2017/2018 |
| Junior B, ladies | Voľné jazdy | 43.64 | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) | 2017/2018 |
| Junior B, ladies | Celkový | 70.37 | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) | 2017/2018 |
| Kansalliset Junior Lohko 2. | Krátke programy | 23.69 | Kansalliset Juniorit, 2VK L2 Oulu 27.-28.1.2018 (Oulunsalo/FIN) | |
| Kansalliset Junior Lohko 2. | Voľné jazdy | 45.40 | Kansalliset Juniorit, 2VK L2 Oulu 27.-28.1.2018 (Oulunsalo/FIN) | |
| Kansalliset Junior Lohko 2. | Celkový | 69.09 | Kansalliset Juniorit, 2VK L2 Oulu 27.-28.1.2018 (Oulunsalo/FIN) | |
| Kansalliset Junior Women II-Lohko | Krátke programy | 20.10 | Kansalliset Juniorit 1.valintakilpailu II-lohko 21 (FIN) | 2017/2018 |
| Kansalliset Junior Women II-Lohko | Voľné jazdy | 37.93 | Kansalliset Juniorit 1.valintakilpailu II-lohko 21 (FIN) | 2017/2018 |
| Kansalliset Junior Women II-Lohko | Celkový | 58.03 | Kansalliset Juniorit 1.valintakilpailu II-lohko 21 (FIN) | 2017/2018 |
| Novice | Celkový | 41.74 | Noviisit 1L 1.vk (FIN) | 2014/2015 |
| Novice Girls | Celkový | 46.05 | Deb ja nov 1-lohk 2. valintakilpailu 24012015 (FIN) | 2014/2015 |
| Novice Girls Hopeafinaali | Celkový | 42.53 | Debytanttien ja noviisien KF+HF 2015 (FIN) | 2014/2015 |
| Sm-Novice Girls L1 | Krátke programy | 23.78 | SM-noviisit 2.vk. 9-.10.1.2016 (FIN) | 2015/2016 |
| Sm-Novice Girls L1 | Voľné jazdy | 45.32 | SM-noviisit 1.vk. 31.10-1.11.2015 (FIN) | 2015/2016 |
| Sm-Novice Girls L1 | Celkový | 67.97 | SM-noviisit 1.vk. 31.10-1.11.2015 (FIN) | 2015/2016 |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2018/2019
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátke programy | 25.96 | Juniorit ja Seniorit 2.vk L1 26.-27.1.2019 (FIN) |
| Junior Women | Voľné jazdy | 46.11 | Juniorit ja Seniorit 2.vk L1 26.-27.1.2019 (FIN) |
| Junior Women | Celkový | 72.07 | Juniorit ja Seniorit 2.vk L1 26.-27.1.2019 (FIN) |
Najlepšie skóre 2017/2018
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Junior B, ladies | Krátke programy | 26.73 | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) |
| Junior B, ladies | Voľné jazdy | 43.64 | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) |
| Junior B, ladies | Celkový | 70.37 | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) |
| Kansalliset Junior Women II-Lohko | Krátke programy | 20.10 | Kansalliset Juniorit 1.valintakilpailu II-lohko 21 (FIN) |
| Kansalliset Junior Women II-Lohko | Voľné jazdy | 37.93 | Kansalliset Juniorit 1.valintakilpailu II-lohko 21 (FIN) |
| Kansalliset Junior Women II-Lohko | Celkový | 58.03 | Kansalliset Juniorit 1.valintakilpailu II-lohko 21 (FIN) |
Najlepšie skóre 2016/2017
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátke programy | 21.85 | YL PL SM-seniorit ja -juniorit 2.vk. 19.-20.11.16 (FIN) |
Najlepšie skóre 2015/2016
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls L1 | Krátke programy | 23.78 | SM-noviisit 2.vk. 9-.10.1.2016 (FIN) |
| Sm-Novice Girls L1 | Voľné jazdy | 45.32 | SM-noviisit 1.vk. 31.10-1.11.2015 (FIN) |
| Sm-Novice Girls L1 | Celkový | 67.97 | SM-noviisit 1.vk. 31.10-1.11.2015 (FIN) |
Najlepšie skóre 2014/2015
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Novice | Voľné jazdy | 41.74 | Noviisit 1L 1.vk (FIN) |
| Novice | Celkový | 41.74 | Noviisit 1L 1.vk (FIN) |
