fsresults

Mathys CASSERT neaktívni

FRA FRA · CHARL (14/15–22/23)

Osobný rekord

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
D3 Jun/Sen Men Celkový 23.96 FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) 2022/2023
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté naSezóna
Criterium Novices Boys Celkový 24.01 Criterium National 2022 Le Havre (FRA) 2021/2022
D3 Avenir Men Celkový 17.71 Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA) 2015/2016
D3 Minime Men Celkový 28.71 Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA) 2018/2019
D3 Novice Boys Celkový 31.05 Selection par Club Zone Nord Est (FRA) 2019/2020
D3 Novices Boys Celkový 29.23 selection france club nord est (FRA) 2021/2022
N3 Minime Men Celkový 27.40 Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) 2017/2018
N3 Novices Boys Celkový 33.36 France Clubs (FRA) 2021/2022
N3-Minimes Garçons Celkový 29.34 FRANCE CLUBS 2018 (FRA) 2017/2018
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny

Najlepšie skóre 2022/2023

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
D3 Jun/Sen Men Voľné jazdy 23.96 FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA)
D3 Jun/Sen Men Celkový 23.96 FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA)

Najlepšie skóre 2021/2022

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
Criterium Novices Boys Voľné jazdy 24.01 Criterium National 2022 Le Havre (FRA)
Criterium Novices Boys Celkový 24.01 Criterium National 2022 Le Havre (FRA)
D3 Novices Boys Voľné jazdy 29.23 selection france club nord est (FRA)
D3 Novices Boys Celkový 29.23 selection france club nord est (FRA)
N3 Novices Boys Voľné jazdy 33.36 France Clubs (FRA)
N3 Novices Boys Celkový 33.36 France Clubs (FRA)

Najlepšie skóre 2019/2020

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
D3 Novice Boys Voľné jazdy 31.05 Selection par Club Zone Nord Est (FRA)
D3 Novice Boys Celkový 31.05 Selection par Club Zone Nord Est (FRA)

Najlepšie skóre 2018/2019

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
D3 Minime Men Voľné jazdy 28.71 Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA)
D3 Minime Men Celkový 28.71 Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA)
N3 Minime Men Voľné jazdy 24.27 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)
N3 Minime Men Celkový 24.27 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)

Najlepšie skóre 2017/2018

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
N3 Minime Men Voľné jazdy 27.40 Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA)
N3 Minime Men Celkový 27.40 Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA)
N3-Minimes Garçons Voľné jazdy 29.34 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)
N3-Minimes Garçons Celkový 29.34 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)

Najlepšie skóre 2015/2016

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
D3 Avenir Men Voľné jazdy 17.71 Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA)
D3 Avenir Men Celkový 17.71 Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA)

Najlepšie skóre 2014/2015

KategóriaSegmentSkóreDosiahnuté na
D3 Avenir Men Voľné jazdy 12.15 Championnat de France des Clubs (FRA)
D3 Avenir Men Celkový 12.15 Championnat de France des Clubs (FRA)