Millie DUFF neaktívni Access
Postupnosť skórov
Mapa prvkov ⓘ
Osobný rekord
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Juvenile Women And Men PD No KP | Celkový | 17.64 | Lee Valley Solo and Couples Dance 2019 (GBR) | 2018/2019 |
Osobné rekordy z predchádzajúcich kategórií
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Beginner FD | Celkový | 12.33 | Deeside Dance Open Competition (GBR) | 2016/2017 |
| Beginner PD | Celkový | 16.11 | Deeside Dance Open Competition (GBR) | 2016/2017 |
| Juvenile Free Dance | Celkový | 9.10 | Telford Solo Ice Dance Open 2019 (GBR) | 2018/2019 |
| Juvenile Pattern Dance | DUTCH-WALTZ-WITHOUT-KEY-POINTS | 7.93 | Telford Solo Ice Dance Open 2019 (GBR) | 2018/2019 |
| Juvenile Pattern Dance | CANASTA-TANGO-WITHOUT-KEY-POINTS-TANGO-CANASTA | 7.40 | Telford Solo Ice Dance Open 2019 (GBR) | 2018/2019 |
| Juvenile Pattern Dance | CANASTA-TANGO-WITHOUT-KEY-POINTS | 7.40 | Telford Solo Ice Dance Open 2019 (GBR) | 2018/2019 |
| Juvenile Pattern Dance | Celkový | 15.33 | Telford Solo Ice Dance Open 2019 (GBR) | 2018/2019 |
| Juvenile Women And Men FD | Celkový | 10.97 | Lee Valley Solo and Couples Dance 2019 (GBR) | 2018/2019 |
| Young Star 2 FD | Celkový | 18.37 | Deeside Solo Dance Series and Couples 2017/18 (GBR) | 2017/2018 |
| Young Star 2 PD | Celkový | 14.13 | Deeside Solo Dance Series and Couples 2017/18 (GBR) | 2017/2018 |
Najlepšie skóre z predchádzajücej sezóny
Najlepšie skóre 2018/2019
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Juvenile Free Dance | Voľný tanec | 9.10 | Telford Solo Ice Dance Open 2019 (GBR) |
| Juvenile Free Dance | Celkový | 9.10 | Telford Solo Ice Dance Open 2019 (GBR) |
| Juvenile Pattern Dance | DUTCH-WALTZ-WITHOUT-KEY-POINTS | 7.93 | Telford Solo Ice Dance Open 2019 (GBR) |
| Juvenile Pattern Dance | CANASTA-TANGO-WITHOUT-KEY-POINTS | 7.40 | Telford Solo Ice Dance Open 2019 (GBR) |
| Juvenile Pattern Dance | CANASTA-TANGO-WITHOUT-KEY-POINTS-TANGO-CANASTA | 7.40 | Telford Solo Ice Dance Open 2019 (GBR) |
| Juvenile Pattern Dance | Celkový | 15.33 | Telford Solo Ice Dance Open 2019 (GBR) |
| Juvenile Women And Men FD | Voľný tanec | 10.97 | Lee Valley Solo and Couples Dance 2019 (GBR) |
| Juvenile Women And Men FD | Celkový | 10.97 | Lee Valley Solo and Couples Dance 2019 (GBR) |
| Juvenile Women And Men PD No KP | Pattern tanec | 9.07 | Lee Valley Solo and Couples Dance 2019 (GBR) |
| Juvenile Women And Men PD No KP | Celkový | 17.64 | Lee Valley Solo and Couples Dance 2019 (GBR) |
Najlepšie skóre 2017/2018
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Young Star 2 FD | Voľný tanec | 18.37 | Deeside Solo Dance Series and Couples 2017/18 (GBR) |
| Young Star 2 FD | Celkový | 18.37 | Deeside Solo Dance Series and Couples 2017/18 (GBR) |
| Young Star 2 PD | Pattern tanec | 7.94 | Deeside Solo Dance Series and Couples 2017/18 (GBR) |
| Young Star 2 PD | Celkový | 14.13 | Deeside Solo Dance Series and Couples 2017/18 (GBR) |
Najlepšie skóre 2016/2017
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Beginner FD | Voľný tanec | 12.33 | Deeside Dance Open Competition (GBR) |
| Beginner FD | Celkový | 12.33 | Deeside Dance Open Competition (GBR) |
| Beginner PD | Pattern tanec | 9.45 | Deeside Dance Open Competition (GBR) |
| Beginner PD | Celkový | 16.11 | Deeside Dance Open Competition (GBR) |
Najlepšie skóre 2015/2016
| Kategória | Segment | Skóre | Dosiahnuté na |
|---|---|---|---|
| Beginner PD | Pattern tanec | 4.18 | Absolutely Ice Solo Dance 2016 (GBR) |
| Beginner PD | Celkový | 7.85 | Absolutely Ice Solo Dance 2016 (GBR) |
Výsledky z predchádzajücej sezóny
Sezóna 2018/2019
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–27.02.2019 | Lee Valley Solo and Couples Dance 2019 GBR |
Juvenile Women And Men FD | 15 | 10.97 |
Free Dance 15 (10.97)
|
| 25–27.02.2019 | Lee Valley Solo and Couples Dance 2019 GBR |
Juvenile Women And Men PD No KP | 11 | 17.64 |
Pattern Dance 1 7 (9.07) Pattern Dance 2 12 (8.57)
|
| 28–29.01.2019 | Telford Solo Ice Dance Open 2019 GBR |
Juvenile Free Dance | 13 | 9.10 |
Free Dance 13 (9.10)
|
| 28–29.01.2019 | Telford Solo Ice Dance Open 2019 GBR |
Juvenile Pattern Dance | 5 | 15.33 |
Dutch Waltz (Without Key Points) 3 (7.93) Canasta Tango (Without Key Points) 8 (7.40)
|
Sezóna 2017/2018
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2018–14.05.1920 | Deeside Solo Dance Series and Couples 2017/18 GBR |
Young Star 2 PD | 4 | 14.13 |
Pattern Dance 1 4 (7.94) Pattern Dance 2 6 (6.19)
|
| 13.05.2018–14.05.1920 | Deeside Solo Dance Series and Couples 2017/18 GBR |
Young Star 2 FD | 8 | 18.37 |
Free Dance 8 (18.37)
|
Sezóna 2016/2017
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.06.2017 | Deeside Dance Open Competition GBR |
Beginner FD | 11 | 12.33 |
Free Dance 11 (12.33)
|
| 04–05.06.2017 | Deeside Dance Open Competition GBR |
Beginner PD | 3 | 16.11 |
Pattern Dance 1 3 (9.45) Pattern Dance 2 10 (6.66)
|
Sezóna 2015/2016
| Dátum | Podujatie | Kategória | Miesto | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.05.2016 | Absolutely Ice Solo Dance 2016 GBR |
Beginner PD | 12 | 7.85 |
Pattern Dance 1 13 (3.67) Pattern Dance 2 11 (4.18)
|