| Novice Girls | VAPAOHJELMA | 46.05 | Deb ja nov 1-lohk 2. valintakilpailu 24012015 (FIN) |
| Novice Girls | Celkový | 46.05 | Deb ja nov 1-lohk 2. valintakilpailu 24012015 (FIN) |
| Novice Girls Hopeafinaali | Voľné jazdy | 42.53 | Debytanttien ja noviisien KF+HF 2015 (FIN) |
| Novice Girls Hopeafinaali | Celkový | 42.53 | Debytanttien ja noviisien KF+HF 2015 (FIN) |
Najlepšie skóre 2013/2014
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Voľné jazdy | 28.49 | Valintakilpailu Lahti 1-2.2.2014 (FIN) |
| Debytant Girls | Celkový | 28.49 | Valintakilpailu Lahti 1-2.2.2014 (FIN) |
Najlepšie skóre 2012/2013
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Voľné jazdy | 28.72 | 2. Valintakilpailut L3 Nov ja Deb (FIN) |
| Debytant Girls | Celkový | 28.72 | 2. Valintakilpailut L3 Nov ja Deb (FIN) |
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna Unknown season
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| Kansalliset Juniorit, 2VK L2 Oulu 27.-28.1.2018 Oulunsalo/FIN |
Kansalliset Junior Lohko 2. | 21 | 69.09 |
Short Program 23 (23.69) Free Skating 19 (45.40)
|
Sezóna 2018/2019
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–27.01.2019 | Juniorit ja Seniorit 2.vk L1 26.-27.1.2019 FIN |
Junior Women | 19 | 72.07 |
Short Program 18 (25.96) Free Skating 19 (46.11)
|
| 10–11.11.2018 | L1 YL noviisit, juniorit ja seniorit 1. lohkokilpa FIN |
Junior Women | OD |
Sezóna 2017/2018
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–07.01.2018 | Froggie Cup Interclub 2018 FIN |
Junior B, Women |
Free Skating 15 (43.64) Short Program 13 (26.73)
|
||
| 05–07.01.2018 | Froggie Cup Interclub 2018 FIN |
Junior B, ladies | 15 | 70.37 |
Short Program 13 (26.73) Free Skating 15 (43.64)
|
| 21–22.10.2017 | Kansalliset Juniorit 1.valintakilpailu II-lohko 21 FIN |
Kansalliset Junior Women II-Lohko | 24 | 58.03 |
Short Program 27 (20.10) Free Skating 23 (37.93)
|
Sezóna 2016/2017
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.11.2016 | YL PL SM-seniorit ja -juniorit 2.vk. 19.-20.11.16 FIN |
Junior Women | FNR |
Short Program 44 (21.85)
|
|
| 15–16.10.2016 | YL JT SM-seniorit ja juniorit 1.vk.15.-16.10.16 FIN |
Junior Women | FNR |
Sezóna 2015/2016
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.01.2016 | SM-noviisit 2.vk. 9-.10.1.2016 FIN |
Sm-Novice Girls L1 | 42 | 66.48 |
Short Program 44 (23.78) Free Skating 42 (42.70)
|
| 31.10–01.11.2015 | SM-noviisit 1.vk. 31.10-1.11.2015 FIN |
Sm-Novice Girls L1 | 43 | 67.97 |
Short Program 47 (22.65) Free Skating 40 (45.32)
|
Sezóna 2014/2015
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.03.2015 | Debytanttien ja noviisien KF+HF 2015 FIN |
Novice Girls Hopeafinaali | 13 | 42.53 |
Free Skating 13 (42.53)
|
| 24.01.2015 | Deb ja nov 1-lohk 2. valintakilpailu 24012015 FIN |
Novice Girls | 9 | 46.05 |
Vapaohjelma 9 (46.05)
|
| 30.11.2014 | Noviisit 1L 1.vk FIN |
Novice | 16 | 41.74 |
Free Skating 16 (41.74)
|
Sezóna 2013/2014
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.02.2014 | Valintakilpailu Lahti 1-2.2.2014 FIN |
Debytant Girls | 33 | 28.49 |
Free Skating 33 (28.49)
|
| 12.11.2013 | Debytanttien ja Noviisien 1. vk.30.11-1.12.2013 FIN |
Debytant Girls | OD |
Sezóna 2012/2013
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2013 | 2. Valintakilpailut L3 Nov ja Deb FIN |
Debytant Girls | 32 | 28.72 |
Free Skating 32 (28.72)
|